Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abcabc

zakochana w kolezance

Polecane posty

Gość abcabc

Bardzo podoba mi sie moja kolezanka z klasy.. ale nie wiem jak jej o tym powiedziec!! boje sie odzucenia, no i nie wiem czy ona lubi dziewczyny.. w dodatku dowiedzialam sie niedawno ze ona jest dziewica.. doradzcie mi prosze czy mam jej powiedziec o moich uczuciach czy lepiej zachowac to w tajemnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana pizdeczka
powiedz jej koniecznie-jak sie wstydzisz to zlap ja za cycki-sama sie domysli-powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
ale ja ja kocham naprawde.. boje sie ze ona woli tych ochydnych oblesnych facetow.. a cycki to ma naprwde niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siddhi
nie, to błąd od razu nei mozesz przechodzic do rzeczy, musisz najpierw zagadac i krok po kroku starac sie dobrac jej do dupy. Nie uwazaj tych podchodó zaczas stracony, bedzie Ci wynagrodzone :) ave satan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana pizdeczka
faceci maja fajne fiuty-co ty jej mozesz zaoferowac????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie radzę Ci nic mówić
bo możenie odwzajemniać Twych uczuć, na dodatek może narobić Ci obciachu przed całą klasą i będziesz się bała pokazać im na oczy do końca nauki w tej szkole :O najpierw ją dyskretnie wybadaj, np. że masz koleżankę, która jest lesbijką i co ona sądzi o homoseksualistach, czy coś w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżizas
zagadaj do niej z innego numeru gg pogadaj chwile na tematy ogolne i potem zapytaj czy podobaja jej sie dziewczyny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siddhi
uprowadz ja, wykorzystaj i zostaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
ok dzieki najgorzej bedzie jaj powie mi ze nie.. co mam wtedy zrobic? moze zmienie szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana pizdeczka
a tam nie sluchaj ich---posluchaj swojego serca-i pragnien erotycznych !!!!!!!!!!!!!!!!!spelnij marzenia bierz sie z nia usiadz z nia w lawce i wloz jej reke do majtek jak bedzie miala mokro tzn ze jej sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
no wlasnie siedzialam z nia ostatnio i zapytalam ja czy pokarze mi swoje majteczki.. miala takie sliczne rozowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siddhi
mozesz jej zaproponowac najpierw wspolne masturbowanie sie, potem lizanko, ewentualnie jakis gadżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
no chcialabym bardzo.. ale co zrobic? nie wiem jak jej o tym powiedziec? ona jest dziewica moze to znak ze nie lubi facetow co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siddhi
wyruchalbym was obie i chuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcabc
ok obiecuje ci ze to nagram.. a moze sie przylaczysz do nas co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×