Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Perły przed wieprze

Nie kocham mojego meża

Polecane posty

Gość chrum chrum
to dobrze ze ją wyrzuciles za kudły z domu niech szuka innego frajera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
nie ma to jak użalający sie nad sobą facet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
bierzcie poprawke na to ze nie wszystko pisze prawdziwa chrum chrum podszywacze won do swojego koryta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
no ale co ma twoja historia wspolnego z tą tutaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
podszywacz jest jeden ,lepszy od oryginału..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
oryginał jest cienk,i bez polotu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem cos ...
antyczulosc - to co teraz robisz?? trafiles na zla babe i tyle. ja kocham kiedy facet jest czuly wlasnie jestem w takiej fazie, gdzie on mi dawkuje czulosc i z kazdego smsa gdze niesmialo odkrywa co jakis czas coraz wiecej, jest dla mnie nieoceniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
no bo podszywacz ma polot wielki, moze nalot :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
mam nalot na czole z odchodów moich świnek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech się zastanowi każda z narzekających ile razy męża odepchnęła. Ile razy usłyszał marudzenia, że nie zarabia przynajmniej tyle co sąsiad obok... O pozostałych powodach mrozu w małżeństwie nie będę tutaj narazie wspominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
szowinista...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
e chlopie nie pieprz tu farmazonów to ze trafiles na babe ktora potrafi tylko kase ciagnac to nie znaczy ze wszystkie takie są, wyobraz sobie ze są takie co zarabiają dobrze widocznie do niczego innego sie na nadawales tylko do sponsorowania, swoj ciagnie do swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
stary z jakiej choinki sie urwales? to jest temat o zadręczonych zonach a nie o frajerach placacych kase swoim paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
wedlug ciebie one zle zyją z mezami bo ci nie przynoszą tyle kasy co sąsiad?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz rację, że tylko takie przyciągałem do siebie. Teraz mam święty spokój. A dla lwiej części kobiet najlepszym scenariuszem na życie jest stała służaca i dochodzący mąż. Spróbuj namówić przeciętną dzisiejszą kobietę na to aby poszła do opery (uwielbiam słuchać muzykę klasyczną) czy do teatru to spojrzy jak na dziwadło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
o mein god :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Zauważyłem jedno, jeżeli mężczyzna okazuje chociaż trochę czułości kobiecie to natychmiast jest uznawany za słabeusza i odpychany\" zanadto generalizujesz, ale przyznaje, że wbrew temu co sie tutaj truje, jest baaaardzo liczna grupa kobiet, ktora własnie tak postępuje... choć mysle, ze niezręcznie to ująłes - nie chodzi o czulosc, lecz raczej o uległosc... okazywanie czulosci (w normalnych granicach) wiekszosc kobiet lubi i akceptuje... ale jesli bedziesz zanadto ustępował kobiecie i zbytnio o nią zabiegał, wtedy wejdzie Ci na głowe, uzna za nieciekawego ciaptaka i oleje bardzo szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wpadam- izóchna
