Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko ten............

ten wygra you can dance , najlepiej tanczy

Polecane posty

Gość duze sznase ma tito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwrrrrrrrrr
e bzdury, najlepiej tanczy Maciek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito najlepszy jest
n i jakie ciacho....on wygra albo ruda ta brzydka, diana odpadnie bom ile mozna tanczyc jacksona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz wy qwa !!! ruda brzydka małpa wygra bo jest z mego miasta Koszalina !!!!!! co tam ze brzydka wazne ze tanczyc potrafi i w odpowiednim miescie sie urodziła !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda bardzo dobrze tanczy
ale sorry jest naprawde tak obrzydliwa ze nie mozna na nią patrzec wiec odnosze wrazenie ze przez swoja brzydote moze przegrac . Tito jest super tylko troche krotkie nogi ma.Rudej nie wezma jak ona sie pokarze w Stanach?...nie wezma jej do zadnej gruby tanecznej , przykro mi ale takie realia na zrobienie kariery trzeba miec oprocz talentu jakis wyglad... no chyba ze zrobi pare operacji ale nie wiem czy w jej prxzypadku podzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieee
jak możecie tak kogoś obrazać?! czy to że ta dziewczyna nie jest pamelą anderson, albo dodą albo jeszcze inną blond z biustem 8xd nie ma szansy na odniesienie sukcesu?! jesteście obrzydliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie przesadzajcie! Natalia wcale nie jest TAKA brzydka! A tak poza tym widzom jakoś to nie pzreszkadza, skoro pozwolili przejśc jej do nastepnego odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stwierdzam fakty
taka prawda. takie zycie , doda jakby biustu nie powiekszyla tez by takiej kariery nie zrobila , do tego pikne zeby ... zobaczysz nie wygra jest za brzydka to nie znaczy ze zla .. no co ja zrobie ze taka prwada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
matko ona jest gozej niz brzydka . i jeszcze nic z ty nie robi jakie ona ma straszne zeby krzywei czarne ..a ta broda jakas zdeformowana, ona mi kaleke z twarzy przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieee
jesteście walnięci, ciekawa jestem waszego wyglądu i tego co inni o was mówią, to że chwilowo jest osobą rozpoznawalną nie świadczy o tym, że od razu trzeba ją niszczyć(czarne zęby-żenada pisać coś takiego). Ok, wasze opinie, a np.Maria-co miała w sobie brzydkiego? no wypowiedzcie się! idealna była?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora to maria
ta z tymi ladnymi zebami w warkoczykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzieee
dla mnie to ta, która miała mały,śmieszny nos i odstające uszy-to jest różnica poglądów, kumacie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktora to maria
taaaa to ta zerknelam bardzo ladna i fajna talia ale nie tanczyla rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby miała wygrać uroda, to wygrałaby Agata, Maria albo Anna, ale dwie z nich odpadły, a trzecia lada chwila pożegna się z programem. Byleby nie wygrała Diana. Poza tym jest mi wszystko jedno. Moi faworyci już odpadli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok ok ale nie mozna porownac l
ladnej lub przecietnej kobiety do potwora bo dla mnie ta natalia jest okropna jakas znieksztalcona ona nawet nie jest brzydka ale szpetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana jest swietna
piekny usmiech ma ale........ to jest mistrzyni jedengo tanca...i tu jest jej minus diana nie wygra bedzie druga...Wygra tito albo ten co sie tak rzucal ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czym Tito ujmuje ludzi, chyba tym, że się maże ciągle, bo tańczy najsłabiej. Super jest Gleba, w każdym rodzaju, choć na początku zrobił kiepskie wrażenie. Fajny też jest Roofi. A z dziewczyn to chyba najlepiej tańczy Ruda, choć mnie coraz bardziej podoba się Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito fajnutki ostatni
taniec kozacki , dla mnie najlepiej tanczy no i...najladniejszy a cialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne jasne jasne ze
zdecydowanie najlepszy jest Maciek Gleba. Nikt nie sądził, że będzie umiał się odnależć w tylu stylach, ledwo reszta dostal sie do programu, a tu prosze, okazalo się, że radzi sobie w kazdym jak dotad tancu. Genialny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam,że Tito jest w grupie która została najsłabszy. Diane lubię,ale zdaje mi się ze odpadnie w następbym odcinku. Razem z Tito.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda jak on tak
tanczy jak ty wklejasz linki to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moja wina, niestety na kafe czasem się tak zdarza. Żaden problem skopiować do przeglądarki, ale widać myślenie niektórym sprawia trudność. Podobnie jak innym tańczenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma swoje zdanie. :) Nie pamiętam żadnego tańca Tito, sorki, ten ostatni, w którym się spóźniał z każdym ruchem. Jurorom też się nie podoba, powtarzalny jest jak smith and wesson. Bleee... Samo ciało się nie liczy. Przede wszystkim umiejętności plus inteligencja wskazana, którą Tito nie grzeszy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
czy tito to ten, który ma tą ohydna szczękę, ciągle płacze i pozdrawia mamusię? to ja dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito ma sliczny usmiech
nie gadaj jastina tanczyl swietnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W solówce, to każdy jest mocny. Natomiast w narzuconym stylu w zasadzie tylko Gleba się sprawdza, w każdym praktycznie. No i teraz Roofi nieźle wypadł. A Tito... szkoda gadać. :) Mam nadzieję, że nie wygra. Gleba i tylko Gleba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×