Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modna moda

CO NIGDY NIE WYJDZIE Z MODY?

Polecane posty

Gość modna moda

co uwazacie za ponadczasowe, co nigdy nie wyjdzie z mody, ja sie staram kupowac takie ubrania,proste klasyczne mam bluzki sprzed kilku lat, dobre gatunkowo i znajome pytaja skad to mam, wydaje mi sie ze klasyka bedzie wiecznie modna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.mała czarna 2.sweterek bliźniak 3.golf z lekkiej dzianiny 4.płaszcz - trencz 5.proste dżinsy 6.biała koszula 7.sweterek w v 8.prosty podkoszulek z okrągłym dekoltem i krótkim rękawem T-SHIRT 9. bawełniany top na cienkich ramiączkach 10.ołówek 11.trapezowa spódnica 12.mini 13.korale 14.satynowy top 15.szalik apaszka 16.klasyczne szpilki 17.futro 18.żakiet z paskiem 19.bolerko 20.adidasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkt 18 i 19 NAPEWNO WYJDA
z mody! Kto jest taki głupi żeby uważać nie nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana 19 bolerko jako dodatek do sukienki a nie w takiej wersji jakiej mamy je teraz było zawsze i będzie. co do żakietów to zgubiłam słowo proste. gdyż dzięki paskowi łatwo je dostosować do trendów wiec uważam je za uniwersalne. żakiety zawsze są na czasie zmienia sie ich krój z bardzo wciętych poprzez proste do rozszerzanych czasem dłuższe czasem krótsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21. ponczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodaje
klasyczne oficerki/kozaki, płaszcz wełna/tweed, czarny klasyczny trencz, elegancki dobrze skrojony kostium gdzie mozna go dowolnie łaczyc z innymi rzeczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyz aliczyc pod
punkt 2. ale KARDIGANY...moja "modowa" milosc...mam milion kolorow i fasonow, zawsze sie sprawdzaja...z mody chyab nie wychdoza, bo cor usz widac je w zestawieniach strojow w kolorowej prasie. mi akurat moda zwisa...milosc jest slepa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
WODA I MYDłO :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz pomijajac wszystko futra na szczescie wychodza z mody, akcje obroncow zwierzat zrobily swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
kiedys oplułam dziewuche w futrze i nie załuje-zrobiłabym to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez tego można
kurcze a może to było sztuczne futro pomyśl zanim zadziałasz puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta tego
pluć na kogoę dlatego ,że jest w futrze???? patologia :/ ja bym się odwdzięczyla na miejscu tej laski i to z nawiazką. może jeszcze jesteś wegeterianką i plujesz do jedzenia miesożercom? Takim postepowaniem zamiast pomóc , można tylko wzbudzić agresję ludzi przeciwko obrońcom zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie kolory zawsze beda na topie? Otoz : czern i biel - 100% czerwien sie zawsze bedzie przewijala, a na sezon 2008 oprocz tych kiolorow dojdzie (a potem przeminie) zolty - - ale to tak na marginesie :) fasony : naprzemiennie : kratka i paski, choc na sezon 2008 wystepuja rownoczesnie wrecz ustosunkuje sie az (do loisty) :) : 1.mala czarna - owszem, z tym ze niestety nie kazdy moze w tym hasac (ja np.to juz bym \"znikla) 2.tu polemizowalabym :o 3.golfy (obcisle) nie tylko z lekkiej 4.plaszcz - zawsze 5.jeans - nie tylko proste 6.koszula - niekoniecznie biala 7.sweterek w v - zawsze 8.podkoszulek - koszulka - tak 9.topy - always :) 10.spodnica olowek - niby tak - czesto sie wraca - to klasyk 11.trapez - tak 12.mini - oj zawsze (czy to sie komus podoba czy nie:) 13.raczej ogolnie wszelakie wisiory i naszyjniki 14.raczej satyna - po prostu 15.szale,apaszki - pol na pol 16.szpilki - tez klasyk 17.tu bym rowniez polemizowala 18.zakiet - jaki by nie byl - zawsze 19.bolerko - do sukni - jak najbardziej 20.tu tez polemizuje i dodalabym: 21.kobiece suknie (i sukienki) - to jest i bedzie zawsze 22.garnitur - klasyk - zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×