Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swiadkowasiostry

musze zorganizowac wieczor panienski!!!

Polecane posty

Gość PRIMA TORTY
A jak wieczór panieński to tort przygotowany specjalnie tematycznie na tę wyjątkową okazję będzie idealny :) Można spróbować innego, nie zdradzając swojego :) http://primatorty.pl/torty-panienskiekawalerskie,16,pl.html Zapraszamy PRIMA TORTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/studio2afk Studio 2a FRYZJERSTWO KOSMETYKA ul. Białówny 2a (ścisłe centrum) 15-437 Białystok tel: 662 340 920 Organizujemy WIECZORY PANIEŃSKIE, gdzie przy lampce dobrego szampana i poczęstunku składającego się z afrodyzjaków, zajmiemy się PANNĄ MŁODĄ i jej towarzyszkami. Oferujemy zabiegi fryzjerskie i kosmetyczne do wyboru. Zainteresowane Panie prosimy o kontakt telefoniczny. 662 340 920 Możemy również zorganizować URODZINY lub inną uroczystość do 10 osób :) Cena i zabiegi do uzgodnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy pomysł na wieczór panieński to limuzyna, ale nie taka zwyczajna, moja żona dostała od koleżanek prezent w postaci przejazdu limuzyna rodem z PRL... tak tak to był prawdziwy ŻUK :), http://limuzynaprl.pl/, można sprawdzić na stronie, dziewczyny były bardzo zadowolone. Firma działa na terenie Torunia i okolic z tego co pamiętam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wieczór panieński tutaj gorzelanny.pl i to był strzał w 10!! Góry, stylowy hotel, basen, spa, masaże, gry i zabawy, super było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak organizujesz wieczór to przede wszystkim musisz zastanowić się co ucieszy przyszłą pannę młodą bo to wszystko dla mniej i jak nie lubi szalonych zabaw to nie ma jej co na siłę do nich zmuszać :) fajnie na wieczorze panieńskim sprawdzają się tatuaże z henny, u mnie Pani Ania z http://www.mehendisign.pl/ i tak mi się spodobały, że chętnie jeszcze kiedyś zrobię sobie takie zdobienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspólny wyjazd do spa z przyjaciółkami to chyba ucieszy każdą pannę młodą bez wyjątku, przynajmniej mnie mój w http://www.unitral.pl/ sprawił wiele frajdy :) wieczorem oczywiście moje przyjaciółki zaaranżowały wszystkie niezbędne zabawy, a potem bawiłyśmy się w klubie których w Mielnie nie brakuje a drugi dzień upłynął nam na bardzo przyjemnych zabiegach która akurat przed ślubem tym bardziej się przydały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja bym pomyślała o wieczorze Panieńskim w http://www.samui-spa.pl/wieczory-panienskie/ Mają świetną ofertę poza tym wydaje mi sie, że wieczór panieński w SPA jest o wiele ciekawszy niż wypad do klubu. Przyszła Panna Młoda na pewno ucieszy się z zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chciałabyś, aby wieczór panieński odbył się w nieszablonowy sposób to polecam warsztaty cukiernicze dla wszystkich uczestniczek wieczoru. Podczas przyjęcia dziewczyny mają zagwarantowane przekąski, napoje nisko i wysoko procentowe, pieką pyszne ciasta i mają lokal na wyłączność, więc mogą się czuć swobodnie. Więcej tutaj: http://www.przepiswroclaw.com/wieczor-panienski https://www.facebook.com/PrzepisWarsztatyKulinarneCukiernicze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agattkaa123
Ja byłam na panieńskich na którym były zajęcia tańca na rurze, na innym kurs twerku, no i klasycznie befor w domu i after na mieście. Teraz się zastanawiam nad wynajęciem fotobudki na panieński kuzynki. Nawet już ją znalazłam (z polecenia ;)) https://fotobudek.pl/ Podobno mnóstwo fajnych gadżetów no i super dostać zdjęcia od razu wydrukowane, a nie że będą gdzieś na kompie zapomniane... Co myślicie? Słyszałam, że to coraz bardziej popularna forma atrakcji, także na panieńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lakhisz
Ja na wieczór panieński mogę polecić grę w escape roomie! Super zabawa, niebanalna a da się to naprawdę fajnie zorganizować. My akurat byłyśmy w tym www.newworld22.pl ale pewnie wiele z nich ma w ofercie taką zabawę :D Były dekoracje, tort, zagadki dla panny młodej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Marlena
Pakiet Exclusive 1200 zł Rezerwacja dla 12 os. (wstęp do lokalu oraz rezerwacja stolika) 12 x Welcome drink (Whisky + Pepsi), 3 x butelka wódki, 3 x litrowy dzbanek soku, 3 x deska śródziemnomorska (mieszanka serów i szynek dojrzewających z oliwą ziołową, suszonymi pomidorami oraz rukolą). Pakiet Gold 900 zł Rezerwacja dla 9 os. (wstęp do lokalu oraz rezerwacja stolika) 9 x Welcome drink (whisky + pepsi), 2 x butelka wódki, 2 x litrowy dzbanek soku, 2 x deska śródziemnomorska (mieszanka serów i szynek dojrzewających z oliwą ziołową, suszonymi pomidorami oraz rukolą). Pakiet Silver 600 zł Rezerwacja dla 6 os. (wstęp do lokalu oraz rezerwacja stolika) 6 x Welcome drink (whisky + pepsi), butelka wódki, litrowy dzbanek soku, deska śródziemnomorska (mieszanka serów i szynek dojrzewających z oliwą ziołową, suszonymi pomidorami oraz rukolą). Możliwość zamówienia tancerza oraz nocnej jazdy limuzyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Panieński to tylko z przytupem ;) Oczywiście małe before i w miasto :) Polecam nie za duże lokale szczególnie jeśli robicie panieński w Katowicach. Dobrym wyjściem jest też objazdówka po lokalach limuzynami tak jak było w naszym przypadku. Zastanawiałyśmy się nad jedną długą limuzyną ale wybór padł na kilka mercedesów i już wiem, że do ślubu również wybiorę tą gwiazdę :D Dla zainteresowanych https://gwiazdadoslubu.pl Udanej zabawy dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zorganizowały dziewczyny super panieński, byłyśmy w Trzcielu w rancho Colorado, super lokalizacja- lasy, jeziora. Oczywiście pokoje hotelowe jak najbardziej nam się podobały, jedzenie było pyszne, był tam również basen, konie- co też uwielbiam. w tym miejscu się zresetowałam, wyluzowałam, niczym się tam nie przejmowałam, przestałam być spięta, bo odkąd zaczęliśmy organizować ślub to dużo stresu, a tam klimat był tak wspaniały, że mogłam odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy :) ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy :) ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zaoszczędzić na weselu? W NOVA Centrum Edukacyjne w BYDGOSZCZY w ROK nauczysz się jak to zrobić! Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych, nauka w weekendy, wieczorowo lub dziennie - TY decydujesz! +DODATKOWE CERTYFIKATY +LEGITYMACJA +ZAŚWIADCZENIA DO ZUS +PAŃSTWOWY EGZAMIN jak widzisz same plusy :) ! ul. Krasińskiego 2 Bydgoszcz, tel. 790400178 Znajdź nas na facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli ktoś szuka pomysłu na wieczór panieński, a ma niewielk ilość osób, które będzie na niego zapraszać to polecić mogę cos takiego:

