Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzymonX

ukryte sadełko u dziewczyny

Polecane posty

Poznałem fajną laskę. W ubraniu wydawała się dość szczupła, ale po zrzuceniu ciuszków: pełno tłuszczu na brzuchu, udach i zero mięśni. Nie wiem jak jej powiedzieć, żeby zaczęła ćwiczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarówka
a ty to niby taki idealny...to jesteś z nią bo ją lubisz lub kochasz...czy dla jej ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one to umieją nas biednych oszukać :-) kiedyś kumpela jak się rozebrała to aż mną wzdrygnęło!! a w ciuchach taka fajna się zapowiadała!! poćwicz z nią i Ty skorzystasz i ona schudnie i się jeszcze nie obrazi!! pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam miesni, tluszczu nieduzo ale nikt mi nie kaze cwiczyc. nie podoba ci sie to lepiej sie nie spotykajcie,prosta sprawa:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To masz pecha
To laska musi sama o siebie dbać a nie żeby jej ktoś musiał podpowiadać Skoro się tak zaniedbała to znaczy że nawet ćwiczenia ją nie zachęcą...chyba że ćwiczenie jak jeszcze więcej żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solarówka
a czemu od razu zaniedbała....może ma już taką budowę albo geny...jeśli tak to chociaż będzie ćwiczyć to i tak to nic nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odpowiada ci ze krytykuje, ze wyglada jak wyglada to nie wiem czemu chcesz sie z nia spotykac:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez kiedyś poznałem
wydawałoby się fajna laskę. po pary tygodniach akcja, rozebrałem ją, z push-upa wylały sie dwa biedne małe cycki, fałdy tłuszczu, celulit. porażka. opadł mi od razu, powiedizałem, że musze iść i wyszedłem w 5 minut. porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×