Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WYSZUKALAM

to dla TYCH co wstydza sie byc DZIEWICAMI....

Polecane posty

Gość sex oralny to tez sex-------
i mnie nie obrazaj, bo nie uwazam, sie za zadnego dwulicowca. nikomu bym w twarz nie powiedzial, ze jest dziwka. po prostu nie chcialbym takiej dziewczyny widziec w roli wlasnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej byc puszczalska
dziewczyna niz prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola lola
Po prostu jesteś konserwantywny w tej kwestii i masz swoje wewnętrzne kryteria co do parnerki. mnie obrzydza fakt, że faceci ruchają na potęge, a potem napatoczy się taki w moje ramiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
ja jestem prawiczkiem i wole poczekac na porzadna dziewczyne, z ktora polaczy mnie milosc. skoro wymagam od dziewczyny szanowania sie, to sam tez chce tak postepowac, chce byc uczciwy. dlatego nie chce stracic cnoty z prostytutka czy poprzez przygodny seks, z dziewczyna, ktorej nie bede kochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSZUKALAM
widze ze najbardziej burza sie TE kobiety co mialy juz duuuza ilosc partnerow, wtdey jada na dziewice, prawiczkow itd... hm, czy to oznaka ich slabosci? ze wstydza sie w glebi duszy tego ze maja po 20 lat i 6 partnerow sexualnych? nie akceptuja siebie? bo zadn anie napisala dobrze mi z tym tylko odrazu agresja w wypowiedziach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie tu widzisz
oburzenie kobiet? tylko ty i facet marzący o dziewicy wymieniacie poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYSZUKALAM
czytales cale 5 stron? nie wydaje mi sie w przciwnym razie bys wiedzial/a. ze sie burza! ja?ja nie ja tylko podrzucam cytaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njegova
a ja mam 21 lat i mialam 3 partnerow. zaraz zostane zjechana i wyzwana od dziwek i szmat, ale moim zdaniem nie zasluguje. pierwszy raz mialam w wieku 18 lat, po 6 miesiacach bycia z moim chlopakiem, pozniej bylam z nim rok. ostatecznie nie wyszlo. po paru miesiacach zakochalam sie w innym i bylismy razem pol roku. kochalam go bardzo ale on mnie zostawil... tak, bez powodu. teraz od roku jestem z moim obecnym chlopakiem. i czy to moja wina, ze tak sie to potoczylo? jestescie okropni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK NIE ZNACIE
ZNACZENIA SŁÓW TO ICH NIE UŻYWAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIWKI, SZMATY I K*RWY TO OKREŚLENIA DLA KOBIET *KTÓRE DOSTAJĄ JAKIEŚ DOBRA MATERIALNE ZA SEKS* A NIE KOBIETA KTÓRA MIAŁA DUŻO FACETÓW. TO DWIE INNE RZECZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
dla mnie kobieta, ktora miala wielu facetow jest po prostu puszczalska, jest zdzira i zle sie prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njegova
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
nie musimy mowic o niej dziwka, ale porzadna dziewczyna to nie jest i zwiazac bym sie z nia nie zwiazal, a jakbym sie w takiej zakochal to bym sie modlil zeby sie odkochac. taka dziewczyny moze byc dla mnie kolezanka, nawet przyjaciolka, ale napewno nie moja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njegova
to juz wiemy, powtarzasz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
nie mam nic do dziewczyny, co poszly do lozka z kilkoma chlopakami. moga byc swietne i byc super kolezankami. taka jest przyjaciolka, swietnie sie rozumiemy, jestesmy wobec siebie bardzo szczerzy, mamy wzajemne zaufanie wobec siebie, wspieramy sie wzajemnie i mnostwo czasu razem spedzamy. jest dla mnie bardzo wazna, ale dla mnie ona jest raczej jak siostra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njegova
a ja mam 21 lat i mialam 3 partnerow. zaraz zostane zjechana i wyzwana od dziwek i szmat, ale moim zdaniem nie zasluguje. pierwszy raz mialam w wieku 18 lat, po 6 miesiacach bycia z moim chlopakiem, pozniej bylam z nim rok. ostatecznie nie wyszlo. po paru miesiacach zakochalam sie w innym i bylismy razem pol roku. kochalam go bardzo ale on mnie zostawil... tak, bez powodu. teraz od roku jestem z moim obecnym chlopakiem. i czy to moja wina, ze tak sie to potoczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
do WYSZUKALAM to chyba nie czytasz swojego wlasnego topiku skoro uwazasz ze najbardziej sie udzielaly dziewczyny 20-letnie z 6-cioma partnerami na koncie...napisalam w ktoryms poscie ze mam 25 lat i nie mialam nawet 5-ciu facetow...a to ze mam inne zdanie od jakiegos prawiczka ktory szanuje swoja przyjaciolke, ktora ma na swoim koncie 6 facetow i nie uwaza jej za puszczalska, no bo to w koncu tylko przyjaciolka, ale inne dziewczyny, te nie przyjaciolki ktore tez mialy po 6 facetow juz uznaje za puszczalskie, nie znaczy ze popieram to co robia niektore dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooo
poza tym SEX ORALNY co to za roznica przyjaciolka czy nie?i nie obrazam cie nazywajac cie dwulicowcem...niejednokrotnie udowodniles to w tej dyskusji...zdziry, puszczalskie...a do cholery twoja przyjaciolka to co??swieta??jestes zaklamany na maksa i nie wmawiaj mi ze nie...chyba nie dorosles jeszcze do pewnych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex-------
moze i jest zdzira czy puszczalska, ale nie obchodzi mnie to. porzadna to ona nie jest, ale jej zycie seksualne mnie nie obchodzi bo to nie moja dziewczyna. interesuje mnie tylko przeszlosc seksualna potencjalnej partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex oralny to tez sex------
moglbym miec nawet kolezanke prostytutke, co nie zmienia faktu, ze przy wyborze dziewczyny mam inne kryteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×