Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxkittyxx

DIETA 500-600 KCAL ----- JADLOSPISY

Polecane posty

Gość gość
Dzis zjedzone 5wafelkow po 19 kal I barszczyk 35 kal :) leczo z cukini I papryki ok 200 kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj zaczynam. Ktos się przyłączy?? Waga 68 Wzrost 169 Cel 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazia369
Hej. Jestem już 5 miesiąc po porodzie przez cc. Przestałam karmić 2 miesiące temu. Przez co niestety gwałtownie przytyłam 6 kg. 2 tygodnie temu zaczęłam uczęszczać na siłownie. Moja początkowa waga to 73,7kg. Od dziś wprowadziłam dietę 600 kalori. Na dziś moja waga to 70,8kg Mój cel to 57kg. A może jeszcze mniej? Zobaczymy. No to startuje. Trzymać mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Jest tu kto??? Bardzo potrzebuję wsparcia. A razem zawsze raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Asia
ja walczę, 1 września ubyło mnie 5 kg, prawie rozmiaru brań. Jadam w granicach 500–600 kcal. Ruch średni, spacery, rower. Próbowałam Chodakowską, ale mięśnie przy tej ilości kcal odmawiają posłuszeństwa. Jem głównie warzywa, trochę owców, białka. Minimalne ilości kasz. Dzisiaj - 18 dzień diety: Ś1 - kawa z mlekiem, 1/2 kromki razowca z 4 rzodkiewkami Ś2 - 2 pomidory ze szczypiorkiem, skropione octem Obiad - miseczka zupy buraczkowej (same warzywa, bez ziemniaków, z lubczykiem, liściem laurowy, zielem angielskim, czosnkiem i solą himalajską) + łyżka jogurtu naturalnego P - 2 śliwki węgierki, malutkie jabłko K - Powtórka obiadu Dołączy się ktoś? Nie chodzę głodna. Herbatę słodzę Erytrolem. Ważę 85 kg, przy 168 cm. Chcę do końca roku zrzucić, do ok. 65 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ładnie Ci idzie ja zaczynam od dzisiaj startuje z wagi 85kg mam nadzieje ze zleci mi 15 kg do swiat ,70 kg to moja waga docelowa dobrze sie z nia czuje :) zamierzam jesc duzo zup warzywnych oczywiscie bez smietany idodatkow typu ryz ziemniaki makaron głownym skladnikiem to marchew,seler,pietruszka ,scierane na grubym tarku ,potem w zaleznosci od smaku dodam przecier ,ogorki kuszone lub pieczarki I wyjdzie zupka o wybranym smaku :) teraz warzywka tanie ,a I mam zamiar bazowac na kapuscie bo ma malo kalori takjak cukinia:) zobaczymy ile mi zleci do konca miesiaca mam nadzieje ze z 4kg soadnie potem oewnie wolniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś idzie. Od wczoraj zimno, więc też stawiam na zupy. Bazą są warzywa jaku u Ciebie, tylko zmieniam dodatki. Jutro ugotuję chyba krupnik z otrębami owsianymi zamiast kaszy i grzybkami suszonymi. Ś1 - wczorajszy barszcz, z 1 łyżką jogurtu. Pyszny! Kawa z mlekiem. Ś2 - miska pomidorów z ogórkiem kiszonym O – fasolka szparagowa z sałatką z ogórków, koperku, cebuli i octu P – jabłko (małe) K - 1/2 kromki razowca z rzodkiewkami, kawa Inka z mlekiem Jeśli będziesz się takiego postu trzymała, na na pewno do świąt uda Ci się osiągną cel :) Do tego trochę ruchu. Ja już dziś zaliczyłam krótki 5 km) spacer. Teraz szykuję obiad dla rodzinki. Ja zjem później, jeszcze mnie po 2 śniadaniu trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Asia
