Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Jarek 84--> 7 lat..no i co będziesz tyle robić :>? pomogę :P mozesz poużalac się tutaj z FHG i DTZ... ;-) Silly--> fajna wróżba,taka pozytywna :D ej musze przez święta rozkminic mikroekonomie i obrać taktyke uwodzenia wobec niesmiałego kolegi..mało czasu ..hehe;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bławatku - mogę Cię zapewnić, że nie spędzę ostatnich lat mego życia użalając się nad sobą :) PS: co to jest FHG i DTZ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkjhk
Faith Hope Glory to Fenomenalny Gatunek Hakera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D DTZ to \"dobrze to znam\",taki sympatyczny chłopak,który tez się tu wypowiada.czasem tylko,cos mu sie przestawia w łepetynce i gada jak FHG. jak to dziewczyny nic nie robią? no ja własnie będe planowac co by zrobic zeby go zachęcic do działania.wszystkiego odwalac nie zamierzam. ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zaraz mimozy! w niektórych sytuacjach nie można pozwolić sobie na błędy, a żeby nie popełniać błędów to najlepiej nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silly przeczytaławm na innym wątku,ze ten co cie olewa to jakis gosc z neta??? daj sobie siana. ja tak raz poznałam chłopaka.niby fajnie nam sie gadało,az przez 3 miesiące. wymiana zdjęc itd. ale nic więcej...najlepsze bylo to ze chciał SIE SPOTKAC,ALE JA WTEDY BYLAM CHORA.POTEM JA MU ZAPROPONOWAłAM SPOTKANIE ALE ON UZNAł ZE JUZ NIE Chce..tak ze ...\"fajnie\". FHG. no przeciez u facetów jest tak samo.działają tylko wtedy jak im się któras spodoba.nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekac jest najłatwiej,najwygodniej. a ile tak mozna? do 2010 roku :P? sam znajdz taka co ci sie spodoba i działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z perłowa
czekac jest najłatwiej,najwygodniej. a ile tak mozna? do 2010 roku wlasnie trza działac:P bo rok konca swiata cie zastanie 2012:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie to inspirujące. zaczynam od jutra! poszukam sobie kogoś po kim będę mogła jeździć żeby moja samoocena wróciła do dawnego stanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FHG wyjdz do ludzi zacznij prace przebywaj czesto w ich towarzystwie a na pewno kogos znajdziesz.Ja tak wczesniej robilam i zawsze sie udawalo i zamierzam w nowym roku zrobic podobnie. Bo tak naprawde wieze w to ze dwoje ludzi spotyka sie przypadkiem i okazuje sie ze czekali na siebie cale zycie.Miejmy nadzieje ze kazdy z was kto jest samotny predziej czy pozniej ta osobe znajdzie czego wam i sobie zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×