Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

nigdy jakoś nie miałam problemów żeby zwrócić na siebie uwagę, a teraz ktoś mi się podoba i wiem że nie mam szans. i nawet nie mogę mu tego powiedzieć. bo to by nawet jakoś śmiesznie brzmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
a na pewno wiesz że nie masz szans? dlaczego tak twierdzisz skoro zawsze było odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w necie nie widać tego co naprawdę, (a jest na co popatrzeć :p ) tutaj wychodzą moje schizy, to że jestem wredna... i ogólnie nic takiego fajnego. jażeli on sobie kiedykolwiek mnie wyobrażał to prawdopodobnie tak jak w ostatniej linijce mojej stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
znaczy to jest jakaś internetowa miłość, tak? :) ale czad, a czy ty go chociaż widziałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
to jak to że ty go widziałaś a on sobie ciebie tylko wyobraża. nic nie rozumiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
no już bez scen. aż tak bardzo to mi nie zależy na zrozumieniu sytuacji. jednak upieram się przy swoim, że teksty o tym, że przystojni i atrakcyjni faceci podobają się tylko jakimś głupim czy ograniczonym kobietom to głupie gadanie zazdrosnych facecików których nikt nie chce. :D ale dlaczego kobiety też tak czasem mówią to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
znaczy źle mówie. już do ciebie piszę na tym gg bo jak ktoś o nicku "oferma" tak zareaguje na propozycję pogadania na gg to by cię chyba już dobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Heheh dobrze to znam to zagadaj do mnie kiedyś na gg. Bo coś chyba Cię teraz nie ma albo siedzisz na niewidocznym. \" Ty tez mozesz do mnie zagadac :P Zwlaszcza, ze tez chyba ciagle siedzisz na niewidocznym :D \"dlaczego tu zgromadzeni uważacie że jak dziewczynie podoba się przystojny (a może i bogaty) \"męski\" facet (niech będzie ze alfa) to ona jest pusta, głupia i w ogóle do niczego? tak odebrałem to ze wypowiedzi na forum. \" To zle odebrales. Po pierwsze to, ze facet jest przystojny i bogaty nie robi z niego alfe. Po drugie, nie twierdze, ze kobiety, ktorym podoba sie przystojny facet, to pustaki. Sam szukam ladnej kobiety, wiec to by byla hipokryzja z mojej strony. Sssilly maggot dobrze napisala \"kobieta powinna wiedzieć że samiec alfa prawdopodobnie niezbyt będzie ją szanował\". Oprocz tego, wiadomo, ze z kims takim zwiazku sie nie stworzy, bo Alfa sie do tego nie nadaje. A nawet jesli, to bedzie zdradzal. Ale mimo to, kobiety na takich leca, a potem sie zala, jacy to faceci sa zli. Moze to nie najlepsze porownanie, ale czy chcialbys sie spotykac z femme fatale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie moge stwierdzic, ze zadna mnie nie chce (bo domyslam sie, ze te slowa byly skierowane m.in. do mnie). Musialbym poderwac wszystkie kobiety na Ziemi. A tymczasem, z tego co pamietam, nie poderwalem zadnej. A to, ze czasem wypisuje tutaj bzdury, no coz, to nie sad, zebym musial mowic czy pisac cala prawde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DTZ a dlaczego nie
podrywales zadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
robi się coraz bardziej idiotycznie. co to w ogóle jest: "Oprocz tego, wiadomo, ze z kims takim zwiazku sie nie stworzy, bo Alfa sie do tego nie nadaje." a może "z tego wiadomo że ziemia ma kształt banana"? skąd niby to wiadomo? ze strony lover.pl? czytałem to trochę i wygląda mi na raczej marne źródło wiedzy. ludzie, nauczcie się sztuki dyskusji. jeżeli wypowiadacie swoje zdanie to należy pisać "moim zdaniem...." a jeżeli cytujecie czyjeś zdanie to należy napisać kto tak twierdzi. a takie "wiadomo że..." to zostawcie może dla tez dowiedzionych i powszechnie znanych (np prawo grawitacji). w innym wypadku to wszystko potwierdza tylko moją tezę o sfrustrowanych i rozżalonych chłopczykach, którzy nie mogąc znieść własnych niepowodzeń za wszelką cenę szukają wad u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze gadasz oferma.
DTZ drażnisz... czasami mam wrażenie, że chcesz wzbudzić litość tą swoją paplaniną... I usprawiedliwić to, że nie byłeś z kobietą. Marnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
schowaj język Angol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie jest nieprzewidywalne. jeżeli nawet teraz nie jest dobrze, to nie znaczy, że nigdy nie będzie. :-) ofermuś, zaskakujesz mnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
Angolek, to nie ja ci kazałem schować jęzor tylko jakiś podły podszywacz. mi tam twój jęzor się bardzo podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idiotycznie to sie robi, kiedy ty cos napiszesz. Myslisz, ze termin samiec alfa wymyslili ludzie z lover.pl? A pisac bede tak, jak chce. Na pewno ktos taki jak ty nie bedzie mi rad udzielal :D A jak sie nie podoba to GTFO. A ty \"dobrze gadasz oferma\" moze pisz pod czarnym nickiem? BTW Z tym jezorem to inteligentny podszyw. Chyba tylko ja w tym watku Angolka nazywam Angol, wiec wychodzi na to, ze to ja sie podszylem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musza temu zaprzeczac tylko ta nadzieje i szanse daja tym twoim zdaniem nieudacznikom bo wiedza ze z takim podrywaczem nie maja szans na staly i normalny zwiazek tylko na przelotke a nie kazdej na tym wlasnie zalezy tym bardziej ze to do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"DTZ a dlaczego nie podrywales zadnej?\" z wielu powodow. Glowny, to po prostu brak okazji. \"Dziewczynom trudno czasem przyznać się do prawdy iż wolą takich podrywaczy którzy opanowali wszystkie możliwe metody podrywu.\" pol biedy, kiedy sie na takim przejada, ale zrozumieja swoj blad i przestana na takich zwracac uwage. Gorzej, jak nadal beda slepo dawac sie takim uwodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi dzięki Oferma. :p To akurat moja ulubiona emotka, więc często jej używam. :p Dobrze to znam nie przejmuj się- nie tylko Ty nazywasz mnie Angol. :D Ech... Nie wiem co by Wam tu mądrego napisać. :p Lol! Może poczekam aż się wszyscy zbierzecie i wywiąże się jakaś dyskusja. :D :p A tymczasem pozdrawiam... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FGH to nie tak ze jak on chce to bedzie calowal i uprawial sex bo do tego musi miec zgode drugiej strony a osoby ktore sa dobrymi obserwatorami i widza czym grozi zadawanie sie z takimi typami sie na to nie zgodza.Skoro cos jest wbrew czyjejs woli to juz jest wymuszenie czy nawet gwal.Wiec nie opowiadaj bajek ze jak bedzie chcial to dostanie chyba ze kopa w d*** przynajmniej ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blawatek
hej wam...widze ze po staremu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek - nie przejmuje sie ;) Niezapominajka2 - chodzi o zbajerowanie dziewczyny, zeby dobrowolnie sie oddala :D nie mowimy o gwalcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się nie oddała choćby nie wiem jak bardzo mnie koleś bajerował. :p Nawet jeśli podobałby mi się jak diabli. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×