Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiepska aktorka

przebieranki...odgrywanie ról

Polecane posty

Gość kiepska aktorka

Chyba mam mala wyobrażnie :( pomóżcie mi prosze, potraktujcie to serio. Mój chłopak bardzo by chciał zebym przebierała sie np za pielęgniarke, niewolnice, i rózne inne. Podpowiedzcie jak sie zachowywac? co robić co w takich sytuacjach mam robic by go popdniecic? naprawde nie mam popmyslu a zalezy mi by zadowolic faceta, mam nadzieje ze z czasem sama bede wymyslac rozne sytuacje i ze mi sie to bardzo spodoba. Jak to wyglada u was?/ W jaki sposob odgrywacie scenki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez żadnego przebierania się, ale często np w Pana i Niewolnicę albo Alfonsa i zakochaną w nim Dziwkę ;) mówimy po prostu standartowe teksty, ja jestem uległa. tylko on zawsze wypada z roli, bo nie lubi być brutalny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska aktorka
A moze jakis facet sie wypowie? Co byscie chcieli aby wasza kobieta robila wcielajac sie w inna osobe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, powiedzmy \"zamknij się, jesteś tylko towarem\" \"ale ja nie chcę już obsługiwać klientów\" \"gówno mnie to obchodzi zdziro\" \"ale ja cię kocham\" \"tak, to pokaż jak\" hmmm my też nie mamy w tym doświadczenia... ja wolę Pana i Niewolnicę, aha jeszcze jest Pani i Niewolnik :D \"nie zapominaj kto tu rządzi\" \"dobrze moja pani\" \"kładź się\" itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska aktorka
Wlasnie o to mi chodzilo. dzieki:) Jak macie inne pomysly to piszcie. Moze innym tez sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha było jeszcze wiązanie, mamy kajdanki z futerkiem z sexshopu i jeszcze wiązanie skakanką do kalofryfera było ;) niestety jak ja go wiążę/skuwam to budzi się we mnie jakaś sadystka, z kolei jak on mnie skuje to ja się zaczynam bać że on coś mi zrobi, a on jak widzi że się boję, to kończy zabawę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawszę chcę żeby moja partnerka pozostawała sobą ale trzymała nademną kontrole i nie pozwalała mi przejąć pałeczki uwielbiam jak to kobieta trzyma rękę na pulsie i jest panem sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska aktorka
no my takie kajdanki tez mamy:) ale troche niewygodne sa mimo ze lekko zapiete to mam wrazenie ze mocno sciskaja :/ Raczej ich nie uzywamy, ale moze bede miala szanse je wykorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako pielegniarka to załóż biały fatuch na stringi bez stanika a on bedzie leżal na lóżku a ty go zacznij badac ,najpierw go rozbierz z koszuli pobaw sie jego torsem ,potem zejmij mu spodnie ,rozpinajac rozporek .wyjmij mu fiuta tak delikatnie sciagnij skore w dół .potem posmaruj mu żołedz jakims kremem lub lubrykantem . on napewno juz włozy ci reke pod fartuch i bedzie sie bawił sutkami i cipka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska aktorka
czekam na wiecej propozycji. jak na razie mi sie podoba:) moze mnie czegos nauczycie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maała == jusz Ciem koffam
;) 😍 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel i gawędziarz
CO DO PIELĘGNIAREK I SZPITALA MAM DLA WAS HISTORIĘ :) ale tam pielęgniarki rzeczywiście były niemiłe i wredne ( zestresowane) miałem operowany wyrostek robaczkowy i leżałem czekajac na pielęgniarkę...po chwili otworzyła drzwi i zaczęła wykonywać zadanie zobaczyła że sie chyba boję ale podoba mi sie to i mocno ucisneła mnie w to miejsce pytając cyt " boli , mów mi czy boli " a ja mówię że nie bardzo a ona na to " nie bardzo, a tu ? " . cały brzuch mnie bolał od tego jak cholera ale pozwoliłem jej na to bo podobało sie jej i mi też :) w tym momencie zdarzyła sie jeszcze jedna nie przewidziana rzecz :) gdy stała koło łóżka miałem wygiętą rękę i gdy ją wyprostowałem dotknełem jej nogi ( tylko przez parę sekund) nie chciałem ale ona zrozumiała chyba że sie nią podnieciłem :) ( tak było ) miała na sobie chyba rajstopy bo nogi były takie jakby (śliskie) :o na koniec mocno mnie ucisneła a mi sie w oczach aż biało zrobiło z bólu :) 😭 to było moje największe przeżycie erotyczne :) 😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszyciel i gawędziarz
kiepska aktorka - zrób mu tak jak mi ta pielęgniarka to będzie w niebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×