Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łaciata krowa

czy ten sweterek

Polecane posty

Gość niestety nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barykanda
brzydki...bardzo brzydki. w ogóle gdzie wy takie paskudne rzeczy znajdujecie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaciata krowa
no jak to gdzie na allegro :) nikomu się nie podoba ? mam pytanie czy to jest kwestia gustu czy mody ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barykanda
No ŻE NA ALLEGRO TO WIEM,ALE KURCZE,TAM SA TEZ FAJNE RZECZY,A TUTAJ CO PYTANIE O JAKIEŚ UBRANIE,TO TAKI KOSZMAREK,ŻE SZOK :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaciata krowa
barykanda np :) jestem ciekawa co Tobie (Wam) się podoba tylko w rozsądnej cenie może nie do 30 zł ale tak do 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupia blondynka
no jak dla zakonnicy:P moze gdyby byl w innym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie sie
Sweter jest OK.najlepszy oliwkowy kolor.Przeceiz pod ten sweterek mozna b.seksi sie ubrac i rozpinac ukazujac swoje ciałko.No i jest tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się uśmiechnęłam
a mi się podoba:) modny jest:) zapewne większość nosi białe kozaczki i dlatego się nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barykanda
Ja to akurat białych kozaczków nie założyłabym choćby mi płacili. W glanach chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile osób
tyle gustów i upodobań. Ten sweterek jest ok i podoba mi się, a do tego jest praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo sympatyczxny
ten sweterek tylko trzeba jakiś kontrastowy top pod spodem nosić, np do oliwki rudrowy różowy, do czarnego szary, niebieski, fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fraaaa
Nie lubię warkoczy. I ten kołnierz jakiś taki smętny. Wole kaptury. Sweterek dla szarej myszy typu ze skłonnością do chodzenia po górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaciata krowa
ale się uśmiałam :) co prawda lubię góry ale daleko mi do szarej myszy bluzy z kapturem sa modne to już wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaciata krowa
kozaczki jak najbardziej lubię, tylko nie białe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie taki sweterek podoba:) bardzo chetnie sama bym taki kupila (oliwkowy):) lubie takie dluzsze swetry:) i wyglada na cieply:) tylko srednio podoba mi sie to ze jest przewiazywany tym paseczkiem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee-poliza
Jak nie jesteś szarą myszą, to szukaj rzeczy bardziej efektownych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcale nie trzeba wygladac w takim sweterku jak szara myszka:) wszystko zalezy co do niego dobierzemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lee-poliza pokaz nam przyklad \"efektownej\" rzeczy, prosze:) bardzo jestem ciekawa co Twoim zdaniem jest efektowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagaga
i to ma być sweter na zimę? poyebało chyba cię, sorki.Typowy dla 16latki na dyskotekę.Beznadzieja.Pierwszy bardziej mi sie podoba, ale szary mógłby być.Pracujęw branży odzeżowej i troszkę się znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lee-poliza
Co dla mnie jest efektowne nie musi być dla ciebie. Dla ułatwienia dodam, że nie mam 16 lat ani nie jestem tipsiarą. Lat mam sporo, a znajomi wyrażają jak najlepiej o moim guście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweterek, na zime, powinien byc cieply i bardziej zakrywac niz odkrywac. wole juz mniej efektownie wygladac w sweterku zaproponowanym przez autorke (a przynajmniej bedzie mi cieplo) niz \"efektownie\" w tym powyzej:O (i miec zapalenie pecherza albo inne schorzenie:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lee-poliza dlatego poprosilam zebys pokazala co Tobie sie podoba, a ty sie oburzasz. nic przeciez nie napisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie ten pierwszy podoba, bardzo fajny i nie tandetny jak niestety ten drugi na dole :D Ten drugi to dla typowej blachary, zreszta widac na jakiej \"efektownej\" dziewcznie ubrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaciata krowa
agagaga to był żart:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łaciata krowa :D już myślałam :) ale jak się popatrzy na takie gorące 16nastki to to wcale śmieszne nie jest:) bo tak ubiera sie wiele dziewczyn:) ale wracajac do sweterka pierwszego to jest bardzo fajny, i sama go chyba kupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×