Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magrat

Jak nauczyć się chodzić na szpilkach??

Polecane posty

Nie mówię o 9cm alle takie chociaż z 5cm....ja niestety nie potrafię, uginam nogi i komicznie to wygląda...Poza tym chyba za bardzo przenoszę ciężar na palce i potem mam popuchnięte stopy. Macie jakieś rady? Bardzo prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ćwiczyć, ćwiczyć. ważne są dobre buty ze stabilnym obcasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw nauczcie sie chodzi na grubszym obcasie, - bedzie stabilniej i latwiej, a pozniej dopiero szpilki mozecie chodzic po domu praktyka i tylko praktyka - ale faktycznie smiesznie wygladaja dziewczyny co jakos tak dziwnie maja caly czas ugiete nogi a moze najpierw nizszy obcas a pozniej wyzej a stopy puchna jesli sie ma za scisne buty, zle krazenie, stopy sa zmeczone itp - sa na to masci - ja sie na tym nei znam bo nie mam takiego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś chodziłam
nonstop na szpilach i to takich nie mniejszych jak 7 cm. najczesciej 10 cm. lub na koturnach. płaskich butów nie miałam wcale! no moze 1 pare. nawet po domu miałam "ciapy" na koturnach!!! teraz tak się odzwyczaiłam, że nawet na 6 cm. mi źle i nie wygodnie i jakos nie umiem. jak pojde na impreze to po 2 godzinach wymieniam buty! nie wiem czemu tak. chyba nogi sie przyzwyczajaja. wtedy nogi mnie bolaly jak chodzilam na plaskich. a teraz jak na wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewni - to kwestia przyzwyczajenia ja w przewazajacej wiekszosci mam buty na wysokich obcach, w domu chodze w zwyklych plaskich kapciach - nie mam problemu z chodzenim na plaskim ani z obcasem 10 cm - z reszta to zalezy od butow, jak sa wygodne to nie ma znaczenia wysokosc obcasow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadi
Jak nie umiesz chodzic na szpilkach, to sprobuj na pineskach ha ,ha, Wyprostoj porzadnie nogi w kolanach i gorna czesc ciala. Nie boj sie, idz smiale, glowa dumnie do gory jak przystalo na atrakcyjna kobiete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjjg
Jeśli wybierzesz odpowiednio wyprofilowane buty to nie będzie problemu, niemal nie poczujesz 5 cm obcasu. Sama mam 2 pary butów na 10 cm obcasie. W jednych umieram, mam wrażenie, że zaraz upadnę na twarz jak w nich idę ( ;) ), a drugie są niemal jak płaskie! Jak patrzysz na but z boku to zwróć uwagę na podeszwę, miejsce pomiędzy obcasem a palcami (miejsce w którym but nie styka się z ziemią) i zobacz jaki jest kąt nachylenia do ziemi. Im mniejszy tym lepiej dla Twoich nóg. wiadomo że im wyższy obcas tym będzie on większy, ale uwierz mi, że są buty na niższym obcasie, naprawdę dobrze wyprofilowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc, tj. chodzic po domu. ja wlasnie od dwoch dni trenuje i do wiosny mam zamiar czuc sie w butach na obcasach jak w kapciach ;) 20 lat stuknelo, wiec juz wypadaloby umiec :) a ile pieknych butow do wyboru, a jak pieknie nogi wygladaja... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×