Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawskaaaaaaa

czy da się wyleczyć zespół suchego oka?

Polecane posty

ja miałam krople i inne tego typu rzeczy ale niestety sie z tego nie wyleczylam,. Nosiłam soczewki kontaktowe bo mam wade, co prawda nie jakas duza ale mam i tak poporstu bylo mi wygodnie. Na poczatku nie wiedziałam że to zespół suchego oka. Po wyciagnieciu soczewek musiałam je natychmiast zakładac od nowa, bo nie mogłam wytrzymac z uczuciem piasku pod powieką. Probowałam wielu rożnych soczewek, chwile było dobrze, a pozniej znowu zaczynało się to samo. Jesli macie jakis sprawdzony sposób aby sie z tego wyleczyc to dajcie znac, niedowidzenie troche mi doskwiera więc z chęcia znowu załozyłabym soczewki kontaktowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miichasiia
Witam. Przez długi czas miałam problem z oczami. Strasznie mnie piekły i szczypały. Słyszałam o dawaniu na noc na oczy torebek z herbaty. Próbowałam ale nic nie pomogło, dodatkowo oczy mnie bolały. Poszłam do apteki zapytać jakie krople przydadzą się na moją dolegliwość. Pani w okienku poleciła mi sztuczne łzy. Kupiłam sobie buteleczkę kropli ocutears. Początkowo miałam problem z aplikacją (nigdy wcześniej nie zakraplałam oczu i po prostu się bałam), ale gdy udało mi się przemóc mrużenie oczu, zakropliłam je i powiem Wam, że rezultat był świetny. Moje oczy nie dość, że już nie pieką, to są też świetnie odprężone! Polecam sztuczne łzy ocutears

