Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

__Co jest mojej maleńkiej?___

Polecane posty

Gość ihaha

Moja mała siostrzenica (3 latka) zaczęła w tym roku chodzić do przedszkola. Jakieś 3 tygodnie temu rozchorowała się. Miała okropny katar i wysoką gorączkę. Tydzień nie chodziła do przedszkola. była strasznie zaflegmiona, nawet wymiotowała flegmą. Straszne to było. Moja siostra była z nią kilka razy u lekarza. teraz chodzi już do przedszkola, gorączka minęła katar też. Ale jest coś bardzo niepokojącego. Mała w nocy nie może oddychać. jakby cały czas miała strasznie zapchany nos. Nie może spać, płacze, co chwila się budzi. W dzień nie ma zadnych objawów. lekarka przepisala jeszcze syrop antyalergiczny, ale na razie nie pomaga. moja siostra idzie po skierowanie do laryngologa i moze on coś poradzi. Ale co to moze być? Coś z zatokami? A moze trzeci migdał? Dodam, ze mała ogólnie zazwyczaj oddycha buzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może to jest trzeci migdałek.Takie oddychanie moze być równiez spowodowane zbyt suchym powietrzem w mieszkaniu,może wtedy nawilrzacz powietrza by pomógł?? -w każdym razie warto spróbować.Taki katar też może być alergiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
dziękuję za odpowiedź. Wydaje mi się właśnie, ze to będzie coś innego, bo od suchego powietrza, chyba aż takich objawów by nie było. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
bardzo mi przykro ,ale to III migdałek.Idźcie do laryngologa ,mała dostanie lek i wszystko wróci na jakiś czas do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
a jesteś tego pewna? :( Przed choroba nie miala takich objawów, tylko własnie ciągle ta otwarta buźka. A migdałek trzeba będzie wyciąć na pewno? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
aaaaa i jeszcze chciałam was prosić,żebyście tego laryngologa załatwiły jak najszybciej.Jeśli mała chrapie to znaczy,ze migdał jest właśnie powiększony i zatyka jej nosek.Laryngolog go obkurczy.Jeśli trzeba długo czekać na wizytę to radzę prywatnie,bo jak migdał jest powiększony to łapie szybko infekcje i będzie następna choroba:(Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
mam ten sam problem.Pewnie właśnie ten migdał się teraz pojawił i stąd to chrapanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
co do wycięcia to nie jest to takie proste.Najczęściej wycinają jeśli dziecko ma częste infekcje uszu i niedosłuch.Wskazaniem mogąteż być bardzo częste infekcje.anginy przewlekły katar.Ale jest jeszcze mała--3 lata to niewiele więc nie wiem jak to z tym wycięciem.Choruje dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
i jeśli ona zazwyczaj oddycha buzią to przerost prawie pewny.Nie zwrócił uwagi na to pediatra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
dopóki nie chodziła do przedszkola, to chorowała rzadko- moze dwa razy do roku. no a teraz od września była 2 razy chora. Chrapała bardzo, a teraz już prawie wcale, ale cięzko jej sie oddycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
a jest alergikiem?bo od alergii też często jest przerost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
nie alergikiem nie jest. Dziękuję Ci za informacje. Załamałam się, bo mała ma taką naturę, e na 100% nie pozwoli się zbadac przez laryngologa. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa555
o to się nie martw.Zbada ją zbada.MojA nawet do gabinetu trzeba było wciągać:) A badanie trwa minutkę.Tylko idź jak najszybciej ,żeby nie złapała kolejnej infekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×