Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chce sie dowiedziec

ile kosztuje wymiana opon?

Polecane posty

Gość mankiek9982
Sama wymiana u mnie w mieście nie kosztuj***ardzo dużo. Większy kłopot jest jednak, jeśli chodzi o same opony. Sklepy u nas mają bardzo wysokie ceny, więc teraz na zimę zamówię chyba sobie coś tańsze i przez internet. Trafiła mi się strona https://www.hurtopony.pl/ i ceny nawet bardzo mnie zaskoczyły. Nie spodziewałem się, że nowe opony mogą tyle kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jest zwrócić uwagę w kwestii wymiany opon to tylko Pirelli. Na pewno jesli mamy postawić to na najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jedne z lepszych opon i na pewno takich które powinno się zdecydowanie polecac. Zerknijcie na opony Pirelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat bardzo czesto odwiedza ten salon oczywiscie nie koniecznie jesli chodzi o naprawy, ale np. o przegląd auta. Jeden z lepszych serwisów w stolicy. On jezdzi własnie z tego co kojarze na Zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na giełdach rzeczywiscie mozna wybrac sporo fajnych autek,ale ja osobiście z racji tego ze mam bmw,czestszym gościem jestem jednak tutaj http://www.autoreduta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto jest zwrócić uwagę w kwestii wymiany opon to tylko Opony Driver. Na pewno jesli mamy postawić to na najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W du^pe wsadz sovie ten link reklamowy huju zlamany zdychaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na co warto jest zwrócić uwagę w kwestii wymiany opon najlepiej sprawdził się dobór opon - Opony Driver Na pewno jesli mamy postawić to na najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniście pomyslec o oponach - Opony Driver Jesli chodzi o opony to te są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymiana opon nie jest kosztownym zabiegiem, jednak jest wymagana. Warto to robić w sprawdzonym miejscu bo koła muszą być odpowiednio wyważone. Wszystkim z Szczecina polecam www.opony-wymiana.pl Warto się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza

Auto-Gum w Krakowie - polecam! Szybcy i sprawni! Wymieniałam opony w służbowym samochodzie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz

Ja też polecam serwis Pit Stop  w Poznaniu bo uważam, że mają bardzo dobrych fachowców i nie ma u nich fuszerki i co ważne mają dobre ceny za usługi.  Warto tez dodać, że firma oferuję kilka usług w jednym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma  www.rozruch-startgum.pl oferuje opony do samochodów ciężarowych, dostawczych, budowlanych, maszyn rolniczych i osobowych czołowych światowych producentów. Można u nich liczyć na kompleksowy serwis opon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oponka

Mnie bardziej interesuje gdzie zrobią to solidnie i nie zedrą kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oponka w takim razie koniecznie sprawdź  https://opony-wymiana.pl/  ja sama korzystałam z ich usług. Mają szeroki zakres usług, ale też wymieniają opony. To prawdziwi fachowcy, którzy znają się na rzeczy. U mnie bardzo szybko wymienili opony, sprawnie. Do tego mają nowoczesny sprzęt, dzięki czemu wiem, że wykonali usługę na najwyższym poziomie. Zawsze też podpowiedzą kilka ciekawostek odnośnie pielęgnacji opon. Bardzo polecam tę firmę, mają też konkurencyjne ceny i zawsze można coś wynegocjować 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serwisie forda płaciłam w ten weekend 195 złotych za nową oponę w serwisie forda do fiesty, wydaje mi się, że jest to cena optymalna zważywszy, że te opony wystarczą mi na jakied dwa, trzy sezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy serwis będzie oferował usługę wymiany opon w trochę innych cenach. Z doświadczenia wiem, że najważniejsze to znaleźć odpowiedni serwis, w którym pracują specjaliści. Dbanie o stan opon w samochodzie to bardzo ważna sprawa - w końcu opony odpowiadają za bezpieczeństwo jazdy. Ja zawsze oddaję mój samochód w ręce fachowców z serwisu PS Power, które mieści się w Łodzi na osiedlu Chojny: https://www.wulkanizacjachojny.pl/o-nas Mają świetnie wyposażony warsztat, więc bez problemu można u nich dostać opony najróżniejszych rozmiarów. Zawsze dopasowują odpowiednie opony do samochodu, wymieniają je, wyważają i naprawiają - radzą sobie nawet z trudnymi uszkodzeniami. Bardzo polecam się do nich wybrać - naprawdę profesjonalnie podchodzą do swojej pracy, więc można mieć pewność, że opony są sprawne i będą dobrze służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×