Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

Gość dobra rada dla
ale o tym innym razem...dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"myślisz ,że normalnym kobietom podobają się ogiery?\" a nie? przeciez facet ma wlasnie takim byc. A bycie milym i usmiechnietym moze gwarantowac co najwyzej zostaniem przyjacielem. Nie wiem, czemu usilnie probujecie wmowic cos, co nie jest prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28-latka i w takie bajki wierzy bo jakbys przeszed przez to co ja juz przeszlam to tak naprawde nic innego by ci nie pozostalo jak tylo wiara albo ewentualnie szpital psychiatryczny ja wole 1 obcje i jeszcze dodam do tego \"na milosc sie nie czeka, ona sama przychodzi\"a dlaczego nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezapominajka2 - a w rycerza na bialym koniu wierzysz? :P bławatek - to zaproponuj nowy temat :D chociaz czego nie wymyslisz, to rozmowa pewnie i tak zejdzie na temat PUA :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla
sporo rzeczy rozumiem,ale nie podobają mi się skrajności...z tymi ogierami to mit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
czasami trzeba sprawdzać czy ktoś coś robi z agresji czy głupoty. jak z agresji to trzeba sprawdzić ile agresji wytrzyma. dla bezpieczeństwa. Jak z głupoty to tylko jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada dla
a jeśli-strasznie zagmatwane,można prościej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
prościej? gdybym umiał rozróżniać ogierów od głupoli to nie wiem co bym robił. zapisałbym się na kurs tańca i śpiewu. dla kasy. a prawda jest naprawdę taka że jest od cholery porządnych facetów, których trzeba szanować o tyle o ile dalej robi się swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniusia
dalej nie kumam do końca,ale ja widzą to tak -wbrew pozorom,bardzo łatwo i szybko odróżnić ogiera od głupola,co nie znaczy,że nie mogą usadowić sie oni w jednej i tej samej osobie -zgadzam się,sporo jest fajnych facetów!!!..nawet tu w kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniusia
tak dla jasności-rezygnuje z dawania dobrych rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze wierze w rycierza na bialym koniu ktory ma wlasny zamek i mnie do niego kiedys na zawsze zabierze bardzo smieszne ide spac bo dzis nie mam nastroju do niczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniusia
na koniec napiszę Wam tak:chłopcy-za bardzo komplikujecie sobie życie,nie porównujcie siebie ani do ogierów,ani do fajtłapów,bądźcie sobą,rozwijajcie swoje osobowości i swoje pasje,każdy z Was jest wartościowy i ma wiele do zaoferowania dziewczynie...jedyne ,co należy-to uwierzyć w siebie! powodzenia i wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne. :-) każdy może się podobać. zostało to potwierdzone "naukowo", ale wyniki tych badań chyba nie zostaną opublikowane. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niniusia
ssilly...mój wywód można odnieść również do "facetek"...dlatego nie powinnaś się załamywac..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciąż myślę, że życie jest do bani i służy jedynie do podtrzymania tak beznadziejnego gatunku jak człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jest taki jeden jedyny na całym świecie. wiem że jest milutki, kochany, rozsądny (w przeciwieństwie do mnie) ...i nawet nie moge mu tego powiedzieć. :-( nie chcę jakiegoś gruboskórnego kretyna z dyskoteki, który ciągle tylko opowiada ile lasek już zaliczył. nie chcę samca alfa! ja... chcę... idę na łyżwy bo już na mnie czekają. ciakawe jak ja się tam dostanę w 10 minut... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
witam drogie panie i nielicznych looserów kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faith Hope Glory ty durniu
ktoś się w tobie zabujał, hahhaa ale nie powiem kto... (silly to fajna laska, nie odrzucaj tego uczucia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×