Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samsung 500

co sadzicie o WORK SERVICE

Polecane posty

Gość gość
Moim zdaniem w worku to naj gorsze sa te co w biurze siedza skonczyly podstawowke i wielkie panie moje dziecko ma wiecej oleju w glowie niz one jednym slowem nie odpowiednie osoby na nie odpowiednim stanowisku nie mam pojecia jak one sie tam dostaly bo napewno nie przez lóżko bo sa tak grube i brzydkie ze nikt by ich nie chcial bynajmniej tych z radomia ogolnie wredne suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompletna klapa! Czekam już ponad miesiąc na swoje wynagrodzenie a kwota nie jest mała tylko ponad 2000 zł. Liczne telefony prośby odwiedziny. Tydzień temu dokumenty złożone do adwokata koniec zabawy z oszustami. Pozdrawiam Work Service Gdansk widizmy się w sądzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma niczym się nie interesuje, mało tego nie odprowadza ubezpieczenia i potem rachunek dostajesz do zapłacenia!!! Trzeba samemu dojeżdżać do pracy i jeszcze wypłata się nie zgadza o jakieś 100 euro... NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość becia
jak najdalej od tej firmy. Podpisałem umowę na miesiąc po trzech dniach praca się skończyła a w Regulaminie umowy mówi, że przez okres 2 miesięcy od wygaśnięcia umowy nie mogę podjąć pracy u innego pracodawcy za karą 1000 zł. Czytajcie dokładnie umowy. Bandyckie przepisy. W państwie prawa ktoś im dał zgodę na wykorzystywanie młodych naiwnych. A potem Państwo się szczyci , że nie ma bezrobocia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój narzeczony zatrudnił się w Sadach do fiemy Magna ale oni odrazu nie przyjmują na swoją umowę tylko mają podpisaną umowę współpracę z firmą posrednicza work service i pracował u nich przez 3 miesiące na umowę o pracę. Wypłata za lipiec 2015 nie zgadzała się bo oszukali go z podliczeniem jego godzin pracy do dzisiaj nie oddali pieniążków. Za wrzesień powinien dostać dość spora wypłatę ponad 3000 zł na rękę z nadgodzinami jakby co. A niestety tylko przelali tylko 1500 zł. To są oszuści. Nie kwapia się aby oddać resztę pieniążków. Mój narzeczony dzwonił do głównej siedziby do Wrocławia. Powiedzieli jemu że będzie miał odpowiedz dzisiaj lub jutro 13.10.15. Czekamy. Jeżeli będzie zero odzewu z ich strony to wysyłamy do nich pismo ze zakładamy sprawę w sądzie pracy. Ja z taki szmatlawcami nie mam czasu się bawić w kotka i myszkę. Także firma oszukuj***ardzo dużo ludzi o wiele niższe pensje co powinny być. Moja opinia jest negatywna!!! Nie polecam work service.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracowalem 11 mies dla nich co 2 mies umowa o prace podpiywana praca w obozie pracy thoni alutec gdzie czlowiek jest pomiatany a na koniec niewyplacony urlop za 6 dni tak pisze na swiadectwie pracy na swistku ze wyplacone twierdza ze wszystko ok banda zlodzieji nikomu niepolecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laszlo123
Szukam pracownika Work Service, który zechciałby polecić mnie w programie wyspa. laszlo123@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taarese
NAJGORSZA FIRMA KTÓRĄ KIEDY KOLWIEK WIDZIAŁEM NIE POLECAM ŻADNEMU WROGOWI NAWET !!!! Pracuje za pośrednictwem tej firmy w sumie za prace w tej firmie podziekuje czekam na wynagrodzenie, ale czy sie doczekam to nie wiadomo koordynator wgl sie nie odzwa - głuchy telefon Nigdy w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WItam, nie polecam pracy za pośrednictwem tej agencji. Wybierając się do pracy pytając o warunki noclegowe dostałem odpowiedź że są znośne o ile nie ma się klaustrofobii bo jest winda i trzeba zjechać nią do kuchni. Jak się okazuje nie tylko do kuchni ale również do łazienki trzeba zjechać windą. Ale to nic... Pytanie o klaustrofobie dotyczyło tego że w pokojach WSZYSTKICH w których mieszkają pracownicy nie ma okien! W pokoju masz 2 łóżka jeśli spisz sam płacisz 250euro za pokoj jesli jest was dwoje płacicie 250za łóżko. Co do samej pracy tragedia, wzystko w powijakach i dopiero się rozkręca. Nie ma osób które Ci pokażą co robić które Cię przeszkolą. Stoisz czekasz 3godziny aż ktoś się zainteresuje a reszta patrzy na Ciebie jak na o******lacza. W pracy nie potrzeba niby języka(tak pisze w ogłoszeniu) a na miejscu zderzasz się z rzeczywistością i gdy nie bedzie w grupie osoby angielsko/niemiecko języcznej to jesteście w du..... Ogólnie praca do du*y mieszkania noclegi do du*y a sama agencja to już w ogóle szkoda gadać. Wiele osób pracując w work service zostaje ich niewolnikami bo na zaitkoncie na którym mają się zbierać NADGODZINY zbierają się NIEDOGODZINY bo neijednokrotnie wychodzi się wcześniej z pracy, bo tej nie ma, jest mało zamówień a za dużo ludzi. Dziwię się że w ogóle w tej sytuacji oni jeszcze ludzi ściągają. NIE POLECAM WORK SERVICE ORAZ PRACY W BIBLIS NA MAGAZYNIE ACTION/FIEGE. Acha i jeszcze jedno, jak będą wam mówili że to są rzeczy do domu i odzież to nic innego jak zwykła ściema bo na magazynie jest wszystko DOSŁOWNIE! Od spożywki napojów elektroniki zabawek po pasty do zębów oraz proszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję przez agencję, ale EuroKadra. Dopiero 2 miesiące. Zakładam, że po 6 umowa będzie już bezpośrednio. Zarobki takie jak zatrudnieni w samej firmie, ale wiadomo, że social inny i tylko na nim mi teraz zależy. Sama współpraca z agencją wygląda naprawdę pozytywnie, nie mamy żadnych komplikacji, dbają o nas, monitorują pracę. To był dobry krok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim mieście działa ta agencja? Przyjmują tylko na produkcję, czy do innych tematów również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie przyjmują do każdego tematu, do każdej branży, również do biura, marketingu. Wcale nie jest tak, że praca tymczasowa = produkcja. Owszem, kiedyś to było głównie wykładanie towarów i kontrola jakości, ale teraz agencje szukają również fachowców z przeróżnych dziedzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia. Obiecują gruszki na wierzbie, a nic z tego. Nierzetelni, niesłowni i do tego bezczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×