to byłam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ale czy taka ilosc kalorii nie jest zbyt mala? przeciez to chyba czlowiek na nic nie mialby sily jedzac tyle. Nie jestem ekspertka, ale wydaje mi sie, ze to za malo tyle kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj jedno jajko na miękko ,fasolka szparagowa 300g z parowara I ogork kiszony :) potem zupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejny wątek dla idiotek. Wszystko wam wróci i to z nawiązką. Pomijam laski, które mają do zrzucenia 2 czy 3 kilo i mają w miarę normalne nawyki żywieniowe. Im pewnie nic się strasznego nie stanie, zgubią to w tydzień i najwyżej wróci im za pół roku. Ale przerażają mnie kobiety z nadwagą lub otyłością, ktore próbują tym sposobem zgubić naście albo i dziescia kilo. Przecież wasza skóra będzie wyglądać jak pole minowe. Wszystko wam obwisnie. Nabawicie się niedoborów, bo będziecie musiały jeść w ten sposób kilka miesięcy zeby to z was zeszło. A potem to wszystko wam wróci i będziecie wyglądać jeszcze gorzej niz na początku. Bedziecie całe w rozstępach i cellulicie, a kolejnym razem bedzie wam dużo trudniej schudnąć. Idźcie po rozum do głowy i skończcie z ta dieta. Przejdźcie sie do dietetyka, zacznijcie jeść zdrowiej i sie ruszać. Efekty tez bedą, chociaż zabierze to więcej czasu, ale przynajmniej będziecie potem normalnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Asia
Moja starsza siostra w ten sposób przez 4 miesiące pozbył się prawie 27 kg. Było to dwa lata temu. Wagę plus minus 2 kg utrzymuje do dziś. Stopniowo wychodząc dodawała po ok 100 kcal na tydzień. Teraz jada w okolicy 2000 kcal. Ruch ma średni, praca siedząca. Ja od 1 czerwca 2016, byłam pod opieką dietetyka. Przez 2 miesiące spadło mi niecałe 2 kg, przy diecie 1400 kcal. Ani odwody, ani waga praktycznie nie spadły. Była tą dietą wykończona. Przez sierpień zajadałam się przede wszystkim warzywami, owocami. Waga spadła o 3 kg. Teraz walczę jak siostra, taka dieta mi pasuje. Nie chodzę głodna, dużo piję wody z cytryną, herbat. Dużo warzyw do tego, owoce, kiszone warzywa i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że lepiej skorzystać z pomocy fachowca. Ja takiego znalazłam na sklepdiety.pl Ustawi Ci dietę i dzięki temu schudniesz oraz nie będziesz czuć się zmęczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
źle ci się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Asia
dzień 20 postu, zaganiany od rana. Czuję się super, śpię lepiej, wstaję wyspana. Nie chodzę głodna. CO było i ļedzie dziś jeszcze. Ś1 kawa z mlekiem Ś2 owsianka (2 łyżki otrąb owsianych, 1/2 szklanki mleka, 1/2 szkl. wody, cynamon) O: Zupa szczawiowa z jakiem i łyżką jogurtu P Jabłko K sałatką z pomidorów malinowych z cebulą i sokiem z cytryny (plus sól i pieprz) Do tego woda gazowana z sokiem z cytryny, herbaty. Niedługo idę na spacer, wieczorem dojdą przysiady, brzuszki itp. Ktoś walczy ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, czy mogę się dołączyć? jestem na diecie już od 20 dni;) tez jem od 400 do 800 kalorii max, schudłam 4 kg;) Moja waga to 62 kg, 170 cm wzrostu, Chce schudnąć do max 46 kg, Mam 23 lata, buzka;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazwyczaj jem 3 posiłki. Rano kolo 9 -10 sniadanie-przewaznie owsianka 13 sta obiad- ryba lub mieso z piekarnika z warzywami na kolacje kolo 17 stej jem jajko, twarog, serek wiejski , warzywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najprostszy krok do rozwalenia sobie metabolizmu brawo :D !!!! nie wiem gdzie ktoś czyta że takie diety są skuteczne??? gwarantuję powrót do starej wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata191
