Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxkittyxx

DIETA 500-600 KCAL ----- JADLOSPISY

Polecane posty

Gość gość
Wszystko ładnie, pięknie. Tylko nikt nic nie pisze, co w czasie diety pijecie ? Bo niky nie pisze praktycznie nic o piciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mineralna12345
Tylko woda, dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiesz sobie spradzic tabeli kalori w necie tepa palo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka rygorystyczna dieta nie jest dobra bo szybko zwalnia przemianę materii, a to jest później bardzo trudno rozkręcić np. gdy standardowo utrzymanie twojej wagi w tej chwili to 2000 kalorii to jedząc nagle 500 -600 kcal rzeczywiście szybko schudniesz, ale po 2- 3 tygodniach stosowania takiej diety będzie ci wystarczyło 1000 kalorii do otrzymania tej samej wagi bo organizm sie broni! dlatego potem przeważnie szybko przybiera się na wadze nie jedzac duzo.Jak chce się szybko zrzucić kilogramy to ok 500-700 kcal mniej od CPM ( sa kalkulatory) , a szybkie efekty da odstawienie całkowicie soli (spadnie woda z organizmu) no i ten zdradliwy cukier..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula090
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta jest bardzo skuteczna jeśli do niej dołączamy np trening interwalowy. Ci którzy są specjalistami piszecie nie bo co? Bo się bzdur w necie naczytaliscie i powielacie je w internecie. Utrata wagi na diecie przemiennej bo tak się ona nazywa jest bardzo dobrym wyjściem i działa zdecydowanie lepiej niż diety 1000,1200 i ileś tam kolorii ja na dietach ww przytyłam jedząc małe posiłki o stalych porach, a na ćwiczeniach w domu mięśnie sobie zbilam. Weszłam na tą dietę i jest super. Jednego dnia 500 drugiego nawet 2500 jem co chce, ale co drugi dzień do tego interwalowe treningi, Cardio i spacery. Jestem mamą i wiem że można jeśli się chce. Zamiast czytając bzdury spróbujcie i bądźcie konsekwentni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem juz na 4 dzień, schudłam 2 kg polecam :D jem do 600 kcal i co drugi dzień ruch basen albo rower :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeKira
np; Jablko 100g = 52kcal Śniadanie Jogurt typu greckiego jagodowy (PIĄTNICA) 0% tł 100g = 51kcal /przekąska/ Ziemniaki gotowane 100g = 86kcal A co ty będziesz sie pieprzył/a z jakimiś jadłospisami , weż sobie zrób budyń Dr.Oetker smak Waniliowy opakowanie 40g 1porcja zawiera (142g) 126kcal z mlekiem 2.0%tł i takie 40g po zrobieniu ma 4porcje czyli będzie około 504kcal i na śniadanie zjedz 1 porcje na obiad 2porcje i na kolacje 1porcje . Napisze Ci jeszcze coś bardziej mmm a więc 1 propozycja Nom Fasten Napój Mleczny o Smaku Waniliowym opakowanie ma 250g = 160kcal ( w lidlu ) Latte Macchiato (Milbona) opakowanie ma 330g = 145kcal Wafle kukurydziane chia & oregano jedna sztuka 5g=20kcal możesz zjeść 25g=98kcal To wszystko : 403 kcal 2 propozycja na śniadanie , obiad i kolacje zjedz tylko jabłka ( 3 dziennie ) gwarancja nie przekroczenia 300kcal jeśli zjesz 500g jabłek 3 propozycja jabłko 165g = 83kcal Smoothie Biały (Marwit) 200g = 136kcal jabłko 165g = 83kcal razem:302 kcal Weź sobie ściągnij aplikacje Fitatu i dobrze gdybyś miał/a wage gramową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dieta indywidualna
Próbowałem wielu diet, które znalazłem gdzieś w Internecie, a dzięki którym miałem czuć się lepiej. Męczyły mnie wiecznie mdłości i miałem zgagę. Po kilku próbach i porażkach zdecydowałem się na wizytę u dietetyka i przyjaciółka poleciła mi portal Foodwise, na którym ładuje się informacje o sobie i badania a potem dietetyk kliniczny układa ci dietę specjalnie dla ciebie. Żadna wcześniejsza dieta mi nie pomagała, więc jeżeli masz podobne problemy w związku ze stanem zdrowia może dieta dostosowana właśnie do ciebie, to dobry pomysł. Podrzucam link https://www.foodwise.pl/strefa-pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×