Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pilnee

perfumy fm

Polecane posty

Gość pilnee

czy ktos w tym pracuje ?? i moze cos o tym powiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowałam tam, ale teraz już nie. Co chcesz o tym wiedzieć? Jesli zastanawaisz się nad wejściem do firmy z perfumami, to rozważ ofertę SAY International. Lepsze perfumy i korzystniejszy plan wynagrodzeń. Jak masz konkretne pytania - pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnee
przede wszystkim chcialbym wiedziec cos na temat perfum ? co to za perfumy? i czy to prawda ze na kazdej sztuce mozna zarobic 10 zl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie 10 tylko 9 złotych. Perfumy takie sobie. Lepsze niż te po 5 złotych na bazarze czy rozlewane w marketach, ale i tak są nie najlepsze. Pachną w zasadzie dobrze, ale są nietrwałe. A na sam koniec chcę powiedzieć, że w takim biznesie nie zarabia się na detalicznej sprzedaży tylko na obrocie grupy. W FM bardzo badziewaiasty plan wynagrodzenia współpracowników. Krótko mówiąc, jeśli miałbyś nic nie robić to rób lepiej FM, ale jeśli już zdecydowałeś coś robić, to polecałabym jednak przyjrzeć się ofercie SAY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilneee
intersuje mnie ten temat z pewnych wzgledow , nie datego ze ja mialabym w taki sposob zarabiac, czyli mowisz ze perfumy takie sobie, ale czy to sa podrobki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzeć, że są to podróby. Z tym że formalnie tak tego nie nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handluj Murcia
To tak jak Oriflame, to też są niezłe podróbki i jakie drogie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnee
okej dziekuje za odp, a takie jeszcze pytanie jesli ja teortycznie bym zarobila te 9złotych to ile na tym zarobi ta osoba co mnie zapisala ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murciok
23 grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilnee
ahaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba, która cię zapisała może zarobić os 3 do 21% od sumy twoich zakupów. Jeśli więc sprzedasz 1 perfumy, a twój sponsor ma minimalną różnicę poziomów to naliczą jej 3% od obrotu netto, czyli 17,21 x 3% = 0,51 zł. Jeśli zaś różnica między wami jest maksymalna to ta suma wyniesie 17,21 x 21% = 3,61 zł. Apropo obrotów. W SAY najniższy poziom premiowy wynosi 6%. Osiągasz go robiąc obrót netto 100 Euro (około 370 zł). Dla porównania, w FM 6% osiągasz dopiero jak obrót przekroczy 1200 zł. NIezła różnica, co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×