Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katii23

1600 zl-? duzo?

Polecane posty

Gość o la la
Ja tyle nie zarabiam , więc chyba dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a opiekujesz sie tylko dzieckiem czy wykonujesz jeszcze jakis drobne prace domowe?i czy pracujesz w warszawie?ile godzin dziennie jesli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opiekunki zarabiaja ok.2000 ale to sie rzadko zdarza,a Wy ile zarabiacie jako Nianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że to dużo. Słyszałam, że zarabiają max 1000-1200zł i to jeszcze z drobnymi pracami typu zakupy czy prasowanie. Nie mówiąc o ruskich, które są dyspozycyjne całą dobe (dzieci, gotowanie itd) za 700zł + mieszkanie i jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehe to chyba nie w warszaw
ie, zarobki od wrzesnia wszytskie poszly w gore bo wszytsko zdrozalo .. wiec 1200 zl to dla mnie minimum aby godnie wyzyc. szczeg.w porabanie drogiej wawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basencja
ja opiekowalam sie dzieckiem przez 6h dziennie bez robot domowych i lekka reka dostawalam 1500-1600 czasem na swieta albo urodziny bonusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda evilstory
to zalezy od statusu rodziny..waidomo..bogaci placa wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
To wcale nie tak dużo. Niania, którą znam idzie do pracy na 8 lub 9 h dziennie (zależy czy matka idzie na nadgodziny czy nie) i zarabia 2000 zł. Nie wchodzi w to żadne sprzątanie ani nic. Czasem trzeba oczywiście coś ugotować dla dziecka, ale to przeważnie robi matka dziecka. Tylko, że to już trzeba mieć odpowiednie referencje do takiej pracki. Inaczej na takie pieniążki bym nie liczyła. Jak ja idę popilnować dzieciaka na noc (przeważnie 3-4 h) to biorę 10 zł /h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×