Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxxx5_30

ciąża wbrew woli męża

Polecane posty

CZY SĄ NA FORUM DZIEWCZYNY, KTÓRE STARAŁY SIĘ ZAJŚĆ, BĄDŹ ZASZŁY W CIĄŻĘ WBREW WOLI MĘŻA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolono
tak moj chlopak nie chcial, jednak postanowilam na swoim dzis jestem w 6 mies a chlopak jest w niebo wziety jak czuje ruchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem czy to dobry
pomysl. jeden sie w dziecku zakocha, drugi znienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolono
nawet kupuje sam ciuszki:) akurat ja mialam szczescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolono
upsss oszukalam szczerze mowiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Langwedocja
po pierwsze - xxxxx5_30, wyłącz Caps Locka, bo walisz po oczach :) Po drugie - okłamywanie najbliższej osoby, która Cię kocha i ufa Ci to dla Ciebie dobry patent na życie i szczęśliwą rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolono
obliczylam dni plodne, kiedy mniej wiecej i powiedzialam ze moze:) akurat mi tak wyszlo, wiem ze innym dziewczynom ta metoda niestety nie wychodzi, najlepiej jakbys kupila sobie test owulacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grugru
tez bym chętnie poczytała o takich doświadczeniach, bo jestem w sytuacji takiej, ze ja chce a on nie i różne myśli mi chodzą po głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramatrtr
Nie ma jak budowac zwiazek na klamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolono
ah juz tam klamstwo!!! jak nie chce to poszol won!!! uwazaj odezwa sie matki polki ktore beda na nas jechac!!! czyste zakonnice nic nie mozna szkoda ze na siebie nie popatrza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODEJRZEWAM, ŻE WIĘKSZOŚCI DZIEWCZYN CHODZĄ TAKIE MYŚLI PO GŁOWIE- TYLKO NIE CHCĄ SIĘ DO TEGO PRZYZNAĆ , NAWET PRZED SOBĄ SAMĄ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kultura jak z rynsztoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Langwedocja
powtarzaj to sobie jak mantrę :O Kłamstwo to kłamstwo, facet ma prawo decydować czy chce dziecka czy nie, tak samo jak Ty. Wrabiasz go w ojcostwo zamiast poczekać na jego decyzję i traktujesz go jak dawcę spermy? :O Nieświadomego, na dodatek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolono
ja mu nawet o tym powiedzialam:) na poczatku sie usmial do czego ja jestem zdolna a pozniej powiedzial ze chyba dobra decyzje podjelam za NAS bo on by sie nigdy nie zdecydowal, zawsze by czegos brakowalo to praca to pieniadze itd a teraz nie mamy zadnego problemu, czekamy na pojawienie sie dzidzi i co najwazniejsze to NAS nawet zblizylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kultura jak z rynsztoka
ciesz się, że tak zareagował inny nie musi a moze za to poczuć się oszukany. Wy byście się nie czuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A NIE JESTEŚMY OSZUKIWANE? ILU MĘŻÓW WRABIA SWOJE ŻONY, NIEKONIECZNIE W CIĄŻĘ, ALE W PRANIE , GOTOWANIE, SPRZĄTANIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolono
ciesze sie i to bardzo, przeciez nikogo nie zmuszam by tak zrobil, dziewczyna pisala odpowiedzialam i tyle:) co takie zle jestescie??? inne wpadaja na 1szej randce i jest ok, a tu chce normalna babka dziecko no normalne, zamiast pisac glupoty podparly byscie ja na duchu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kultura jak z rynsztoka
A ty się czujesz oszukana z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Langwedocja
:D :D cudnie. Gratuluję, za dwa lata zaplanuj sobie bez jego zgody drugie. Nie ma to jak związek oparty na zaufaniu :O Znam podobny przypadek. Dziewczyna przyznała się mężowi w czwartym miesiącu, kiedy zaczął jej rosnąć brzuch. Przedtem twierdziła, że ma kłopoty hormonalne, leczy się i współczjący mąż nosił się z nią jak z jajkiem. A po fakcie nie łączy ich nic prócz dziecka i adresu. Nie dziwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolono
ah nie moge was czytac bo sie denerwuje a nie moge!!! narazie!! DZIEWCZYNO TRZYMAJ SIE ZASTANOW SIE DOBRZE A TUTAJ NIKT CI NIE DORADZI BO MATKI POLKI TO SA HAHHA INNE ZACZNA SZUKAC DZIURY W CAŁYM. JA CI ZYCZE POWODZENIA!! TRZYMAM KCIUKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehehe uśmiałam sie dziewczy
Dramat. Oszukana przez męża bo musi prać sprzątać i robić inne rzeczy, druga nie potrafi rozmawiać normalnie i denerwują ją inne opinie niż jej własna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Langwedocja
"A NIE JESTEŚMY OSZUKIWANE? ILU MĘŻÓW WRABIA SWOJE ŻONY, NIEKONIECZNIE W CIĄŻĘ, ALE W PRANIE , GOTOWANIE, SPRZĄTANIE." Dziewczyno, odbiło Ci?! Podział obowiązków w domu porównujesz do decyzji, która zmienia całe zycie człowieka i którą ludzie powinni podejmować wspólnie?! Jak można kogoś "wrobić w pranie"?! :D Przy pomocy hipnozy mąż zmusza Cię do tego po nocy, bez Twojej wiedzy? Matko, co za Ciemnogród :( Dalszych postępów w budowaniu więzi rodzinnych życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie oszukiwanie ??????????????? Jesli facet nie zna sie na własnym układzie rozrodczym to juz chyba nie wina kobiety. Wpaśc mozna ZAWSZE, czy sie chce czy nie chce dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehehe uśmiałam sie dziewczy
sista jak sie nie chce dzieci to się stosuje zabezpieczenie i sie nie wpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sista ale jak sie zabezpieczasz to uwierz mi ze sie tak latwo nie da wpasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×