Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elorea

które buty wybrac?

Polecane posty

sorki ale mi strasznie ten fason buta sie nie podoba,w życiu sobie takich \"kopytek\"nie kupie...za cholere te buty do mnie nie przemawiają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elorea
no ja wlasnie tez nie do konca wiem czy moj. przmierzalam jedne, dosc drogie i nie kupilam bo kasy nie mialam, a bardzo dobrze sie czulam, fason zblizony do tych 1. kurcze no nie wiem. to sa hbuty na jeden sezon, juz nawet nie chodzi o to. tez mam lekki dystans do tego fasonu, dlatego tez poprosilam o Wasza pomoc, no nic. dziekuje, moze ktos jeszcze napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosze podobne jak na 1 fotce, tylko calkiem gładkie, bez guzików itd, swietne buty do spodni i wycieraków z waskimi nogawkami. Niestety na wysokich kozakach rurki zle sie układaja. Ja jestem ze swoich bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elorea
no wlasnie ja najbardziej obstawiam 1, moj facet 3. nie wiem nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiii
3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już......
...to botki nr 1-- najzgrabniejsze....ale tylko do spodni -rurek najlepiej sie prezentują...rzadko która kobieta dobrze wygląda w takich butach i spódnicy---musi mieć 1. suuuupe zgrabne proste 2. i przede wszystkim ekkkkkkkkstra szczupłe i długie nogi :) this is all true ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elorea
no wlasnie ja jestem inaczej zbudowana niz pani na 3 zdjeciu, linku, jestem szczuplejsza i mam dluzsze szczuolejsze nogi. kurcze, a moze po prostu nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elorea
no wlasnie ja jestem inaczej zbudowana niz pani na 3 zdjeciu, linku, jestem szczuplejsza i mam dluzsze szczuolejsze nogi. kurcze, a moze po prostu nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwójka jest najbardziej
elegancka i bez ozdóbek - te dwa guziki w 1 są okropne :( Szkoda, że nie wiadomo jak wygląda na nodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się żadne nie podobają...według mnie botki są wstętne...no ale każdy ma inny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długopis.
juz te drugie lepsze, ale prawdę mówiąc ani jedne, ani drugie mi sie nie podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola___19
a a ja uwielbiam botki!! 1 - mój faworyt...sama bym sobie takie sprawila ale ze względu na moj wzrost ograniczam się do 6cm obcasów...ale są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdę mówiąc
to chyba żadne, ale w sumie dwójka. Jedynka bardzo oklepany fason, a trójkę dyskwalifikuje ten gnieciuch. Kto nosi cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elorea
o, dzieki za wpisy. mnie botki jakois tez tak do konca nie przekonaly. chcialam sobie sprawidz jakis zimowo-jesienny but na obcasie.. kozakow w fasonie dla mnie odpowiednich nie znalazlam, tzn jedne byly, bardzo fajne, ale za duze (a to byla juz ostatnia para). pomyslalam wiec moze botki, chociaz tez raczej sceptycznie do tego podchodze i poszukalam na allegro i to byly 3 w miare mozliwe wg mnie opcje, chociaz zadna z nich na kolana mnie nie rzuciala. chyba zrezygnuje jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guniaaaaa
Sorki ale mi tez sie nie podobaja...to nie moj styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzkakkkk
pierwsze są naprawdę extra, drógie tandetne, a trzecie wyglądają koczowato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbjjkolktrtth
pierwsze sliczne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Botki mnie nie przekonują, a teraz wszędzie ich pełno. Jeśli jednak mam doradzić to 3 najfajniejsze- moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
Botków nie lubię obólnie ale jeśłi już to te pierwsze te drugie nie nadają sie bo z materiału nie na polskie zimy szczególnie sól ze śniegiem ale ten obcas powlekany też sie szybko zdziera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×