Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naprawdę warto żyć

Naprawde Warto Życ! - reaktywacja

Polecane posty

hello :) wesołych świąt wszystkim :* a na nowy rok duzo siły,wytrwałości ,odwagi i zebyśmy odnaleźli swoje \"drugie połówki\". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytuytu
no chyba masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
FHG, co ty dzisiaj taki zrezygnowany? zawsze taki nabuzowany byłeś, miałeś plany rozmaite, jakimś PUA chciałeś zostawać a teraz na ślepy los się zdajesz. stary, nie rób mi tego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnn1
wydaje mi się że jesteśź kobietą i wypisujesz prowokacyjne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnn1
umiejętność podrywania nie zalezy od wygladu tylko od psychiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferma
a niedawno mówiłeś że wygląd to tylko 5%. coś za szybko zmieniasz zdanie i w dodatku popadasz w skrajności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz ja :P Wesolych i spokojnych Swiat wszystkim, tym ktorzy mnie lubia (sa tacy? :o ) i tym, ktorzy lubia mnie mniej (lagodnie mowiac :P ). A na zyczenia Noworoczne przyjdzie jeszcze czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wszystkim życzę: wesołych świąt, wybuchowego Sylwestra, szczęśliwego nowego roku, dużo dobrych przyjaciół, sukcesów, radości, miłości i słoneczka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja.ostatnio załozyłam sobie konto na nasza klasa..i napisała do mnie moja szkolna milosc z podstawówki..taka niespełniona,wiecie. ale mi sie miło zrobiło... oj szkoda,ze czasu nie mozna zawrócic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych Świąt Wszystkim! :D Pal licho z prezentami... Wszystkie fajne i przydatne, ale... czy mogę się czymś pochwalić? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten chłopak, który mi się podoba tak strasznie... przysłał mi dzisiaj kwiaty z życzeniami... Najlepszy prezent jaki dzisiaj dostałam... Ech... Jestem przeszczęśliwa!!!!!!!!!! :D Tylko skąd On wytrzasnął mój adres to ja nie wiem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. :p Tamtego olałam, bo nie widziałam dalszego sensu. Nie lubię niezdecydowanych facetów. :) To nowy "Nabytek" że tak brzydko powiem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie go "nabyłaś" jeśli wolno spytać?? a ja mam coś ostatnio podejrzanie pozytywne wróżby. :-) "kula powiedziała: MOŻESZ NA TO LICZYĆ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że tak. :D Byle to moje wyobrażenie o nim nie pękneło jak bańka mydlana po tym spotkaniu. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostaje Ci mieć nadzieję że jest taki jak sobie wyobrażałaś. :p :D :D :D skoro chcesz się z nim umówić to znaczy że mu ufasz (w miarę chyba :p) a skoro mu ufasz to znaczy że jest godny zaufania. (raczej :p) więc powodzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapomikaja2
Cieszcie sie dziewczynki ze u was cos do przodu idzie lub tez sa jakies szanse u mnie dopiero w 2010 znajde faceta na reszte zycia pozyjemy zobaczymyczy to prawda jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapomikaja2
Oczywiscie jakies zwazki beda do tego 2010 ale w tym wlasnie roku poznam faceta ktory zostanie mym mezem zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dlatego ze 2008 wyszedl napewno nie 2009 chyba zartuje a 2010 yes,yes,yes chodzi o ta magiczna kule widze ze tez z jej porad kozystalas Ssylly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tą kulkę lepiej pytać o fakty niż o daty. mi wyszło całkiem nieźle. (biedna kulka nie wie co mówi :p) ale o datę to ja już wolę nie pytać. 2010 to chyba jeszcze nie jest tak źle. :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×