Nie ,nie! za mało kalorii zdecydowanie! Ja jadam 1200kcal i to jest normalne odchudzanie a nie głodzenie się i później efekt jojo. Nie powiem początki są trudne ale mnie wspierał suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl powiecie po co jej suplement? a no po to ,że ciężką było mi opanować podjadanie między posiłkami a wiecie jakie to jest niewskazane przy diecie, więc suplement mi zahamował mój apetyt i było mi o wiele łatwiej wytrwać na diecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie :-) To moje chyba z 6te podejście do tej diety. Ale mam nadzieję,ze z Waszą pomocą osiągnę swój cel. Dziś zjadłam 4 mandarynki i jednego ogórka malosolnego. Wspomagam się kompleksem witamin. Na obiad planuje pierś z kurczaka, a na kolację kefir z ogorkiem. Może być? Dajcie znać czy tez tu jesteście. Dopingujmy się razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie mija już 5-ty dzień postu - na śniadanie przykładowo zjadłem dziś 1/4 kromki chleba z jajkiem smażonym, czyli to się równa ok. 50 kcal. Na razie nie jem obiadu i kolacji. Czuję głód, ale zaszedłem zbyt daleko, żeby się teraz napychać jedzeniem. Życzę wam wytrwałości w odchudzaniu, trzymajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie ;) U mnie już leci 6-ty dzień na drakońskiej diecie 500 kcal. Na śniadanie zjadłem tylko 1-2 chochli zupy ziemniaczanej ;) Niestety odczuwam głód, ale już nie będę dzisiaj więcej jadł :) Pozdrawiam i życzę szybkiej utraty kilogramów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przerzucić się na 5 posiłków dziennie i co najważniejsze ostatni minimum 2 h przed snem. Dodatkowo wspierałam się suplementem IQacai co dało pierwsze efekty po miesiącu stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ;) U mnie już 8 - ósmy - dzień odchudzania ;) Mam ogromną motywację, nie jem już obiadów i kolacji, tylko skromne śniadanko nieprzekraczające 100 kcal ;) RADY: 1] Pijcie dużo wody mineralnej np. Żywiec Zdrój, w ten sposób oszukacie głód - mi pomogło ;) 2] Uprawiajcie jakiś sport, możecie biegać i spacerować, w ten sposób zrzucicie trochę kalorii ;) Na dziś to tyle, piszcie w temacie ile schudliście, wspierajmy się nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A następny post to będzie co? Nekrolog Prawika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie kochani ;) U mnie już leci 14-ty dzień postu ;) W tym czasie zrzuciłem aż 10kg :D (ze 110kg spadłem do 100kg). Jestem bardzo zmotywowany i z żelazną konsekwencją realizuję drakońską dietę 500 kcal ;) Teraz już nic mnie nie powstrzyma ;) Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 600 kcal
Witajcie , obecnie jestem na diecie 600 kcal , mój jadłospis z lekka mi się już przejadł , więc szukam inspiracji i wpadłam na to forum i powiem że to co jest tu napisane to jakieś bzdury!!!! Fakt na tej diecie idzie schudnąć bo ja w 2 tygodnie zleciałam 5 kg ale nie o tym chciałam się wypowiedzieć a chodzi mi o to że podane jadłospisy są do kitu podajecie kalorie a raczej na pewno ich nie przeliczacie tak porządnie według mnie to jest sporo powyżej 600 więc jak macie takie bzdury siać w necie to lepiej wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika874
szukałam dużo rzeczy próbowałam i nic albo się katowałam chodziłam osłabiona i efekty były małe a później wzrost ponowny wzrost wagi ale natknęłam się na pewnym forum na dobrą i zdrową dietę dzięki niech schudłam 4 kg w tydzień nie chodzę osłabiona mam siłę jem ogólnie czuję się zdrowo nie jak po innych dietach lub środkach " wspomagających odchudzanie polecam ci zajrzeć tu kochana http://dieta-lux.pl/16598

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×