Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*be perfect*

Be Perfect

Polecane posty

wczoraj zjadlam normalna kolacje.ale porcja zdecydowanie mniejsza niz wczesniej.przed snem czerwona herbatka i jest ok :) dzisiaj rano kawka i jak do tej pory tylko mus jablkowy (60kcl w 100 gramach).wieczorem lekka obiado - kolacja i koniec. zwiekszylam dzis dawke cwiczen.\"wystepowalam\" 45 min :) do tego brzuszki. moim problemem jet objadanie sie.gdy ogranicze slodycze,podjadanie itp. a dodam ruch to szybko chudne. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.o nie
Ja w sumie zjadłam tylko ok 300 g sałatki bez podjadania między posiłkami sniadanie było o 11. a obiado-kolacja o 15.30.Potem gdzies o 17.30 zjem sobie 5 winogron bo dziś seans filmowy gotowe na wszystko do 12. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem :P dzis poszlo mi nawet calkiem niezle..w porownaniu do innych dni :P ale zamierzam troche zmniejszyc porcje..bo tak dalej byc nie moze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bola mnie miesnie na brzuchu :( kichac nie moge przez to :D najprawdopodobniej w srode wybiore sie na basen i do sauny.dzisiaj sprawdzilam, ze saune odpalaja w pon., srod., i piatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja dziś 30 min cwiczen tylko . Ale 3 dzień jem sałatki ...bo mam na nie strszana ochote nie na zadne inne żarcie tylko na to. Cieszę się że dobrze idzie . Powodzenia w dalszych sukcesach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjdłam ok 20 g pistacji i lizaka z galaretki no a tak po za to same sałatki ; D . już -3 kg .Za tydzien ide po spodnie o nr mniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"be perfekt\" od jutra ide w Twoje slady:) Trzymajta kciuki bo czuje ze bedzie ciezko....Waze 60kg przy wzroscie 158...musze do Sylwka zgubic boczki i brzuch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ogladałam w tv o \"grubaskach\" głównym bł zywienia jest gluzkozo-fruktoza jesli np przez tydz. bd jadł-ła duzo jodórtów słodzonych albo kiedy bd duzo piła płynów z zawartościa glukogo fruktozy mozesz przytyc nawet do 5 kg na tydzien w 3 l np soku do rozcnieczania jest tego 6000 kcal ----------------------------- już 20 dzien diety ; D Heh jak narazie idzie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zjadłam kawałek ciasta ok 200 kcal ale cwiczyłam dziś 1,5 godziny to na bank spaliłam to . Wogóle podnosze toopic bo pisze juz sama do siebie . co jest z wami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O.o nie
Lotka co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo gdzie wy jestescie ? Robi sie tu nudno jak ktos gada sam ze sobą. Jeszcze chwila a ide na inny topik bo tu 0 wsparcia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcącaOsiebieZadbać
czy mogę się dołączyć? od 2 tygodni staram się nie jeść po 18 i ćwiczyć wieczorami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wrocilam :P wczoraj tanczylam pol godziny i cwiczylam brzuszki....tylko ze jadlam pizze :/ rozkoszowalam sie wczoraj kazdym kesem..bo od dzis naprawde nie jem zadnych fast foodow.. w koncu na sylwestra trzeba jakos wygladac... :) razem damy rade dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcaca o siebie zadbac..jasne ze mozesz sie przylaczyc..im wiecej nas tym lepiej :) wiecej motywacji bedziemy mialy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChcącaOsiebieZadbać
hej, hej..jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×