Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

DRUGIE DZIECKO

Polecane posty

Gość aaaaa555
ja nie narzekam bez pracy,mam jej zresztą sporo w domu.Dziecko wynagradza mi wszystko.Nie przegapiłam nic z tego co robiło moje dziecko,zawsze jestem przy nim,wspieram,uczę ,pokazuję.Niedługo pójdzie do przedszkola,a ja jeśli nie będę miała kolejnego dzidziusia,do pracy.I mam poczucie,że dobrze to zrobiłam,że byłam przez najważniejsze lata mojego dziecka dla niego.Nadejdzie czas,że będe mogła żyć bardziej dla siebie i nie będę się szarpała sama ze sobą czy zaniedbuję dziecka,czy nie tęskni.......itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przedemna i tak jeszcze min 2 lata szkoly wiec prawie w tym czasie sobie odchowam troszke maluszki :) ( ucze sie zaocznie co 2 weekend w miesiacu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa555-----------Rozumiem Ciebie i fajnie mieć taki luksus :) Ja również nie pracuje,postanowiłam mieć dziecko w domu do 3 roku życia a potem niech idzie do dzieci.Szkoda tylko że nie każda mama może sobie na takie coś pozwolić w tym chorym kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma tak jak JANA jakbym nie pracowala to dziwnie bym sie czula ze nie dorzucam nic do wspolnej kieszeni. mialabym wyrzuty sumienia . a z drugiej strony to chcialabym posiedziec z dzieckiem bo to fajna sprawa byc z nim i obserowoac czego sie nauczyl i jakie robi postepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa - masz sporo racji. ja niestety cierpie, ze nie moge byc caly czas z dzieckiem...i tak zle i tak niedobrze... z jednej chcialabym ciegle przy sobie Justysie z drugiej chce cos robic i musze tez zarabiac bo nie mamy kokosów... Ale moja mama byla ze mna pierwsze 3 lata, potem poszlam do przedszkola. Do teraz mi wypomina (w formie zawoalowanej) ze przegapila przez wychowawczy wszystkie awanse... a ja z pierwszych 3 lat i tak nic nie pamietam za to teraz mi przykro ze przez mnie miala potem gorzej (bylam dzieckiem poznourodzonym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkiwkabambino-----------Jak to się nie dorzucasz??? A pranie,prasowanie,gotowanie,sprzątanie,zakupy, opieka nad dzieckiem itd itpo to też jest Twoja praca.Męcząca i napewno również odpowiedzialna jak męża bez takiej pracy nie byłoby szczęsliwej rodziny. Ja też nie moge usiedzieć na miejscu i non stop musze coś robić postanowiłam nawet by nie sfiksowac dać dziecko do żłobka ale całe szczęscie ze mi to odeszło w śiną dal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princepolo - wszystko ładnie pieknie ale żeby to jeszcze mąż doceniał... niby mowi ze wie jaka to ciezka praca ale nie ma o tym pojecia. Dopiero od niedawna przejal obowiazek mycia podlog bo ja juz rady nie dawalam. I tak myje 1 lub 2 x na tydzien. A jak ktos nakruszy to raban wielki ze ON ZMYWAŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A-----------No właśnie dużo zalezy od nasdzych mężów :( Ja akurat nie mam takiego problemu aczkolwiek często jemu mówie żeby nie myślał sobie że leniuchuje.Dlatego też by docenił to co ja robie wychodze raz w tygodniu na 1-2 godziny na zakupy czy nawet pochodze po parku a jemu daje liste co ma zrobić.Wiem że wtedy po tych bojowych zadaniach mnie docenia. U mnie to jest tak że bardzo bym chciała iśc do ludzi-praca ale również śilna jest chęć zostanie dzieckiem.Mąż chciałby bym była raczej kurą domową ,nie moge powiedzieć by mi to przeszkadzało ale skąd moge wiedzieć co będzie za 5,10 lat kurde trzeba zarobić na emeryture :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż chciałby żebym jednoczesnie była kurą domową i pracowala za min 2000 zl brutto... i oczywiscie to ja musze wstawac do dziecka w nocy. zaczynam zrzędzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaMani jestem 👄 kurcze szukalam poprzedniego tematu i nie moglam sie doszukac, a teraz widze nowy :) no to ja sie dopisuje :) imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miechy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 9m-cy Evi..................21............Olek....................19 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku 2latek to naprawde rozrabiaka :) ma takie pomysly i gadane hehh wlasnie jadl cukier ... niewiem kto mu dal sprobowac?? obiad sie gotuje.... wiecie co tego sprzatania , prasowania i calej reszty faceci nie doceniaja.... poza tym my to robimy tak