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulciaxx0
sobieslaw, spróbuj kropli cationorm. ja soczewek nie noszę, ale mój chłopak miał podobny problem i jak wypróbował te krople to naprawdę mu się polepszyło. można je stosować na soczewki, świetnie nawilżają i działają na wszystkie trzy warstwy oka. ja je czasem stosuję bez soczewek i mogę osobiście stwierdzić, że silnie nawilżają. nie wiem jak to jest przy soczewkach, ale wiem tyle że mojemu chłopakowi te krople ułatwiły życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez używałam "sztucznych łez" które dostałam od mojego okulisty www.drmichnowski.pl faktycznie, dają odpocząć oczom, u mnie też były skuteczne. Myślę,że na dłuższą metę mogą bardzo pomóc jesli chodzi o zmniejszenie objawów.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olciaxxx778
ja zażywam witaminy w naturalnej postaci (warzywa, owoce), a czasem sięgam po krople - gdy moje oczy są suche i pieką. zazwyczaj są to krople ocutears. są bardzo dobre, więc o ile są dostępne w aptece, to te krople wybieram, naprawdę świetnie się sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anianitaa
mi najczęściej pomagają naturalne sposoby na odpoczynek oczu, o ile noszę okulary. jednak przy soczewkach sprawa wygląda inaczej. muszę sięgać po krople. z tego powodu częściej wybieram okulary, ale od czasu do czasu używam soczewek. wtedy zawsze używam tych samych kropli - emulsji cationorm. jest przeznaczona dla osób noszących soczewki, można ją spokojnie stosować na nie. a że jest ważna przez 3 miesiące to nie muszę się martwić, że się przeterminuje i zmarnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxeLaxx
ja na całe szczęście nie muszę za często używać kropli. zawsze miałam problem z ich aplikacją (zwyczajnie się boję), więc nie wiem jakbym dała radę stosować krople np codziennie. ale wzmacniam mój wzrok witaminami. zaczęłam zimą. czułam, że moje oczy są najzwyczajniej w świecie zmęczone i sięgnęłam po suplement. z racji tego, że bardzo dobrze się sprawdził, zażywam go do teraz. jest wiele suplementów na oczy, ja wybrałam lutax amd plus i tego się trzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzymaj sie,przeciez nikt ci nie broni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam009
ja z suchym okiem nie męczyłem się za długo. od razu sięgnałem po krople z wyższej półki - ocutears i sprawdziły się od razu. są ważne aż przez 6 miesięcy i jedno opakowanie mnie osobiście starcza mniej więcej na ten okres czasu. są to naprawdę pomocne krople, świetne dla każdego kto pracuje przed komputerem, ale nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Łucja
W tej kwestii polecałabym Ci konsultacje u jakiegoś dobrego specjalisty, który Ci odpowie na to pytanie. Ja zawsze staram się chodzić do naprawdę kompetentnych i dobrych specjalistów, dlatego polecam Ci tę przychodnię http://www.imed24.pl/nowoczesna-diagnostyka/okulistyka gdzie na pewno doradzą i wyleczą jeśli jest taka szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyt_a
mnie wystarczają krople. okulista w przychodni w moim mieście doradził mi cationorm. jest to silnie nawilżająca emulsja, działa na wszystkie trzy warstwy oka. mnie pomaga. skonsultuj się z lekarzem i moze też wypróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martulcia
moim oczom bardzo pomagają krople ocutears. używam ich od długiego czasu i zawsze świetnie się spisują. bardzo dobrze nawilżają oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuxxlaxx
ja noszę okulary, czasem tylko używam soczewek, bo strasznie wysuszają mi oczy. ale nieistotne czy z okularami czy soczewkami, często sięgam po krople. z powodu komputera albo soczewek - jedno i drugie powoduje u mnie suche oko. używam kropli cationorm z racji tego, że można je nakładać na soczewki. są bardzo dobre, super nawilżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzixoo0
potwierdzam że ocutears to dobre krople, ja też stosuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośgośgoś
ja przy soczewkach nie mam za dużego wyboru co do kropli. ale na szczęście polecony mi przez okulistę cationorm jest i bezpieczny i bardzo skuteczny i właśnie dlatego stale go używam i polecam, bo jest tego warty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
da się, ale czesto trzeba zrezygnowac z soczewek. ja tak przynajmniej musiałam zrobić, bo zadne krople zbytnio mi nie pomagały. Teraz chodze na kontrole do lekarza a krople kupuje w saloniehttp://www.poloptyk.pl/gabinety.html bo mają tam dobre jak dla mnei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogło regularne stosowanie kropli starazolin niebieski. Zawierają kwas hialuronowy, dzięki czemu na długo nawilżają oczy i suchość znika. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz coś słyszałam o innowacyjnej metodzie leczenia zapalenia gruczołów Meiboma z użyciem urządzenia E-eye. Ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pomogło mi w 100%, polecam zapisać się do okolasera, jeśli masz z tym problem na pewno Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Golebirga
Tu masz parę istotnych informacji o tej dolegliwością, jaką jest zespół suchego oka http://www.optrex.com.pl/problemy-oczu/sucho%C5%9B%C4%87-oczu Sama tego nie przechodziłam, ale mąż owszem i właśnie swego czasu sporo szperaliśmy w sieci, więc trochę wiedzy mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz widziałam, że jest tydzień promocji na leczenie ZSO w okolaserze, warto się zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo a jaki jest tego koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wejdziesz na główną stronę kliniki, to od razy wyskoczy Ci okienko z informacją o akcji promocyjnej. Musisz się pospieszyć, bo akcja trwa do końca tego tygodnia, tzn. do 29 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
OCZY =NERKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia_gustu
a nie będą to przypadkiem nużeńce? Czasami zespół suchego oka myli się z nużeńcowym zapaleniem brzegów powiek, a to już jednak poważniejsza sprawa, bo masz w oku pasożyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, czy da się wyleczyć, ale na pewno można łagodzić objawy. Ja to robię przy pomocy kropli starazolin (sztuczne łzy), które bardzo dobrze działają nawilżająco i łagodząco. Naprawdę dają ulgę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedobór wir. A też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flondra
kwestia_gustu, objawy te same? masakra mieć jakieś pasożyty w oku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×