Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxxxx5_30

ciąża wbrew woli męża

Polecane posty

kłamstwo to kłamstwo i nie ma w zwiazku zaufania tylko niepewnośc facet ma prwao decydować czy chce potopka kiedy po cholere na siłe jeden pokocha drugi odejdzie PO CO??? my oszukane że gotujemy , pierzemy :D:D no ja sie nie zuje oszukana z tego powodu to podział obowiązków w naszej rodzinie jak ja sprzatam to meżus uszykuje kolacje zreszta jak mozna porównać pranie do decyzji o dziecku no relacje miedzy wami nie sa fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do kolokono
czy miałaś szczęscie to się dopiero okaże jak benkarta urodzisz, zacznie się drzec, nie będzie chwili spokoju i wtedy facet od ciebie pewnie odejdzie. Wogóle jak śmiałaś zadziała wbreb jego woli?dlaczego nie uszanowałaś jego woli?? on może nie chciał dzieciaka, to czemu ty apewne odstawiłas pigułek a powiedziałas że nie odstawiłas?ja bym za takie oszustwo na dzień dobry zostawił kretynke.Ciekawą jaka bys miała mine jak zostałabyś z problemem a bez faceta?? zresztą może i tak bedzie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby było jasne - nie pochwalam kobiet które BEDĄC W ZWIAZKU nie potrafią rozmawiac ze swoimi facetami i muszą ich oszukiwac by zdobyć to co ONE (a niekoniecznie oni razem) chcą, ale faceci chyba też kiedys chodzili do szkoly na biologię...wiec nie przesadzajmy z tym kłamstwem. Jedynym stuprocentowym środkiem anty jest z tego co wiem szklanka wody zamiast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak można na siłę robić
z faceta ojca, skoro ten może nie jest jeszcze gotowy, bądź po prostu nie chce?! Nie jestem żadna tam "matką Polką", ale do licha, to nie jest zakup futra za pieniędze faceta, a nowy człowiek!............Później nie płaczcie jak Was zacznie zdradzać, albo zostawi bo po prostu nie podoła takiemu obowiązkowi, skoro wczesniej upierał sie, że jeszcze nie jest gotowy. Zostaniecie same, z płaczącym niemowlakiem. No, ale oczywiscie to najczarniejszy ze scenariuszy. Ja Wam mimo wszystko zyczę powodzenia i szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli mąż powinien codziennie
sprawdzać, czy żona na pewno np. wzięła tabletkę i czy połknęła, a nie wypluła ukradkiem? :classic_cool: Albo standardowo stosować prazerwatywy, bo kobietom nie można ufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze mi
gdy przeczytalam, ze oni wrabiaja nas w gotowanie sprzatanie... przeciez zawsze mozemy powiedziec nie! Wrabianie kogos w ojcostwo jest ponizej krytyki. Gdy dziecko juz jest jest sie odpowiedzialnym za niewinnego czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobrze mi
Kazdy ma prawo nie byc gotowym! jezeli kobieta jest z takim facetem to powinna zrozumiec,ze widocznie to nie jest odpowiedni dle niej partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a jak ktos stosuje gumki to jak wtedy \"oszukać\" siedziec i przebijac szpilką? :D:D:D sa takie metody ktorych nie da sie ominąć :) Pozatym to ze raz nie wezmiesz tabletki to wcale nie oznacza ze zajdziesz w ciaze bo hormony przez jakis czas utrzymuja sie w organizmie- wszystko zalezy od czlowieka i nie raz nawet nie stosujac zadnej antykoncepcji mozna nie zajsc w ciaze, szcezgolnie jak sie tego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet nie był gotowy ja tak i wiedział o tym ze bardzo pragne ale zekałm cierpiliwie i sie doczekałm czekałm 3-4 miesące (krótko) ale i tak czekałm on ufał wiedział że nic nie zrobie wbrew woli bo to znioszczyło by nasz związek w zwiazku powinno być zaufani i rozmowa a ni robieni po cichu a moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak
ale jak przekonać faceta do tego, aby chciała dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak
poprawka: chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby przetrwanie naszego gatunku zależało TYLKO od woli mezczyzn to chyba byśmy już wyginęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację sista
gdyby nie kobiety, ich instynkt macierzyński, dawno byśmy juz wyginęli. podejrzewam, że w 90 % przypadków to kobiety występowaały z inicjatywą posiadania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale idąc tym tropem zaraz zacznie się dyskusja z serii czy facet ma prawo decydowac co sie stanie z jego sperma skoro to nie on będzie \"bawił\" się w pieluchy itp i dla niego bedzie to glownie obowiazek finansowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i włos mi się jeży
"czy facet ma prawo decydowac co sie stanie z jego sperma skoro to nie on będzie "bawił" się w pieluchy itp i dla niego bedzie to glownie obowiazek finansowy" czy Wasi mężowie traktują rodzicielstwo jako obowiązek finansowy? Może od razu przerzucić się na obowiązek alimentacyjny, po co dziecku tata. A na watkach dotyczących adopcji przez pary homoseksualne tyle wrzasku o to, że każde dziecko potrzebuje męskiego i kobiecego wzorca zachowań i edukacji społecznej. Słusznie zresztą. A tu, proszę - tatuś jako rozpłodowiec i nośnik portfela, i wystarczy, jest ok, bo mamusia bardzo chciała... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i włos mi się jeży - no niestety moja droga ale tak to wyglada w wiekszosci polskich rodzin. Jakis czas temu robiono badania z których wynikało ze przeciętny polski ojciec poswieca swojemu dziecku tyle ile trwa spalenie papierosa czy kilka minut dziennie. Co do gejów - w przeciwieństwie do heteryków ktorzy sa wrabiani w dzieci (o czym świadczy chociazby ten topic), oni przynajmniej ŚWIADOMIE pragna je posiadac (ale to zupelnie inny temat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość dzieci
większość dzieci widzi swoich ojców przed moniktorem komputera albo telewizora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×