http://studiokosmetyki.org/Wiecz%C3%B3r-Panie%C5%84ski/

Oferta głównie dla osób z woj. świętolrzyskiego - tak żeby opłacało się przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulka

ja panieński w klubie w Konecku robilłam a w sumie to świadkowa mi organizowała 😄 w każdym razie miałam tam bo tam jest super klub Venus Planet więc fajnie jest pobalować. Czadowo byłam i gorąco polecam laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miriksa

Siostra marzyła o niezwykłym wieczorze panieńskim dlatego wpadłam na pomysł aby zorganizować go na Maderze! Wyszło mega, a bardzo pomogła mi w tym madeira dreams! CUDO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra

Jak coż polecam też madeira dreams - organizowali ślub mojej siostry i wyszło genialnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja organizowałam siostrze dosyć skromny wieczór panieński, kolacja w restauracji i kręgielnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baska m

U mnie siostra też nie chciała aby były jakiś huczny. W sumie taki skromniejszy wcale nie jest taki zły. Też robiłyśmy w restauracji w złotym runie. Najważniejsze, że jej się spodobało i ma teraz potwierdzenie, że dokonała znakomitego wyboru sali na przyjęcie weselne, bo to u nich właśnie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otylia z

Mój był w aquarele i muszę powiedzieć, że podeszli do niego z pełnym zaangażowaniem. Pełen profesjonalizm. Dodam, że wesele też robiliśmy u nich i długo będziemy je wspominać. Było po prostu super. Polecam jak ktoś szuka świetnego lokalu i chce mieć udane przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

wiecie co, jak wieczór panieński jest dość duzy, to może warto zrobić jakąś imprezkę ? i zamówić zespół speedbar, żeby zrobił pokaz barmański? Jeżeli nie na panieński, to na wesele zrobi naprawdę rewelacyjną atrakcję., zwłaszcza jak goście zaczną troszkę przynudzać na weselu, ot wierzcie mi Pan Krzysiek (lider zespołu) na pewno ich wszystkich rozrusza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia

wiecie co, jak wieczór panieński jest dość duzy, to może warto zrobić jakąś imprezkę ? i zamówić zespół speedbar, żeby zrobił pokaz barmański? Jeżeli nie na panieński, to na wesele zrobi naprawdę rewelacyjną atrakcję., zwłaszcza jak goście zaczną troszkę przynudzać na weselu, ot wierzcie mi Pan Krzysiek (lider zespołu) na pewno ich wszystkich rozrusza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój był nie zapomniany, a robiłam go w bobrowej dolinie. Idealne miejsce na udana imprezę. Bardzo im dziękuję za wszystko. Koleżanki były wręcz zauroczone miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też musiałam kilka wieczorów panieńskich organizować dla moich koleżanek i myślę, że całkiem nieźle mi to wszystko do tej pory wychodziło. Szukałam w internecie opinii o różnych klubach i dobrze, że nie wybrałam Boss exclusive club w Rzeszowie. Niby na zdjęciach super wygląda, ale w rzeczywistości to syf, stare kanapy, brudno it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×