HAAAA HAAAA HAAAA!!! witam tę pocieszną fajną świnkę...i świniaka komiczaka...- do tego drugiego - nieźle dziś dostałeś w dupę...jakżeś się tu dzisiaj komiku miotał...ubawiłam się... No i oczywiście twoja tęsknota za mną zaczyna mnie rozczulać... Dość oryginalnie ci tu napisano, jakie popełnisz błędy logiczne...widać twoje zakręcenie...i nie użalaj się tak, że po tobie pojechałam, bo chociaż się powtórzę - kto mieczem wojuje, ten sam od niego ginie...chamstwo za chamstwo...a gdzie ty widzisz te swoje niby takie poparcie wielkie? od osób, które liżą ci tyłki, bo się boją twojej ironii???? żenujące...doprawdy żenujące... Na mój temat możesz pisać sobie wydmuszkowe farmazony wysilając swój wydmuszkowy móżdżek , a i tak mam to gdzieś, bo opinia typa z desperacko - depresyjną osobowością po mnie zlewa....nic dla mnie nie znaczy... No...a że tak się przejąłeś moją opinią na twój temat - to chyba świadczy, że bardzo cię intryguję... Która świnia odważyłaby się napisać jeszcze na koniec takie chamskie słowa do autorki tekstu? szkoda tylko, że tak manipulujesz pod pomarańczką - bo i tak każdy wie kto... Twoje posty pod czarnym są zliczone, natomiast pomarańczowe to pewnie rekord na kafaterii... A tak nawiasem - mieści się twój nochal w twoim chlewiku jak tak kłamiesz na forum w wielu kwestiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
Nie komiczne, rozmowa na ten temat nie ma sensu. Ty już mnie zaszufladkowałeś i udowadniasz mi, dlaczego nie mam racji. To co czuję do takich ludzi to nie strach, aczkolwiek prędzej takiego typa zabiję niż dopuszczę na przykład do moich dzieci... Rachunek sumienia średnio ci wyszedł :P bo zrobiłeś go w swoim stylu: rozdmuchując do groteskowych rozmiarów swą rzekomą odpowiedzialność. Uczciwie byłoby zastanowić się tylko nad odpowiedzialnością za nader prawdopodobnym przypadkiem przy twoim sposobie argumentowania, gdy mówiąc językiem biblijnym, na który się z lubością powołałeś w swoim poście - złamiesz trzcinę nadłamaną. Byłam kiedyś taką trzciną i aktem siły, a nie słabości jest przyznanie się do tego. Wiem, co się wtedy czuje i właśnie dlatego zwracam ci po raz chyba setny uwagę na potencjalne konsekwencje tego co robisz. Nie przyjmujesz tych uwag. Twój wybór, jesteś dorosłym człowiekiem, ale bądź świadomy że tak właśnie wybrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu - Ty nie przyjmujesz moich, ja Twoich... tylko, że Ty to swoje ignorowanie uwag podciągasz do rangi przymiotu... Ps a izóchna znow mnie rozwaliła - wszyscy praktycznie juz mają z z niej zwałe w tym poście a ona uwaza, że to na poważnie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oraz - Olu - masz kiepską intuicje własnie, bo predzej dzieci powinnaś chronic przed fałszywymi milasami takimi jak Atmo, niz takimi ostrymi typkami jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wpadam- izóchna
hahaha... takiś pewny? zwałę to mają, ale z ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
Jesteś o Wielki!Wreszcie się doczekałam,czy przyniosłeś wazelinke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
Po kilku tableteczkach widzę świat w różowych kolorkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooIga
wybacz komiczne, ale primo: -moja ochrona dzieci dotyczy osób opisanych w twoim poście jako: pewnym typem ludzi - złych do szpiku kości, podstępnych, sfrustrowanych, kopiących innych, okrutnych, bez serca... To ty umieściłeś się sam na tej liście, ja tego nie zrobiłam. -co do Atmo nie mam zdania jak już pisałam, natomiast okazywanie empatii i współczucia nie jest dla mnie równoznaczne z próbą manipulacji - dziękuję za ocenę mojej intuicji, wezmę ją pod uwagę -o wiele wiecej szkód niż fałszywie słodzący mogą narobić w zyciorysie ludzie prezentujący moralność typu: po trupach do celu, nawet gdyby za ten cel podawali dobro ludzkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrum chrum
Uwaga,Uwaga!!!!!! Zakładam Fan Club Komika chętni proszeni są o zgłaszanie się do mojego chlewu w strojach wieczorowych czyli gumiakach ,sam mistrz będzie udzielał audiencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne przypominam mówiłeś że po pracy tu nie siedzisz :) i relaksujesz sie chrum chrum, przestań, bo nie wyrabiam ze śmiechu i zaczynam sie uzależniać od kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×