Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katiiinka

wrocław - gdzie na zakupy?

Polecane posty

Gość katiiinka

jakie sklepy we wrocku polecacie na zakupy ubraniowe? idzie zima i bede musiała sobie nieco cieplejszych rzeczy sprawić - chciałabym żeby było niedrogo, a jednocześnie, żeby to dobrej jakości było. możecie coś polecić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumper
jesli chodzi o dobrą jakosc to polecam "Galeria Dominikańska" , "Pasaż Grunwaldzki" a czy tanio to zalezy jak na kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysowianka
Wiesz cooo, powiem tak po cichaczu, że jak chcesz coś tanio i porządnie, to naj naj najlepszy jest Factory pod Wrocławiem. Fakt, nie ma tam tych wszystkich rastauracyji i barków i cudów wianków, ale za to ceny... masakra. Naprawdę warto się wybrać na pół dnia. Ja to sobie co i rusz remanent w szafie robie a kokosów w pracy nie zarabiam ;) Teraz też jadę sobie buty i czapkę kupić, zresztą niedługo zaczną się promocje świąteczne, to już w ogóle rzeczy będą po taniosze! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jumper
tak szczerze mowiac to w tym Factory ,to nic nie ma jak dla mnie....fakt dosyc tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeee
wśród ponad 100 sklepów pod jednym dachem nie znalazłaś nic dla siebie? trudno w to uwierzyć. nie byłam tam jeszcze, ale właśnie przeczytałam o tym miejscu artykuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolllka
Ja też robię zakupu w Factory. Jest tam naprawde duzo sklepow tylko trzeba miec cierpliwosc i zmysl lowcy ;) Ja kupuje markowe ubrania tylko tam, bo ceny są naprawdę nieporównywalnie niższe, a ja nie muszę miec ciuchów z najnowszej kolekcji. Według mnie to jedyny sklep we Wrocławiu, który wart jest uwagi, zwłaszcza jesli chodzi o zakupu świąteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life life as life
buty i kurtki - tylko w factory, bo inaczej mnie nie stać :P zwykle i tak wychodzę z czymś dodatkowo, bo jest zawsze masa promocji, bony można wygrać i dodatkowo coś kupić. świetne miejsce. dojazd też spoko, jak jadę z koleżankami z centrum samochodkiem, to rach ciach przez legnicką do strzegomskiej a autobusem raz byłam i też chyba 3 albo 4 linie są. nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zakupy w perfumerii Forus w Krakowie. Perfumeria mieści się na ul. Kuźnicza 25. Perfumeria oferuję perfumy nawet do 60 % taniej niz w klasycznych perfumeriach. Zakupy można też zrobić online http://forus.pl/firmie-s-1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa433
Cenie sobie sklep Milenium Agd. Tanio można kupić porządny sprzęt. Bardzo dobrze doradza i podłączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibabka70
Ja też raczej w galeriach - jeśli chodzi o dobra jakość, no to głównie quiosque.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o zakupy i to dobre,uczciwe sklepy to polecam poszukać również wśród internetowych a konkretnie na NozWidelec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×