Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kleppd

POMOCY!!CIAsto na nalesniki zepsuje sie jak posiedzi dwa dni w lodówce?

Polecane posty

Gość kleppd

od wczoraj do jutra?? myslicie ze sie zepsuje?? wczoraj wieczorem zrobilam troche nalesnikow ale ciasta mi zostalo duzo a dzis jestem w pracy i zastanawiam sie czy do jutra rana wytrzyma w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESTETY TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she21
spokojnie,ciasto si nie zpsuje ani do jutra ani do pojutrza...przeciz jst w lodowce tak? to jak moze si zepsuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zepsuje się, ale gdyby postało jeszcze dłużej, to nie wyglądałoby za ciekawie :P też kiedyś trzymałam 2 dni w lodówce i było ok... :) innym razem potrzymałam 3 i się tak nieładnie \'rozwarstwiło\', ble :P więc się nie przejmuj ;) a so kogoś, kto zaproponował zrobienie naleśników i zamrożenie ich- owszem... można tak, ale odmrożone już nie smakują tak dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość une belle femme
spotkalam kilka razy we Francji ze ciasto na nalesniki robi sie kilka godzin wczesniej i trzyma w lodowce, wiec jesli mleko bylo swieze, jajko tez nie widze problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też robię ciasto na naleśniki i odstawiam na jakiś czas,ale jest to godzinka,góra półtorej. Bałabym się użyc takiego sprzed dwóch dni....surowe jajka,mleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
Dnia 18.11.2007 o 14:15, She71 napisał:

Ja też robię ciasto na naleśniki i odstawiam na jakiś czas,ale jest to godzinka,góra półtorej. Bałabym się użyc takiego sprzed dwóch dni....surowe jajka,mleko.....

A jajka i mleko które trzymasz w lodówce przez tydzień to niby nie są surowe ? Po prostu nie są w cieście :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Mi po 3 dniach w lodówce sfermentowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilania
Dnia 21.07.2019 o 22:03, Gość Paula napisał:

A jajka i mleko które trzymasz w lodówce przez tydzień to niby nie są surowe ? Po prostu nie są w cieście 🙂

 

Surowe jajko w skorupce, a surowe jajko bez skorupki to nie to samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×