Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

watershine

zdjęcie do dowodu

Polecane posty

Wiem, że troszkę ten topik tutaj nie na miejscu, ale zaryzykuję. Drogie panie. muszę wymienić dowód, i w związku ze zrobieniem zdjęć, mam pytanie4, jaki kolor garderoby wybrać. To ma być coś stonowanego, jakieś biele, czerń, czy wprost przeciwnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
Chłopie ubierz sie w garnitur na to zdjęcie to jest zawsze na miejscu i będzie pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki se gość
ups myślam że jesteś facetem :P :classic_cool: najlepiej do takiego zdjęcia ubrać się oficjalnie bo trzeba dowód pokazaś w różnych sytuacjach a przecież taki ubiór jest chyba najbardziej uniwersalny w tym wypadku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanka 2007
ubierz co chcesz - zdjecie i tak bedzie czarno białe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poważnie? Zdjęcie jest czarno-białe? :D No ok, dzięki za informację, widzę, że nie muszę rozbebeszać szafy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanka 2007
Zrobiłam sobie kolorowe- mysłałam ze ładnie bedzie dowód wygladał. A tu czerń i biel...Tez byłam zaskoczona, ale coz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23049234231
haha nie no kobiety to jednak mają pusto w czaszce :D stroi sie taka do zdjęcia dowodowego jak do sesji fotograficznej miss Polski, a potem rozczarowanie, bo czarno-białe i dowód nie będzie ładnie wyglądał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam stroi. O kolory się tylko zapytałam, a sroic się wcale nie zamierzałam. Po co ta złośliwość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Pracowałam jakiś czas w dowodach osobistych. Z tego co zauważyłam to faktycznie kolor nie ma znaczenia. Nie polecam jednak buiałych ubrań. Tło w zdjęciach jest raczej jasne i biała bluzka jest na nim mało widoczna. Zdjęcie wtedy śmiesznie wygląda, bo widać samą głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no właśnie zależy od tła ja mam zdjęcie w białej bluzce, tło ciemniejsze wszyscy mówią, ze fajne ale racja, jak tło będzie białe, to efekt samej głowy gotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×