Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczęśliwa77

Dziewczyny a co na to Wasi bliscy??

Polecane posty

Wanda, najlepiej byłoby czekać, najlepiej byłoby zaczynać z tak naprawdę wolnym człowiekiem ale nie zawsze się da. Natomiast wiązanie się z facetem który nawet nie zaczął się rozwodzić to co najmniej brak instynktu samozachowawczego. Bo co za facet zaczyna nowy związek jeśli starego nawet nie zaczął kończyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troll z nowym rokiem
"ale żeby czekać aż na koniec rozwodu to przesada" na pewno przesadą jest być trzecią, nazywać "związkiem" swoją relację z facetem który "dopiero zacznie się rozwodzić" (albo nie - dopisek mój) i dziwić się rodzicom że oni mają jakieś zastrzeżenia do takiego "związku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze jedna takaaa
jestem z facetem po rozwodzie a w dodatku 13 lat starszy. Wszyscy sa przeciwni. Dobrze ze ma uniewazniony slub Koscielny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuuunia
Jeszcze Jedna Taka---> szczęściara;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wszystko jedno czy mój miałby unieważniony czy nieunieważniony ślub kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama nawet nie chce slyszec o tym ze \"taki ktos \" moze mnie naprawdę uszczesliwiac... A tato jak sie dowie mm boje sie pomyslec co zrobi mi albo jemu...dlaczego ludzie zachowują się tak jak by słowo rozwodnik to był jakiś wyrok,przeciez to normalny człowiek !!! ktory tez zasluguje na szczescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×