Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

superteacher

jakie są Twoje ulubione i najgorsze określenia seksu?

Polecane posty

napiszcie mi proszę choć po jednym przykładzie Waszych absolutnie najlepszych i najgorszych/ najbardziej obrzydliwych/odbierających ochotę określeń na seks. Moje typy to kochać się (wiem, średnio oryginalne, ale za to uczuciowe...) jako naj, i ruchać się jako najgorsze i najdurniejsze wymyślone słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze...
dymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze- kochanie bądź też bardziej zrobniale kosianie się najgorjsze- ruchanie, bzykanie, rżnięcie, pierd***, jeb*** - słowa te całkowicie zmieniają sens współżycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze? SeX zamiast seks :D (nagminne na kafe :classic_cool:) Jak to widze to mi sie odechciewa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsssd
bzykanie :o co to w ogole za okreslenie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drahna
zakisić ogóra,turkanie,trykanie,stukanie,pukanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię.. Bzykanie, kochanie się Nielubię.. Ruchać się(ruchają się dziwki:o) , sypać się, jebać, pedałować itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikanie hhehe to jest dobre
albo deptanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablocha
"ruchanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakm myślicie, dlaczego babki lubią określenie \"kochać się\"? Kobiety wolą seks z miłości, a przynajmniej wolą seks, w którym rolę odgrywają uczucia? Czy po prostu jesteśmy subtelniejsze i wolimy nazwy mniej chamskie i ordynarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tip_flex_ex
Dobre: bzykanko, kochajmy się, tululu Złe: dupcenie, dupczenie, jebanie, ruchanie, spuszczanie z kija.... Normalne:??? poseximy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze "kochać się" określenie dla cnotek najlepsze : pieprzyć się bo sex ma byc ognisty i nie ma nic wspolnego z miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhuygtg
pruć sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drgrdyhtry
nienawidzę określenia "kochać się"!!! I jestem kobietą! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazywam to przeleceniem albo dymankiem :D kiedyś wymknęło mi się rżnięcie i pukanie :( oczywiście tak w żartach, mój chłopak to rozumie, ale czasami był zażenowany :/ a kochać się ? takie sztuczne trochę. już lepiej po prostu 'uprawiamy seks' . nie ma najgorszych słów na to. jak się robi z kimś kogo się kocha to żadne słowa nie odbiorą ochoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię..
kochać się (zazwyczaj tak to określam, kiedy mówię o tym z mężem, może być też "uprawiać seks", "pieprzyć się" też, jak chodzi o ochotę na ostry numerek :P Nienawidzę "ruchać się" (NIGDY nie używam tego ohydnego słowa) :O Nie wyobrażam sobie też powiedzieć w związku "jebać się", "pierdolić" i inne takie. Widzę podobne prefernecje i antypatie, nie jestem oryginalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chędożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowo XXX
najgorsze : ruchać najlepsze : sexić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malowana 181818
Dobre: uprawiac seks, seksic sie:D (chociaż trochę nie poprawne, ale miło brzmi) i małe bara-bara :D:D:D Ochydne określenia: rżnąc się !! (co to ma wogóle byc, bleeh), pierdolic jebac ruchac dupczyc dymac bzykac posuwac rozpychac itp... itd...... prostactwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbić - mnie rozwala hehehe
było w jakimś filmie Kondratiuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kej ti
ulubione:bara bara,figo-fago i gibango jebangoXD najgorsze to te wulgarne,tzn j***ć,pi*******ć itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze :) że zobaczyłem "Żonę" piszącą na czarno, a to już wystarczy by słów zabrakło. :) A najgorsze :( to te, które właśnie napisałem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×