Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość garnierr

ubraniowe niewypały

Polecane posty

Gość garnierr

to: -spodnie rurki -niskie dziewczyny w balerinkach -białe kozaczki -złote torebki -napompowane kurtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mamm
to wszystko i wcale nie czuje, ze to nie wypal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spodnie rurki sa bardzo fajne jak ktos ma dobra figure a czemu niskie dziewczyny nie moga nosic balerinek? co do reszty sie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierr
bo niskie dziewczyny lepiej wyglądają w butach na obcasie, tak samo dziewczyny z grubymi dupami nie powinny nosić rurek.Oczywiście gusta są różne, ale faktem jest że grubas w rurkach wyglada grubo, nawe jeśli się oszukuje, że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierr
bo niskie dziewczyny lepiej wyglądają w butach na obcasie, tak samo dziewczyny z grubymi dupami nie powinny nosić rurek.Oczywiście gusta są różne, ale faktem jest że grubas w rurkach wyglada grubo, nawe jeśli się oszukuje, że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdf
napompowane kurtki (lekko!) o fajnym fasonie i kolorze na ZIME sa bardzo ok..nie bede niewolnica mody w imie schorowanych nerek i wiecznego przeziebienia :O modnisie sie znalazly pf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdf
napompowane kurtki (lekko!) o fajnym fasonie i kolorze na ZIME sa bardzo ok..nie bede niewolnica mody w imie schorowanych nerek i wiecznego przeziebienia :O modnisie sie znalazly pf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierr
bo niskie dziewczyny lepiej wyglądają w butach na obcasie, tak samo dziewczyny z grubymi dupami nie powinny nosić rurek.Oczywiście gusta są różne, ale faktem jest że grubas w rurkach wyglada grubo, nawe jeśli się oszukuje, że jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfdfdddddddd
napompowane kurtki (lekko!) o fajnym fasonie i kolorze na ZIME sa bardzo ok..nie bede niewolnica mody w imie schorowanych nerek i wiecznego przeziebienia :O modnisie sie znalazly pf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem drobna i nosze rurki i baleronki bo tu Cie zadziwie zle wygladam w butach na wyokich obcasach a balerinki sa drobne i nie przytlaczaja reszty sylwetki :o a zreszta zajmij sie swoja dupa a nie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopisze do listy: -złote paski -pikowane białe kurtki -złote balerinki -bluzki w panterke -paski ala Shakira-takie grube skórzane -czerwone kozaki na szpilce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicdobrego
a ja uwazam że wszystko jest ok, tylko trzeba umiec to zestawić i zastowować odpowiednio do okoliczności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewff
-futra wszelkiego rodzaju -legginsy -odziez eksponujaca gole nerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloeloelo
i jeszcze hafty są beee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foxxx
1.białe kozaki 2.wszelakie futerka 3.moro 4.adidasy na rzepy fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhh
ojj zdecydowanie złote i białe ohydne kozaczki, przykrótkie kurteczki i pomarańczowa opalenizna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotygaa
zgadzam sie ze wszystkim procz rurek......nogi to jedyne z czego jestem u siebie dumna mam dlugie i zgrabne wiec nie rozumiem czemu mialabym je chowac pod szerokimi spodniami.....to taka mniej dziwkarska alternatywa dla mini-spodniczek :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskapyska
widze ze krytukujecie ubrania,ktore ubieraja sexowne dziewczyny a wy pasztety nieforemne i wstydliwe po prostu wstydzicie sie je ubrac. lepsze zloto,kolory,rurki niz obwisle dzinsy,szare swetry i przydlugawe plaszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się cieszę, że wróciła moda na rurki, bo w każdych innych spodniach wyglądałam komicznie. Złote czy srebrne buty (czy to balerinki, czy inne) nadają się świetnie na imprezy, ale na co dzień to już nie bardzo. Co do reszty z grubsza się zgadzam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_pieprze
zrozumcie wreszcie: rurki+wielka dupa = wielka dupa białe kozaki= obciach płaski obcas+niska dziewczyna=niska dziewczyna napompowana kurtka+osoba otyła=tocząca się kulka wychodząc na miasto widzi się J E D N O L I T O ś ć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskapyska
no nie ma za co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwiekszym obciachem jest ubierac sie nieadekwatnie do sytuacji i wlasnej figury. drugim najwiekszym obciachem jest slepe podazanie za moda. wszystko jest dla ludzi. amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialekozaczki.pl
jw. dres w środku miasta złote torebki mini u tęgawej 40-tki i wyżej buty w szpic taki, że but jest dłuższy o 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_pieprze--->\"płaski obcas+niska dziewczyna=niska dziewczyna\" to mam się wstydzić ze jestem niska?? to ze mam 156 nie oznacza ze mam co dzień biegać na 10 cm szpilkach. mam rożne obcasy rożne buty na każda okazje odpowiednie. na spacer w parku ubieram baletki bo nic śmieszniejszego niż grzęznąca w żwirze szpila. na imprezę 10cm sandałki. itp. wręcz przeciwnie uważam ze baletki to wybawienie dla mnie niskiej osoby są małe i delikatne nie zaburzają sylwetki a wcześniej o nie sportowy lekki but właśnie niski na wyście na romantyczny spacer, do parku, na zakupy, przejażdżki w mpk, bieganie z miejsca na miejsce było strasznie ciężko. wszystko było ciężkie i ciągnące do ziemi. qwertz ma racje najlepiej wyglądam w szpilkach dlatego mam ich całą gamę. jednak jeśli chodzi o wygodne nie sportowe buty to baletki są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak naprawde
nibys dzieki za uzycie wyrazu baletki, bo nie moge czytac jak piszecie baleriny- okropna jest ta nazwa, prawidlowa jest baletki jestem wysoka kobieta, ale nie rozumiem dlaczego niskie dziewuszki maja nie nosic baletek, przeciez one sa najslodsze w nich takie wdzieczne filigranowe lu petitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde---> :) mi też balerinki brzmi źle nie wiem skąd pojawiła sie ta nazwa bo jak wchodziły to nazywano je baletkami teraz balerinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stay alive
wg mnie najbardziej feeee jest opalenizna ktora nie wyglada naturalnie, ale jej wlascicielki mysla ze wygladaja supe z pomaranczowa twarzą i dlonmi:/ bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×