Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnaa222

jaki polecacie wózek 3 w 1?

Polecane posty

Gość malutka872
polecam wozek vesper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje trzy grosze_____________
Jeśli ma być to wózek względnie tani, dobrej jakości, lekki, niewielkich rozmiarów, ładny i do tego z gondolą to polecam Cosatto Cabi. http://www.kiddicare.com/wcsstore/ConsumerDirect/images/catalog/KC13469/KC13469_L.jpg https://www.tussypats.com/images/cabi_3qtrSCARLET.jpg http://images.esellerpro.com/2149/I/210/lrgscalecosatto-cabi-scarlett2.gif http://www.3in1pram.co.uk/wp-content/uploads/prams/Cosatto%20Cabi%203%20in%201%20Combi%20-%20%203%20in%201%20pram.jpg http://images.esellerpro.com/2149/I/210/lrgscalecosatto-cabi-scarlett3.gif Z fotelikiem Maxi-Cosi (np. najtańszym Citi), bo są lepszej jakości i lżejsze niż foteliki z kompetu Cosatto: http://static.which.net/media/images/product/cosatto_cabi-3-in-1-175774.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka1989k
Wiem że to poza tematem ale ostatnio widzialam taki wózek. Zrobil furorę wśród ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4477
polecam wózki niemieckiej firmy KNORR BABY.Duży wybór wielofunkcyjnych i spacerówek.Ja mam VOLANA tej firmy 3 w 1.Mały, zgrabny i lekki.POLECAM. www.goonis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postawiłam na polską produkcję i mam model 3w1 Mondo Black Line z Expandera, jest solidny, z dobrych jakościowo materiałów, bezpieczny i w sumie lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Branoecco, zobacz go sobie koniecznie, śliczny wozek w nowoczesnej stylistyce i posiada w zestawie bezpieczny fotelik maxi cosi cabriofix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście miałam bebetto silvia bardzo fajny wózek 3 w 1, ale z doświadczenia wiem ze spacerówki we wszystkich takich wózkach są niezbyt praktyczne bo dziecko szybko z nich wyrasta a gabarytowo są nieporęczne wiec następnym razem kupilabym osobno gleboki z adapretami do fotelika samochodowego a spacerówkę kupic osobno kiedy dziecko podrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha a jeżeli chodzi o fotelik samochodowy to moim zdaniem jest to produkt na którym nie warto oszczędzać bo bezpieczeństwo w aucie jest bardzo ważne można oszczedzic na wózku bądź innych akcesoriach najlepsze foteliki z mojego doświadczenia to maxi cosi i Romer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebetto silvia masakra, mam i zaluje. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja1236
ja mogę polecić anex sport. U mnie spisuje się świetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla nas Anex Sport 3w1 kolor czarno bialy comiks :-) idealny dla dziewczynki i chlopca ( nie chcialam wiedziec czy bedzie niunio czy niunia ) . Gondola służyła nam do prawie 6 mies a teraz spacerowka. Fotelik prawie do roku. Wózek jezdzi po polnych scieżkach i nic mu nie jest ;-) a kola skretne idelne na.miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anex Cross :) 3w1 :) mój wymarzony ukochany wózek . Jest śliczny mały lekki i ogólnie jest the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Polskiego Anexa. Jest piękny, duża gondolka oraz długa spacerówka. Jeździ się nim super:) Polecam. Fotelik wybrałam z testami ADAC - padło na Cybexa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz modny jest wózek 3w1 Anex Sport. Sama sie zdecydowałam na zakup tego modelu. Wozek lekki zwrotny i ładny. Gondola , spacerówka , fotelik samochodowy uszyte z wysokiej jakości materiałów które mają jony srebra a środki miekką bawełnę. W zestawie juz jest folia i moskitiera oraz okrywa na nogi do spacerówki i do fitelika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wozek na pompowanych kolach 2 w 1. Byloby wszystko super gdyby nie od poczatku te durne kola. Ciagle musze je pompowac przednie kola zeby napompowac trzeba sie tak nagimnastykowac bo nie ma dojscia do wentylu w ogole. Wozek 1200zl i nez sensu. Nigdy wiecej badziewia. Musze znow zaniesc kola do zrobienia no bo znow sie rozpompowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaCzeki
Dlatego przed kupnem wózka trzeba właśnie sporo czasu poświęcić na obejrzenie jego. U nas znajomi przy wózku non stop łamali wentyl bo nie dało rady napompować koła, my na to zwróciliśmy uwagę. A wkońcu żeśmy kupili wózek Tutek Torrero, wygląda tak: http://www.tutek.pl/collection.php?name=torero jest dobrze wykonany, wygodny i przede wszystkim z tymi kołami nie ma kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaCzeki
No właśnie tutek też jest polski więc z częściami prosto, choć wózek jest kompletny i moim zdaniem nie wymaga części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Anex solidny i ładny wózek. Nie ma problemów z serwisem i ma bardzo fajne warunki jezdne. Numer jeden w roku 2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polski wozek Anex Sport. Ja kupiłam komplet 2w1 i dokupiłam inny fotelik Kiddy EvolutionPro2 z adapterami dzieki którym fotel mogę napinać na rame wózka. Rewelacyjny komplet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Modnych wózków jest na rynku ogromna ilość. Kup to co Tobie sie podoba. Ja osobiście nie zwracałam uwagi na mogę a na jakość i wygodę. Dlatego tak jak koleżanki wyżej kupiłam Anex Sporta. Nie wiem czy On modny czy nie. Na pewno dużo go sprzedają bo czekałam na niego ok 4 tyg. Ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Anexa czekałam aż 8 tygodni ale też jestem zdania ,że fajny wózek i warto było czekać na niego. Póki co jestem zadowolona i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwując sprzedaż w sklepie gdzie pracuję Anex sprzedaje się świetnie a mamy sporo różnych wózkow polskich. Ten wózek kobietom się podoba i jakościowo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też spodobał się Anex Cross:) Zamówiłam cały beżowy, wygląda super. Bardzo fajny w obsłudze, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zamówiliśmy też Anex Crossa. Czekamy :-) kolor cały czarny. Najpiękniejszy wózek ( oczywiście jak dla nas ) na rynku. Mały i zgrabny a przy tym zwrotny i łatwy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×