Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Gość aaaaa555
ten pierwszy-------był za szeroki i ciągle jej wszystko podnosiło się do góry.Miałam wrażenie,że cały czas wiatr jej podwiewa od dołu:) ten drugi---------już zawsze kupuję kurtki na zamek!Jak siedziała to te guziki się rozchodziły a nawet rozpinały W kółko to poprawiałam aż mie męczyło. Ale może to moje urojenia:D Ja kupuję już zawsze kurteczki na zamek,dłuższe takie za dupcię,ale nie szerokie,Najlepiej takie puchowe kurtki zapinane pod samą szyjkę i wtedy mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja mam kombinezon dla niej wiec jak bedzie baaardzo zimno to ja w niego wsadze i zasune pod sama brode :) ale chce cos tak na teraz- jeszcze takich mrozów nie ma a mam duzo cieplych bluz i fajnych spodenek dla niej wiec by sie taka kurteczka czy plaszczyk przydala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas urodzaj na chłopaków: my jednego, kuzynka jednego, brat dwojke a dziewczynki brak.. ale póki co mam cykora jak diabli... a coś mi się tak zdaje że strach rośnie razem z Jasiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
no to kupuj:D zgoda męża jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym miala drugiego synusia to nie plakalabym heheh jak kiedys trafi sie corcia tez bede szczesliwa..... uff u nas juz temat kombinezonow przeminal....kupilam malemu sliczna kurteczke i jest ok.... szkoda tylko ze nie lubi szalikow( jak mama).......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas Jaś był planowany - chodzi mi o płeć. miał być chłopak na maj ale wyszedł na czerwiec. tak myślelismy - najpierw chłopczyk a potem dziewczynka - ale coś teraz trudno się zmobilizować :( a i dziewczynke trudniej \"ustrzelić\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi to wsjo co bedzie. bedzie albo Olafek albo Kornelka... albo Olafek i Kornelka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nowy temat widzę. U nas płci nie będziemy planować - jest nam to szczerze objętne - mogę mieć parkę ale i mogę być dumną mamą 2 chłopców. Pierwsze dziecko chciałam mieć płci męskiej. I się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja Justynka nie znosi rekawiczek, zawsze je sobie (dwoma) zębami ściaga :D My tez mamy taka kurteczke za tyłeczek. Do kompleu ocieplane spodnie na szelkach ale trzymam je na zime, na razie na nie za cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielo - ja chcialam chlopca a moj maz dziewczynke - poniewac to plemniki decyduja o plci moj maz wygral i mamy dziewczynke :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana to mój ma ulegle plemniki bo on chcial; chlopca a ja Manie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miechy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj...................16 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas teoretycznie było wszystko jedno, ale oboje chcieliśmy mieć syna. Nigdy nie zapomnę miny na USG Maćka jak się dowiedział że będzie mial syna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe coś mi się wspomniało: jesteśmy na usg lekarz pyta czy chcem wiedzieć jaka płeć - my że tak.. on patrzy w monitor, patrzy i mówi: nie powiem wam bo mi jajka zasłaniają :D mój mąż niedowierzaniem: tzn chłopak? a lekarz: noo, albo babka z jajami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz dowcipas :) Moj byl zawsze smiertelnie poważny...tzn ten od USG, bo mi USG robil inny niz moj gin. A bylam na USG duzo, z powodu chorej nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdziwiona 8100 ale to tak na oko bo ja w ubranku wazyli a potem odejmowali a troche tego ubranka miala na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie okaze po nowym roku. chyba ze mania zrobi sie nieznosna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jana to drobniutka twoja niunia moja ma 69 cm - tyle ze one w tej przychodni to tak mierza ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiu 🌼 jak tak bedziecie kibicowaly to beda 5 raczki :D:D:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie :) ze was odnalazłam :) :) :) wlasnie sie szykuje , bo jade kupic mojemu dziecku kutrke i mi pewnie zejdzie \' wpadnę pózniej :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miechy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki :) widze ze skasowano temat dlaczego???😠 ide gotowac obiadek i na zkupy wiec pewnie wpadne wieczorkiem a to ja 2+1 imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miechy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 9m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM MOGE SIE PRZYŁĄCZYC TEZ CHCIALABYM JUZ DRUGIEGO MALUCHA JUZ NAWET POCZYNILISMY KROKI W TYM KIERUNKU ALE NIE UDALAO SIE. MOJ SYNEK MA 1 ROK . SSAMA NIE WIEM CZY NIE JEST ZA WCZESNIE ALE Z DRUGIEJ STRONY NIE CHCIALABYM DUZEJ ROZNICY WIEKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×