Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziubalik

Matura

Polecane posty

Gość jaaa...
my nawet nie mielismy takiego tematu,dobrze ze ja juz mam gotowa prace ale uczyc tylke stron to mi sie nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlbfdbfebljfe
i do tych co zdaja wos podstawowy :) wos jest banalnie łatwy !! ja przez 3 lata się obijałam :D w 3 kalsie przez pol roku zeszytu ne prowdzilam ! a jak zobaczyłam mature żałowałam że nie zdawałam z wosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlbfdbfebljfe
a i do tych coi prezentacji beda sie uczyc... ja przynajmniej robilam tak czytałam najpierw całą do bólu... 23456 razy... zaczynalam chwytac poczatek ... bo czesto czytalam i powtarzalam... pouczylam sie poczatku i czytałam dalej całą... jeszcze nagralam sobe na kasete jak czytam prezentacje i puszczalam kiedy nie chccialo m isie czytac i gadalam razem z kasetą :) takzep polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asddsa
jlbfdbfebljfe wos podstawowy moze był łatwy ale rozszezony jeszcze łatwiejszy ! nigdy nie kupiłam książki do wosu i nigdy nic z wosu nie czytałam z ledwością się przeslizgałam z klasy do klasy a rozszezony napisałam na 68%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko najpierw trzeba napisać tą pracę żeby się jej uczyć ;) Ja to chyba jak już ją napiszę to wyśpiewam ją i nagram na mp3, bo piosenki łatwiej mi sie uczy na pamięć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlbfdbfebljfe
rozszerzonego nie przeglądalam to nie pisałam :) ale mowie wos jest banalny :) ja tak samoksiazki nie kupowalam :D zawsze nam nauczyciel od wosu sie zmiania,l nikt sie nie uczyl sciagi na spr. wszyscy robili a ci co zdawali wos ... wszyscy zdali :) takze maturzysci ! glowa do gory probna się nie przejmowac :D j na probnej nie zdalam :) a normlkna poszla mi b.dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlbfdbfebljfe
ja to jestem taka ze odkladalam wszystko na ostatniąchwile :) i zawsze wmawiałam sobie ze MAM CZAS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiszne
a ja mam probna dopiero w marcu,troszke pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlbfdbfebljfe
i jezel chodzi o tematy prezentacji :) najtrudniejsze są językowe :) - jezeli ktos sie nie interesuje to trudne są najłatwiejsze motyw matki itd :) motyw snu :P wszystko w slownikach jest :) jeszcze oczywiscie zalezy kto czym sie interesuje :) ja np. uwielbialam temty o patriotyzmie,powstania, walka o wolność ,lagry wojna Potop. Kordian,dziady, inny świat , zdazyc przed panem Bogiem itp. itd. w tym czulam sie jak ryba w wodziedlatego wybralam temat z korepodencji sztuk o Holocauscie i mialam 90 % z ustnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg przed zaczelam powtarzac polski wos przeczytaalam ksiazke dzien przezd egzaminem z angiekkiego rozszezonego sie nie uczyylam wogole francuski na ustny sie i uyczylam godzine dzien przed egzaminem :P a prezentacji mi znajoma napisala :P a mature zdaałam całkiem całkiem :P hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też, mówię,że zdarzę, że dam radę, że mam czas i spokojnie na wszystko przyjdzie odpowiednia chwila,tylko najgorsze jest to,że ten czas coraz szybciej mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa...
a ja wybralam o wladzy bo kolezanka miala ten sam rok temu,ale w zasadzie jest fajny podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja palnuję się wybrać na filologię polską, organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej, kulturoznawstwo, filozogię lub socjologię reklamy i komunikację społeczną. Zobaczymy jak mi pójdzie matura :P Temat wybrałam o uprzedmiotowieniu człowieka, myślałam też nad wpływem domu rodzinneg na tożsamośc bohatera czy też artystycznymi autoportretami, ale w końcu wybrałam uprzedmiotowienie człowieka. Bardzo poruszjący i interesujący temat jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość candywoman
ja sie uczylam regularnie przez trzy lata bo myslalam ze bede zdawac biologie a zdecydowalam sie jednak na rozszerzony wos, ktory mi wszedl dopiero teraz, w trzeciej klasie:) obecnie przegladam material do olimpiady z wosu, to mam motywacje zeby sie uczyc i do matury, bo niezaleznie od tego jak mi pojdzie olimpiada to wiedza zostanie nad prezentacja jeszcze nie myslalam, pewnie w grudniu zaczne zbierac materialy, ale bede pisac o motywie kobiety bo temat bardzo mnie interesuje nie wiem jak bedzie z polskim, boje sie go, zdaje rozszerzony ale jestem humanistka i w tym problem;) nie potrafie pisac wg klucza, ja poprostu pisze wg uznania, sama interpretuje temat i pisze dobrze wg polonisty ale nie potrafie wstrzelic sie w klucz, czyli w schematyczne myslenie i tego sie boje:( - punkty poleca angielski zdaje pisemny rozszerzony, jestem w klasie jezykowej wiec wypada:P chodze na dodatkowe lekcje i tam rozwiazuje testy ustny podstawowy jakos pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motyw kobiety w literaturze jest ciekawy, ale bardzo, bardzo popularny, nasza polonistka nam go odradzała - wiadomo, czym więcej takich prac tym łatwiej o powtórzenia (w końcu skądś trzeba korzystać), a także i o znudzenie komisji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmamammama
jest juz prawie kwiecien a ja nie umie za bardzo do amtury a mam juz w maju teraz, proban zdalam z niemca na 70 %, z wosu pd. 60% a z pola 41% , wiec niemiec troszke oleje jesli chodzi o przygotowanie, najbardziej mi zalezy na wosie bo liczy mi sie na studia no a pol tylko zdac, chcociaz nauczycielka mnie caly czas straszy zpola ze nie zdam bo nie umie pisac wypracowan wiec najbardziej to sie boje polskiego na maturce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak myslicie
jak mam rozszerzona historie, wos, geografie to co najlepiej zdzwac???????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsfgvs
to zalezy na jakie studia chcesz isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×