Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natala446

DOBIERZCIE MI STRóJ ODPOWIEDNI DO FIGURY !

Polecane posty

Gość natala446

Za tydzien wybieram sie na chrzciny, na ktorej bede mama chrzestna dziewczynki...chcialabym wygladac jak najlepiej i jak najszczuplej hehe a niestety jestem puszysta.Waze 83kg przy wzroscie 169cm.Nie wiem czy ubrac spodnice czy spodnie,czy ciemny dol i ciemna gore,czy jasne kolory,czy kontrast....wiem na pewno ze chce miec element turkusowy bo w tym kolorze mi najladniej. posiadam w swojej garderobie blekitny zakiet np ale nie wiem czy bedzie pasowal na chrzciny....wybieram sie na zakupy i nie wiem co najodpowiedniejsze dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
mam duzy tylek i masywne uda,talie i plaski brzuszek,duzy biust.....slyszalam ze wiele moze zdzialac ODPOWIEDNIO dobrana spodnica bo w spodniach zaznaczone sa wyraznie uda...chcialam wstawic swoje zdjecie ale widzialam ze raz dziewczyna tak zrobila a potem rozsylali wszyscy sobie te zdjecia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
a jaki kroj spodnicy ? jaka dlugosc? jakie buty...tak wiecej szczegolow...z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
chyba dzisiaj malutko osob na forum :( szkoda....moze pozniej wejde zobaczyc czy ktos zdecydowal sie mi pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
mzoe wrzuc jakas swoja fotke bez głowy jesli sie wstydzisz czy cos na fotosik.pl i wkelj tu link...bo wtedy bedzie łatwiej ocenic i dobrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat bowazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
jakie masz łydki? >masywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
no niestety tak...jedyne wlasnie co moge podkreslic to talie , brzuch i biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
wiec proponuje luzne spodnie - np szwedy..które nie opinaja nog ...jakies z eleganckiego materiału...czernego, brazowego lub szrago, obcisła bluzke z dekoldem V turkusową..i zakiet w kolorze spodni...a do tego jakies dodatki ciekawe turkusowe...koraliki, wyraziste kolczyki itp lub jesli spodnica to do kolan..lekko rozkloszowana..ale fałdy, plisy itp nie moga odchodzic od pasa tylko na linii brzucha powinien byc taki szerszy prosty pas, który wyszczupla...i gora taka jak przy spodniach.. ogolnie ejsli jestes łądna to we wszyskim ci bedzie łądnie :P nawet jesli ejstes pulchniejsza..ja jestem grubasz ale nosze to co chce..bo nikogo nie starsze 9bez przesady) a jak komus sie nie podoba to jego sprawa..mamy wolnosc wyboru i ubioru :) uwazam ze turkus ładnie sie komponuje z brazami ale tez granatami i szarosciami....takze jak chcesz fajny zestawik to np turkusowa spodnica, wzorzysta bluzka turkusowo brazowa lub turkusowo granatowa, za kiecik granatowy, brazowy lun turkusowy i dodtaki w ktoryms z tych kolorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez duzy tylekk
spodnica tapez ciemny kolor za kolano bluzka kozaczki w pol lydki na obcasie plaszcz 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
zaraz wyszperam cos z mojej szafy i zrobie sobie fotki :P..ja mam inna figure ale tez grube łyski, uda..no niestety nie mam talii i płaksiego brzucha a cyckow brak.a.le coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
dobra moze wstawie te zdjecia...co mi szkodzi:P najwyzej znajomi przeczytaja :( hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
kurcze drugie nie chce wejsc a tam jest cala figura :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez duzy tylekk
nie otwieraja mi sie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
mi sie pierwsze otwiera a drugie nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
no nie wiem :/ otwiera wam sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat bowazne
proponowalabym jednak cos ciemnego,zeby wyszczuplic optycznie. Pucia jestes i wydaje mi sie,ze turkusowy bedzie cie jeszcze bardziej poszerzal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat bowazne
czarne spodnie,ale poszerzane lekko, a nie takie zwezane jak na zdjeciu bo w nich masz szeroki tylek. fajna marynarka czarna, do pol biodra,albo calkiem krotka do pasa-jesli nie masz brzucha. no i ............dieta kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
tylko ze przymierzalam ciemny dol i ciemna gore i to wygladalo tak jak jesdna wielka zlana masa...grube i bezksztaltne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez duzy tylekk
ladna jestes :) a ladnemu we wszystkim ladnie wiec sie nei martw i w zyciu bym nei powiedziala ze tyle wazysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
no to nie wiem juz w koncu...ta spodnica czy spodnie....wlasnie myslalam ze spodnica taka u dolu rozszerzana nie bedzie tak bardzo pokazywac tego ze mam grube uda....turkus poszerza? kurcze to juz nie wiem:P chyba pojde w czarnym worku na smieci hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz lat bowazne
ale w czerwonym bardzo ladnie wygladasz :) a masz moze biale spodnie i czerona tunike? co z tego,ze jestes gruba,ale ladna. jak sie ladnie ubierzesz i usmiechniesz to wszystko zagluszysz. a zreszta- co cie to obchodzi,ze komus moze sie nie podobac twoja nadwaga? ubierz sie tak,zebys sie dobrze czula i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
bialych spodni - brak, czarna tunika - cos by sie znalazlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebicho bluzka czerwona
bardzo podoba mi sie czerwona bluzka jaka masz na zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×