Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce sie dowiedziec

ile kosztuje wymiana opon?

Polecane posty

Gość gość
Z mojej okolicy - Bełchatowa - najlepiej jechać do http://www.gum-mar.pl/uslugi/ I z naprawy korzystałem i kupowałem u nich opony, i z tego i z tego jestem zadowolony, firma w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się, w www.serwis.pit-stop-poznan.pl maja super ceny, zawsze tam jeżdżę do tego wykonują kompleksowe usługi co dla mnie bardzo ważne bo ogromna oszczędność czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pojawia się potrzeba to zawsze korzystam z oferty http://pneumaster24.pl , którzy po bardzo atrakcyjnych cenach załatwiają dla mnie wymianę opon. Co najważniejsze, serwis jest całodobowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie za dużo to kosztuje. Ja zimówki na tomkety zmieniałem sam. Przynajmniej zaoszczędziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszt wymiany opon jest zależny od miejsca w jakim mieszkamy I punktu, u którego dokonujemy wymiany. Nie da się określić jednej ceny. Wszystkim ze Szczecina i okolic polecam www.opony-wymiana.pl Jeżdżę tam od lat. Mają jedne z lepszych cen w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również korzystam z serwisu opon u www.serwis.pit-stop-poznan.pl , dla mnie to jedno z najbardziej sprawdzonych miejsc, do którego ponad to mam blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najlepiej korzystać z serwisu Euromaster wymieniam tam opony i zawsze wszystko jest bardzo sprawnie, profesjonalnie. Umawiam się na termin i nie muszę czekać w kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do http://l-service.pl/ w Nowogardzie na Górną. Cennik wcale nie jest zły a wiem, ze zawsze jest wszystko szybko zrobione i nie musze długo czekać. Obsługa ogółem jest profesjonalna. U nich też przechowuje opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jednej ogólno przyjętej ceny więc warto udać się do serwisu i zapytać ile taka wymiana może kosztować. Ja opony najczęściej wymieniam w serwisie www.faben.pl w Pruszkowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serwis opon dostaniesz tu www.serwisopon24h.net.pl , zapytaj się, tak najlepiej. Ja bardzo lubię ten serwis, w dodatku mam do niego blisko, nie wiem jak ty, ale polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno wymieniałem opony na nowe w aso forda, jest niezła teraz na nie promocja, a moje stare to już były łyse i strach było jeździć, cena fajna się trafiła szkoda yło nie korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murandów
Własnie do swojej fiesty wymieniałem w serwisie forda, płaciłem pamięta 160 zł jakoś od opony, razem z montażem. ceny faktycznie zarzucili korzystne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runniczny
To faktycznie tanio, a wiesz do kiedy trwa ta promocja w Fordzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra firma od sprzedaży i wymiany opon to Gum-Mar z okolic Bełchatowa http://www.gum-mar.pl/uslugi/ To też producent wyrobów gumowo-silikonowych, tak więc dostaniecie tam bez problemu uszczelki, zaślepki, chlapacze etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno postanowiłam wymieni ć opony na zimowe. Pojechałam do www.expertmoto.pl w Krakowie. Mają teraz promocję, dzięki której koszt wymiany opon zaczyna się od 50 złotych. Jest to bardzo dobra cena, zwłaszcza o tej porze roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też oddaję głos na serwis Euromaster ostatnio wymienili mi opony i przygotowali samochód do sezonu zimowego cała usługa była wykonana bardzo sprawnie w umówionym terminie i bez zbędnego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też oddaję głos na serwis Euromaster ostatnio wymienili mi opony i przygotowali samochód do sezonu zimowego cała usługa była wykonana bardzo sprawnie w umówionym terminie i bez zbędnego czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sprawdzony sklep AMJ ze strony www.amj-opony.pl , to co mi się tutaj podoba poza jakością gum to szybka dostawa. Dwa razu póki co zamawiałem u nich i zawsze wystarczyły dwa dni żeby opony do mnie dotarły, wszystko porządnie opakowane, zabezpieczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno zależy od modelu. Najlepiej popytaj na branżowych stronach jak mojeauto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy gdzie trafisz. ;) Według mnie, najkorzystniej cenowo maja oni www.serwisogumieniaprudnik.pl wejdź na stronę i zorientuj się, czy będzie odpowiadać, ja polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po bardzo solidnej cenie udało mi się wymienić opony w opolskim Euromaster http://www.mechanika-opole.pl/ . Praktycznie z wszelkich usług związanych z wulkanizacją zawsze tam korzystam. Naprostowali także moje felgi po jednej ze stłuczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkasz blisko Legnicy to jest takie jedno miejsce, które sam zdecydowanie mogłbym Tobie polecic http://wulkanizacjalegnica.pl/ Na pewno najbardziej profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusiiuano
Jak za nowe opony to bardzo tanio, na prawdę. Wiadomo do kiedy trwa ta promocja w serwisie autoryzowanym forda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym miejscu wezmą trochę inną kwotę za wymianę opon. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to mogę wam polecić www.opony-wymiana.pl Zawsze mają dobre ceny a wymiany opon dokonują bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo zależy od serwisu i miasta. W większych miejscowościach takie usługi mogą być nieco droższe. Jeśli mieszkasz w Warszawie mogę polecić Ci www.speedgum.com.pl. Profesjonalnie odchodzą do każdego klienta i mają jedne z lepszych cen w stolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o opony zimowe to dla mnie najlepsze z nich to Pirelli. To sa opony które na pewno sprawdzą się jednak najlepiej ze wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×