sprytnie i dobrze ze nie czujemy ile tak naprawde musimy sie poswiecac:(moj maz odkad mieszkamy z tesciami( wiem wiem zaraz bede hmmmm opinie) zmienil sie fakt ma duzo roboty bo non stop remont ale odniesie szklanki do zmywarki czy zlozenie ubran to nie lada wyczyn...... jejku ale mi sie w glowie kreci... oj to cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia - to moj chyba podobnie :) Jakis czas tez mieszkalismy z moimi rodzicami, wlasnie podczas remontu;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J_A_N_A----------- Mój wstawał do 8 miecha synka a teraz to może raz na 2-3 miesiące.Ale nie narzekam.I tak dużo mi pomaga przy dziecku.Dlatego też mam rozpuszczonego tego synka!!! Nikiedy to nie mam śił :( i ja się dopisze imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miechy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 9m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy Princpolo............24..........Kacperek...............2 latka i 2 miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
no i widzisz MaMani -jakaś wielbicielka już temat złożyła:D Rano to przewidziałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopoisze się imie mamy............wiek..........imie dziecka...........wiek majonia24...........24.............Alek................. ..2l i4miechy MaMani...............21.............Mania............... ...7 miesięcy J_A_N_A..............24...........Justynka.............. ...1rok zieloneszkielko......22..........Mikołaj................ ...16 miesięcy gabi 27 ............ 28........... Agatka................ 5 lat lorinka ............21............Kazio...................2l i 9m-cy Evi..................21............Olek................. ...19 miesiecy oliwkabambino....27............wojtek..................1 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa widze widze fanklubik powinien powstac :P wogole to mi powinni placic za to ze tu jestem chyba napisze do kogos z gory :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
hehehehehehe a nie wkurza cię to?? ja bym dawno nick zmieniła.albo pisała sobie na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
boże...............dawno cię o to chciałam zapytać;D ale nie miałam za bardzo gdzie:DSpełniło się moje marzenie i spytałam w końcu hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkurza raczej smieszy a niby why mam zmieniac nick? raz mzienilam ale nie o kafeterie chodzilo... dluga historia a na pomaranczowo raczej nie pisze tylko w naglych wypadkach jak chce cos wiedziec a chce uniknąc zbednych wypowiedzi pt \"ale twoja córka ma brzyskie imie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale my juz na stale mieszkamy z tesciami na gorze w domku:) mamy swoje pietro... ja nie pracuje i tak jak pisalam wczesniej jakbym teraz sie zdecydowala na druga dzidzie to bylo by ciezej finansowo .... jak pojde do pracy to decyzja o drugim dzieciatku sie odwlecze bo odyzjemy:) eheh Alek juz tak smoadzielny sie robi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evi - to ty pisalas mi o firanach z kubusie,m?? dzis zamawiam heh tylko jeszcze mysle bo moze wybiore auta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani----------- Kurde ostatnio jesteś sławna :D że się innym to nie zmieni.Matki Polki się odezwały! Teraz jest czas na Ciebie jutro inną zmieszają-takie jest życie wrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
tylko cie prosze MaMani nie wypowiadaj się tam na tych durnych tematach........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa juz sie nie wypowiadam tylko sobie czytam i mi sie miska cieszy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
a ja se ulżyłam, a co mi tam!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa trzeba cwiczyc ta wspaniala sztuke opanowania emocji :D:D:D oki ja uciekam bo przyszly psiapsiolki na kafke. Trzymajcie sie cieplutko buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majonia------------To Ty jeszcze nic nie wiesz he he he jak się uprze jedna z drugą to będą jeździć po kimś i przez pare tygodni.Widzisz taka mentalność co niektórych :( Do mnie też się kiedyś rpzyczepili,spokmój dopiero zaznałam jak zmieniłąm sobie nick. A też poszło o bzdury MaMani-------i bardzo dobrze że amsz to w dupie! i że się nie wypowiadasz im łaśnie chodzi o to byś pisała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×