Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość natala446

DOBIERZCIE MI STRóJ ODPOWIEDNI DO FIGURY !

Polecane posty

Gość a ile masz lat bowazne
czerwona tunika mialo byc- bo w czerwonym slicznie wygladazs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasssskka
A mnie sie widzi to tak...jesli chcesz ten turkus...czarne eleganckie spodnie,długie,rozszerzane u dołu, turkusowa elegancka bluzeczka,na to czarny żakiet zapięty pod biustem i błekitny gruby pasek na talii...do tego jakieś korale lub kolczyki w kolorze błekitnym....i obcas...moda jest teraz na okrągłe noski ale czubki zdecydowanie wyszczuplają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atamm
a mi sie zadne ze zdjec nie otwiera, a szkoda bo troche sie na tym znam i mogłabym pomóc, jak dla mnie najlepsza byłaby jakas spodnica w trapez, najlepiej ciemna, za kolana i do tego tunika podkreslajaca talie i brzuch, w zywym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
atamm : nie wiem czemu :( a juz nie wiem jak wkleic zeby sie otworzyly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
emphetepe: a Ty gdzie sie podzialas z tymi swoimi fotkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no gdzie
tunika do spódnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ostatnio dodanych w linkuP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
juz juz..robiłam zestawy...ale i tak ich mało bo chciałam zrobic tylkoz turkusem..niestety twoje fotki mi sie nie otwieraja..zapewne mamy inne figury...i przepraszam za pomiete ubrania :P ale gniota mi sie w szafie bo juz miejsca nie mam wiekszosc z ubran kupiona w ciuchlandzie jakby co :P no i nie robiłam fotek dodatkow bo nie miałam czasu by sie bawic w to..no i oczywiscie mozesz pomyslec o jakichs fajnych rajstopkach :P http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7b35ea938d81737.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a1fe90ba1b315ee.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7bcb5e415b7b45f9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f5de22cb0ba91d8a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7660bac4d7a8274.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30c4c4b850e1d484.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4195c7ac45b2641c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
oczywiscie dodtaki bardzo duzo daja takze ładna brazowa lub turkusowa torebka..fajny pasek , bizuteria i gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
o dziekuje dziekuje za takie poswiecenie :) hehe drugi zestaw bardzo fajnie lezy :) przedostatni i ostatni tez super:) sukieneczka mnie zaciekawila...ale kurcze duzo kasy na sukienke trzeba wydac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
która? ta zcarna? w ciuchlandzie ja kupiłam za 5 zł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
:) i ten zakieci zawiazywany w pasie tez super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
najgorszy dylemat to czy spodnie czy spodnica....teraz przymierzalam sobie jedne eleganckie spodnie i najbardziej mnie wkurza w spodniach ze na pupie sie odciska od majtek a w spodnicy nie...a to jets takie nieladne i denerwujace !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie wypowiem bo wazylam kiedys podobnie. najlepsza bedzie spodnica, lekko rozkloszowana za kolano, siegajaca miejsca gdzie lydka zaczyna sie zwezac czyli troche poniezej kolana albo szyta po skosie bo ladnie sie uklada na kazdej figurze. do tego jasna bluzeczka najlepiej wiazana z boku z dekoltem bo domyslam sie ze masz sie czym pochwalic z przodu i ten zakiet. chrzciny to nie pogrzeb zeby isc na czarno. jasna gora,n ciemny dol, i mize kozaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
tylko wlasnie problem bedzie lady wlasnie z kozaczkami:/ no bo kozaczki mam takie do polowy lydki,jak spodnica bedzie za kolano to bedzie na wierzchu najgorsza czesc lydki :( i tu plus jesli chodzi o spodnie hehe ja nie wiem naprawde a zdania widze tez podzielone...a tak na marginesie..otwieraja ci sie zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
