Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie no....

Szczesliwy jest ten facet, ktorego kobieta lubi seks

Polecane posty

Gość nie no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możesz się już uspokoić
w temacie sexa, no wiem że to twoja obsesja i kompulsja za razem, ale JA CHCE WRESZCIE PONARZEKAć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
widuje pewne malrzenstwo, on podobno przystojny (ja tam sie nie znam), ona brzydka i gruba a jakie szczesliwe to malzenstwo? no bo ona lubi seks naprawde , a taki facet, ktorego kobieta nie lubi seksu....cos strasznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
a możesz się już uspokoić ej no do cholery, jestesmy chyba na forum erotycznym!!!!!!!!!!! to Ty chcesz gadac nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
tak sobie mysle, jak nieszczesliwy musi byc facet, ktorego kobieta nie lubi seksu....to musi byc poprostu masakra.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach nie no...masz swój temacik :) Ja tam tez żadna piękność ale mój facet uważa że umiem takie rzeczy zrobić z nim.........bez szczegółów :p no w każdym razie kobieta powiina lubić sex bo to świadczy o jej stanie psychicznym :) jesli nie lubi to ozna cza to że coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
w kazdym razie, ja nie moge sobie wyobrazic wiekszego szczescia niz to abym mial dziewczyne, ktora bedzie mi sie podobac a ja jej (a gdybysmy tak byli jeszcze zakochani w sobie) i ktora lubilaby seks. no czy moze byc wieksze szczescie na ziemi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanie wody i bicie piany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
lanie wody i bicie piany mow co chcesz, ja nie mam wcale dziewczyny i to jest dla mnie zrodlo cierpienia...ale nie chce miec jakiejkolwiek dziewczyny, tylko tak jak napisalem..zebysmy sie sobie wzajemnie podobali...najgorsze chyba ze ja sam sie sobie nie podobam a to podobno podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie.... zdrówko ! o to co sie liczy :) ale sexik oki i jak najbardziej :) zobaczysz że spotkasz i ładną i fajna i sexowną dziewoje i będziecie sie kochac po sam poranek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no....ja też sie sobie nie podobam ..........jakoś z tym żyję ....ty tez się nauczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
wiesz, mi sie nie podoba moje zachowanie, a le z drugiej strony nie chce sie zmienic lubie tak zyc jak zyje czyli byc spokojny, malo przebojowy, cichy tylko ze wiekszosci dziewczynom podobaja sie glosni, odwazni jestem miedzy ,mlotem a kowadlem ja bym nie wytrzymal dlugo, jesli mialbym starac sie byc odwazny, glosny, przebojowy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no....
no, to wcale nie sa zarty, ja musze znalezc jakas nietypowa dziewczyne, mam nadzieje ze taka znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no...są różni ludzie dzieki Bogu :) kazdy jest inny i na szczęście nie wszyscy są głośni i przebojowi :) są miliony spokojnych ludzi którzy spotkają się pewnego dnia i znajdą w sobie ogień i radość z s.....:) bądź soba i nigdy nie udawaj nikogo innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczesliwy facet
Musze powiedziec z mojego zycia. Udalo mi sie poderwac dziewczyne sliczna jak marzenie i wszystko grala, kumplom galy wylazily z zazdrosci i na tym koniec. Bylem z nia trzy lata i coz za volty wyczynialem zeby choc raz dala. Co reka na wzgorek wenery jedyna reakcja bylo scisniecie ud tak ze raczej musialbym miec sile Puziana zeby nogi sie rozeszly na bok. Bedac z natury humanitarny rozstalem sie z nia milo tzn zniklem po angielsku zostawiajac te pieknosc innemu, ktory znajdzie ten guzik co ja uruchomi seksualnie. Wspominam ja z niesmakiem majac przy boku od wielu lat kobitkie nie jakos pieknosc skonczona, dla mnie osmy cud swiata, a dlaczego, bo dobrze daje i zawsze jest chetna, a piekno to ja sobie moge w galerii sztuki poogladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szcześliwy jest ten facet,który odnazał klucz do jej porządaniu.. kobiety są jak ostrygi.. trudno otwierać muszelki.. ale potem.. jaki smak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno strzał w 10 :) Kazda kobieta jest namietna tylko trzeba chce i potrafić z niej tą esencje wydobyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczaj durny ten facet który nie potrafi sprawić że jego kobieta pokocha sex;) jeśli ktoś nastawiony jest tylko na branie i nie potrafi czytać mowy ciała, potrzeb kobiety to nie będą spełniane jego potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem bywa tak ze mają tą namiętniośc z początku ale utrzymac na wysokim poziomie nie potrafią....a to przecież tak naprawde niewiele nakładów własnej pracy potrzeba ;) Kobieta aktywna w sexie jest dłużej niz męzczyzna trzeba tylko umieć to wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam kiedy kobieta się rozbudza, woli po woli, krok po kroku, uwielbiam mowę jej ciało, jej walki z sobą, tych nogi który mimo woli poddają się. To tak jak nagość.. zakrytą jest o niebo bardzej zmysłowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reno ochota na sex u kobiety zaczyna się nie godzinę nawet nie dwie przed....ale całe 7 dni przed ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z kobietami. kiedy umiesz rozbudzać pewne sfery.. juz nie nadążasz.. he..he.. więcej i więcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. nie raz trzeba zostawiam wilk- czy wilczyca- nie syta.. Pary miłe słów szczeptany przed prace.. Bawic sie z bryloczkiem od klucze.. pewnw gesty wiadomo czego znacza.. Kropla wody na blat baru.. jak kula sie pod palca.. Oczy, oczy oczy.. to okno ducha.. mówią wszytko, otwierają najwymyślne zamki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale receptę nie ma ,każde, kazda jest inne, to jest ten piękno zycia.. Odrobinę błyskotliwość pozwala dopasować sie do sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem starcza zrobiony przez niego super obiadek z buteleczką czerwonego wytrawnego wina kilka miłych słów, jakas dobra muzyka albo niezły erotyczny film i jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×