Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta W_23

Czy wg. Was to te same buty?

Polecane posty

tez mi sie wydaje ze te same.. sowja droga dosc paskudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaz
To sa BARDZO podobne buty jednak sa inne.Zauwaz buty ze zdjecia nr jeden maja troszczeczke inny kroj(szwy) niz te ze zdjecia nr 2.Na pierwszy rzut buty wygladaja na identyczne...to fakt trzeba sie dobrze przyjrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaz
Nie paskudne tylko inne niz wszystkie....kwestia gustu..Oan sie zapytala tylko czy sa takie same a to PASKUDNE bylo zbyteczne..;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale
nie są takie same, widać różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta W_23
dzieki :). Tak wlasnie teraz patrze ze faktycznie troszke sie roznia. I te drozsze wygladają na solidniejsze, nie wiem tylko czy to zasluga lepszych zdjec czy tak faktycznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat szwy maja takie same.. zastanawialabym sie bardziej nad szerokoscia cholewki u gory- te drugie wygladaja na szersze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne. a w kazdym razie zrobione z czegos innego. swoja droga to te pierwsze sa ciut ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej watpie
mam te buty od dee zee ale inny kolor są koszmarne! o wiele gorzej niz na zdjeciu :O I zrobione z badziewnego tworzywa- prz obcasie zdarly sie od razu wiec jak juz kupowac szajs to tanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh też je kupiłam od dee zee, ale mi sie podobają, z tym że ja się nie spodziewałam nie wiadomo czego, a saszki już taki urok mają że raz dwa im się obcas niszczy, to takie buty na chwilę niestety... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam jeszcze
dwie pary innych saszek nie chwaląc się i nie żaląc i tamte są w porządku, tez tanie, ale mocne i trwalsze od dee zee koszmarne badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no może, ja innych nie mam więc się spierać nie będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×