Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dla Królewny

Szukamy Polskiej Księżniczki

Polecane posty

Gość Kingosław
IDzie!!!! Witamy cię, księżniczko! Czemu tak blade liczko? Powiedz, księżniczko mała. Czyżbyś niedobrze spała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkaaaaaaa
Ach nie zmrużyłam oka, choć była noc głęboka, bo leżałam – nie kłamię – na czymś twardym jak kamień. Mam ciało w sińcach całe, zupełnie obolałe. Noc taką, proszę wierzyć, nie każdy mógłby przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingosław
Spójrz, synu, oto ona – Wyśniona narzeczona. To prawdziwa księżniczka, Od głowy do trzewiczka, Tyś księżniczka prawdziwa, Królewski dwór cię wzywa, Tyś księżniczka jedyna – Bądź żoną mego syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkaaaaaaa
Najmiłościwszy panie, jak rzekłeś, tak się stanie. Ja przecież kocham księcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingosław
Weź ją, synu, w objęcia! Niech lud mój się weseli, Będziemy wreszcie mieli Żonę następcy tronu. Niech bije tysiąc dzwonów I niech trąbią trębacze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniecccccccccc
Niech wiedzą wszyscy i wszędzie, co głosi królewskie orędzie: Nasz książę, następca tronu, przy dźwiękach tysiąca dzwonów, jak każe zwyczaj rycerski, porzucił stan kawalerski. Księżniczkę pojął za żonę i wszystko jest załatwione, bowiem w ubiegłą niedzielę odbył się ślub i wesele! I odtąd księżniczka prawdziwa przy księciu szczęścia zażywa. Miłość dwa serca łączy, a bajka na tym się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzoanna Dark
Piekne :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irina pietrowna
Bajka się kurwa nie kończy, niech królewski huj nie będzie taki rączy, bo jeszcze jestem ja - wiedżma Dupnica, straszna, cipkowata czarownica, ja królewnę w faceta zamienię, a królewicza w dwa żeń-szenie, i dam władcy naszemu dupy, a królowi każę jeśc swe kupy. Muhaahahahahah! Jestem dziwka ZUA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irina pietrowna
Krzątam się po kurewskiej chacie, od magii nasrałam se w gacie, i czara rzucic nie mogę, bo mi królewna ujebała nogę, a huja, pomyślałam sobie i znalazłam sie w Kaliningradzkim Obwodzie, tam wódeczkę russkiją kupiłam, po czym się upiłam, tak się kończy historia złej czarownicy, która nie nosiła ni majtek, ni spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irina pietrowna
Krzątam się po kurewskiej chacie, od magii nasrałam se w gacie, i czara rzucic nie mogę, bo mi królewna ujebała nogę, a huja, pomyślałam sobie i znalazłam sie w Kaliningradzkim Obwodzie, tam wódeczkę russkiją kupiłam, po czym się upiłam, tak się kończy historia złej czarownicy, która nie nosiła ni majtek, ni spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżniczka Hulajnóżka
tancząca na paluszkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilililijana
Skąd ja to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konina
Dzień dobry jestem z Kobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mintaj taka ryba
Pikolokolodelantoniano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roomster
Buahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×