Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Załamanaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ALIMENTY NA DZIECKO

Polecane posty

Gość Załamanaaaaaaaaaaaaaaaaaa

MOże ktoś wie jak napisac pozew o alimenty.Jestem bezrobotną mężątką,a mąż nie daje mi pieniędzy.Nie chodzi o mnie,ale brakuje mi na utrzymanie córki.Bardzo proszę o pomoc,mieszkam w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja sie nie znam na tym
ale wiem ze musisz zlozyc wniosek w sadzie. tam sa hyba gotowe druki. musisz odpowiednio zaargumentowac i wykazac ze nie masz stalego zrodla dochoddow a ze maz zarabia...zlozenie wniosku i sprawa sa bezplatne (jesli nie pracujesz) z tego co wiem to sady dosc szbko rozpatruja tego typu sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę no
a od czego dziewczyno są google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskiiii
a facet tez sie moze ubiegac o alimenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klio22
jasne ze facet moze sie ubiegac o alimenty:) w koncu mamy rownouprawnienie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlota de la susetita milago
czemu pytasz o to na forum praca ? wygląda jakby wyciąganie alimentów było twoją pracą............. myle sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Przepraszam,że pomyliłam forum.Nie wiem co dalej robić i dlatego szukam pomocy.Nie chcę zarabiać na alimentach,ale co mam powiedzieć cóce dlaczeo nie pójdzie z klasą do kina..bo mama jest bezrobotna,a tata nie daje jej pieniędzy.Nie oceniaj ludzi ,których nie znasz..i nie wiesz jakie mają kłopoty Pozdrawiam was i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma gotowych drukow o alimenty!!! pismo pisze osoba ubiegajaca sie o nie-mozesz rownie starac sie o alimenty na siebie na pismie musisz opisac twoja sytuacje materialna,co porabiasz z czego sie utrzymujesz i wtedy skladasz do sadu i czekasz na wezwanie Ps. zbieraj paragony za zakupy dla dziecka aby miec podstawe zeby w sadzie pokazac ile na dziecko wydajesz- to pomaga przy sprawie o alimenty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja składałam pismo o alimenty _zadzwoniłam do sadu połączyli mnie z wydziałem rodzinnym i kazali przynieść pismo w którym jest treść ze wnoszę o alimenty na dziecko\\mie i nazwisko\\... urodzonego.... \\rok i gdzie\\ w wysokości...tyle i tyle ,że jestem osoba bezrobotna ,mój podpis i wsio.)powiedzieli tez gdzie mam dokładnie pójść z tym pismem(piętro ,nr.sali)Jak składałam pismo babeczka podbiła i przyjeła -date rozprawy przysłali mi po tygodniu ,rozprawa odbyła sie po niecałym miesiącu.Acha jak idziesz składać pismo oczywiście procz dowodu weź akt urodzenia dziecka ,zresztą powinny ci wszystko babki powiedziec.... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×