Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no i jak

Uwazacie,ze facetom bardziej podoba sie jak wargi sromowe sa male czy duze?

Polecane posty

Gość gość
Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię duże można się nimi bawić językiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jurek
Moja żona ma bardzo małe piersi, ma tylko same sutki ale bardzo ładne. Ma bardzo filigranową urodę i 160 cm wzrostu, więc wygląda jak nastoletnia dziewczynka. Dodatkowo ma wystające wargi sromowe, więc wygląda to słodko. Na ostatnich wakacjach byliśmy w Chorwacji, żona była prawie w 8 miesiącu ciąży i byliśmy w miejscowości na granicy plaży dla naturystów. Przekonałem żonę aby pójść na plażę dla naturystów. Moja żona najpierw z pewnymi oporami rozebrała się całkiem do naga. Na drugi dzień zrobiła sobie pełny makijaż, ciemne powieki, duże kolczyki w uszach i bransoletki na obu rękach i na stopach i na dodatek ubrała sobie szpilki i tak poszliśmy na deptak wzdłuż plaży dla naturystów. Nie było faceta, który by się nie odwrócił za moją żoną, pomimo tego, że była w 8-mym miesiącu ciąży i miała wystające wargi sromowe na ok. 2 cm i piersi tylko w zasadzie z z samymi brodawkami sutkowymi . Żona mówiła mi, że widziała kilku chłopców, którzy ją podglądali kiedy opalała się na tarasie całkiem nago, powiedziała, że musiała się w pewnym momencie zasłonić bo kilku chłopców z apartamentów obok tak się onanizowało, że bała się że pourywają sobie napletki na siusiakach z jej powodu. Tak więc drogie Panie nie przesadzajcie z tymi problemami wystających warg i małych piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek ale masz wyobraznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rumcajs101
uwielbiam kobiety koło 40-tki z dużą pupa i piersiami, takie są najgoretsze włózku, z reguły mają duże motyle i guziczek jak należy, jeszcze jak są takie ciemniejsze to juz całkiem odlot, godzinami je pieszczę językiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wargi jak wargi ale łechtaczka musi być duża. Taka jak mały paluszek u ręki. Wtedy jest szał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jurek!hahaha ,no aleś wymyślił bajeczkę rodem z gimnazjum hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rumcajs idioto,wiek nie ma nic wspólnego z wielkością warg. Mam 46 lat i piękne małe wargi,a nie wiszące firany, bleee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam małe i zgrabne, bułeczkę i jestem zadowolona. A nie jakieś obwisłe i wielkie wary jak u starej mamuśki po 5 porodach. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duże wargi sromowe mniejsze są ladne i podniecajace. ale chyba wiekszość kobiet ma schowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDawid
Duży srom, duża bułka... Działa na mnie jak płachta na byka :-) im większa bułka z dużymi plastrami szynki tym lepiej. Powiem nawet ze z wiekiem doceniam luzniejsze dziewczyny. Mam spory sprzęt i ciasne bułki nie dają czasu mi się nacieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duże wargi mają kobiety z dużymi głębokimi cipkami a te ciasne mają bułeczki nie raz się o tym przekonałem mam dość spory sprzęt i jak losowań taka z motylami to jadę do końca i ile wlezie a takie z bułeczka mi trzeba delikatnie i może ze 2/3 wejdzie a mam 22 długości i 18 obw także wolę te z motylami bo mogę się obr***** za wszelką czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez uwielbiam duze wiszace warki i jeszcze ciemne widok ods tylu mega podnieca jak wisza a lizanie jest noskie wciagam je do buzi poznam taka kobiete z duzymi krakow okolice kop3030@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe, duze byle mokre:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie nie ma różnicy aczkolwiek preferuje motylki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepadam za dużymi motylkami, można je pieścić na różne sposoby, jeszcze gdy ma zarost to już szczyt moich wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najmniej podobają mi się takie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są wąskie jak usteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJaro
Dla faceta nie ma znaczenia, czy małe czy duże . Jeśli się kocha kobietę, to Ona jest najpiękniejsza na świecie. Kiedyś lubiłem duże piersi, a ożeniłem się z kobietą która ma 75B. Gdy pierwszy raz zobaczyłem jej biust, to stwierdziłem, że jest cudowny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię dużego, wystającego motylka ... moja pierwsza dziewczyna takiego miała i zostało takie upodobanie. Dla mnie to jest bardzo kobiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ą jak myślsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że małe. Nikt nie lubi obrzydliwych rozklapciuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe!!! jak można lubić wiszące flaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duze sa piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hość
A ja lubie duże puszyste wargi, wzgórki szczególnie jak dziewczyna jest szczupła i drobna a pod ubraniem taka miła niespodzianka w postaći mięsistych warg i dużej łechtaczki bo jedno z drugim idzie często w parze a zauważyłem też ze dziewczyny o mięsistych cipkach i dużych wargach mają większe libido są naprawde gorące oraz potrzebyją „brutalniejszych” pieszczot i porządnego bolcowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×