Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnaa222

jaki polecacie wózek 3 w 1?

Polecane posty

Gość gość
mam czarnego Crossa. Miałam obawy czy nie będzie się zbytnio nagrzewał . Teraz mogę ci polecić ten kolorek nie było gorąco w gondolce. wózek sprawuje się naprawdę ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam polski Anex Cross. Jest lekki i zgrabnie wygląda . Większość materiałów to eco skora ktora jest miekka i latwa do czyszczenia. Sama rama łatwo sie składa . Gondola czy spacerówka bez problemu sie wypina. Kosz na zakupy z eco skóry jest pojemny a plecak / torba wygląda ładnie i jest praktyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zdecydowanie Anex Sport, przyznam, że wybierałam długo i nie mogłam się na nic zdecydować, Anex urzekł mnie stylistyką i amortyzacją. Używam ponad pół roku i z polecam ten model bo jeździ rewelacyjnie i nie mam problemu z obsługą - jest prosta i łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wózku Anex przereklamowane !!!! Syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka ma Anexa Sporta od ponad roku. Bardzo mi się podoba i jeździ się nim świetnie. W czerwcu mam termin porodu i zamówiłam sobie ten wózek w nowej kolorystyce, która moim zdaniem jest bardzo ciekawa. Dla mnie nie ma ładniejszego wózka, kuzynka jest zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyznaję, że też czekałam na nową kolorystykę Anexa bo wózek jest bardzo funkcjonalny i dobry jakościowo. Nowe kolorki super, dla mnie bardzo stylowe i jest w czym wybierać. Za tydzień zamawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamówiłam wózek producenta vega model sport 3w1 coś innego na polskim rynku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam polski wózek Anex Sport. 3w1 i do tego dokupiłam baze do fotela. Modny , wygodny, lekki . Bardzo praktyczny. Wszsytkie czesci łatwo sie wpinają i wypinają . Komfortowa gondola i spacerówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam Anex Sporta 3w1 . Dla nas jeden z najlepszych wózków na rynku. Duża gondola oraz spacerówka. Wygodny fotelik samochodowy atestowany do 13kg. Bardzo funkcjonalny i komfortowy. Wózek godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy tež Anexa ale model Cross. Mały zgrabny i bardzo zrwotny . Wygodny dla rodziców i dla dziecka. Z łatwością można go prowadzić jedną ręką. Lekko sie podbija pod krawężniki . Mały po złożeniu. Modny design. Materiały idealne do czyszczenia. Pakowny kosz i duza torba. Super modne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo szukałam idealnego wózka dla mnie. Po pierwsze mieszkam na 4 piętrze w bloku gdzie co i rusz psuję się domofon. Zostawianie wózka na dole nie wchodzi w grę. Zdecydowalismy się na leciutki wózek Tutek - model Timer. Bardzo dobrze sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Anex Sporta 3w1 oraz dokupiłam baze do fotelika. Wózek super tak jak i fotelik. Łatwo sie obsługuję ;-) tz. łatwo sie składa do małych wymiarów jest lekki i łatwo się go prowadzi. Fotelik oczywiście atestowany i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy Barlettę 3w1 od Adamexu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest mega zwrotny, lekki i bardzo wygodnie się go prowadzi. Bezpieczny, funkcjonalny idealny wózek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wózek 3w1 Barletta od polskiej firmy Adamex i jestem z niego bardzo zadowolona. Można bardzo szybko przejść z gondoli na spacerówkę. Jest lekki zwrotny, przy czym bardzo solidnie wykonany, nowoczesny i designerski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzennaa
zamówiłam wózek anex cross ale 2w1, moja siostra jeździła sportem i była bardzo zadowolona, ja postawiłam na inny model aby sie nie dublować a co do fotela to wybrałam z bazą maxi cosi pebble plus aby było bezpieczniej i oczywiście adaptery aby dopiąć na stelaż wózka, teraz tylko czekam na swoją kruszynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić x-landera, użytkuję go od roku można wszystko do niego dokupić bez problemu, a w zestawie masz też osłonę na nóżki, barierkę i moskitierę. Super są też diody led w podnóżku, to na pewno poprawia jego widoczność i co za tym idzie bezpieczeństwo dziecka. Wózek widać nawet z daleka po ciemku. A teraz ciemno już jest po 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko: wózek 2w1 mam anex sport i polecam, fotel wybrać bezpieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózki 3w1 są moim zdaniem świetnym wyborem, aktualnie mam ten model https://www.al.to/p/207865-wozek-dzieciecy-wielofunkcyjny-chicco-trio-living-smart-zestaw-3w1-brownie.html i bardzo sobie chwalę. Chociażby z tego powodu, że jest to jednak duża oszczędność miejsca, czasu i pieniędzy, bo nie musisz kupować kilku osobnych rzeczy tylko masz wszystko na raz i bierzesz to co jest Ci aktualnie potrzebne. Wózeczek po złożeniu jest bardzo kompaktowy, a do tego w pełni regulowany, więc łatwo dopasować go do aktualnych potrzeb maleństwa, siedzisko jest przekładane i posiada otwory wentylacyjne. Do tego, moim zdaniem jest naprawdę estetycznie i bardzo solidnie wykonany. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helloa
ja też mam x-landera ale x-cite bo jest lekki, łatwo nim manewrować nawet w sklepie między alejkami, duży plus to to że możesz sobie wszystko do tego wózka dokupić, nawet teraz wkładki widziałam za złotówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawosz93
a co sadzicie o wozkach RIKO? ostatnio widzialam, ze od grudnia zeszlego roku wprowadzili do sprzedazy nowe modele- naturo i naturo ecco. jakosc chyba w porzadku, ale nie mialam okazji testowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się podoba koncepcja tego City tour lux od baby jogger :) faktycznie widać że postawili na wygodne i funkcjonalność - nawet jest hamulec ręczny żeby było bardziej komfortowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę mówić za siebie, wiadomo że każdy ma swoje inne doświadczenia z wózkami, ale mi się bardzo wygodnie jeździ wózkiem od Dorjan – https://dorjan.com.pl/. Mam dokładnie model dla bliźniaków Twin Quick. Super wytrzymały, mocny system kółek, całe zawieszenie się nie wygina pod ciężarem dzieci, nie wypacza mi się nic póki co. Mogę spokojnie go polecić rodzicom bliźniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×