ja jestem za spodnica...stanowczo a kozaczki? jesli amsz pieniadze ale niewiele to w deichmannie mozna dostac tanio..w ccc tez..zreszta olej łydki..jak wszysko bedzie wspołgrac to nikt na nie nie zwrocic uwagi tez sie kiedys przejmowałam ale juz sie nie przejmuje i dobrez mi z tym..bo wkoncu moge zakałdac to co mi sie podoba..kiedys łaziłam tylko w spodniach...a teraz potrafire zalozyc spodnice do alebo troche przezd kolano i niebiskie rajstopy albo fioletowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
spodnice musze kupic,zakiet tez bo nie mam czarnego,na kozaczki chyba nie starczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz ze masz w szafie blekiny zakiet i jest ci w nim ladnie wiec jak mowie, naloz go spokojne, zakup ciemna spodnice ale niekoniecznie czarna chociaz to dobra inwestycja bo do wszytkiego pasuje. do tego jak mowie, jasna bluzka, odwroci uwage od dolu. jesli kozaczki masz do polowy lydki to lepiej idz w szpilkach chociaz szczerze powiedziawszy moze byc ci w kosciele zimno bo wiadomo jak jest. ogolnie zainwestowalabym w buty na ladnym i wysokim obcasie co sie bardzo wyszczupli i odejmie jakies 5-8 kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
chyba tak zrobie...zaloze ten blekitny zakiet i jakas bluzeczke wynajde...kupie czarna spodnice,chyba ze jednak zdecyduje sie na spodnie a te buty to cholerny problem....tak jak mowisz zwykle szpilki to nie chodzi mi nawet ze zimno ale ze mam za grube lydki zeby je tak cale odslonic:( to naprawde nie wyglada ladnie ......do polowy lydki tez zle,najlepsze bylyby dlugie ale problem taki ze nie mam i w ogole nie chadzam na co dzien w obcasach i szkoda mi kupic kozaczki na jedno,dwa wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
chyba tak zrobie...zaloze ten blekitny zakiet i jakas bluzeczke wynajde...kupie czarna spodnice,chyba ze jednak zdecyduje sie na spodnie a te buty to cholerny problem....tak jak mowisz zwykle szpilki to nie chodzi mi nawet ze zimno ale ze mam za grube lydki zeby je tak cale odslonic:( to naprawde nie wyglada ladnie ......do polowy lydki tez zle,najlepsze bylyby dlugie ale problem taki ze nie mam i w ogole nie chadzam na co dzien w obcasach i szkoda mi kupic kozaczki na jedno,dwa wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
chyba tak zrobie...zaloze ten blekitny zakiet i jakas bluzeczke wynajde...kupie czarna spodnice,chyba ze jednak zdecyduje sie na spodnie a te buty to cholerny problem....tak jak mowisz zwykle szpilki to nie chodzi mi nawet ze zimno ale ze mam za grube lydki zeby je tak cale odslonic:( to naprawde nie wyglada ladnie ......do polowy lydki tez zle,najlepsze bylyby dlugie ale problem taki ze nie mam i w ogole nie chadzam na co dzien w obcasach i szkoda mi kupic kozaczki na jedno,dwa wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, w szpilkach kazda lydka wyglada lepiej wiec mysle smialo zakladaj i nie wydawaj pieniedzy na kozaki, ktorych nie zalozysz wiecej. kostke na pewno masz w miare zgrabna i powyzej tez wiec mysle ze w odpowiedniej spodnicy bedziesz dobrze wygladala. aha, nie zapomnij zabrac butow na zakupy zeby widziec jak wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
tak..jasne..w szpikach w taka pogode? snieg, błoto i bryja? hmmm...ja jestem za kozaczkami..a łydkami sie nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
tak..jasne..w szpikach w taka pogode? snieg, błoto i bryja? hmmm...ja jestem za kozaczkami..a łydkami sie nie przejmuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala446
poszperalam dzisiaj troche w szafie i znalazlam czarna tunike, taka dluga bo jak sukieneczka za tylek siega...na brzuchu ladnie przylega a na pupie jest luzna i nie opina sie...ma dlugi rekawek i srebrna wstawke na dekolcie....do tego np szare eleganckie spodnie i czarne szpilki lub kozaczki.....co wy na to ? wstawilabym zdjecie ale niestety nie mam teraz mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a co 'na' tunike? jakis zakiecik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×