Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Żel pod prysznic?

Polecane posty

Hej dziewczyny, jakie macie doświadczenie z żelami pod prysznic? Szukam takiego, który nawilży mi skórę, a przynajmniej nie będzie jej wysuszał? Który najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedyś miałam dove z masłem kakaowym czy kokosowym nie pamiętam dokładnie, taki w butelce w kolorze kawy z mlekiem, był naprawdę super, zaraz po umyciu skóra była mięciutka i nawilżona. Nie wiem jak długo taki efekt sie utrzymywał bo zawsze po kąpieli używam balsamu, ale naprawdę byłam z niego bardzo zadowolona. Kiedy mi się skończył i nie było go w mojej drogerii kupiłam taki czerwony z lirene no i nadal się z nim \"męczę\" bo jest średniej jakości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam krem pod prysznic
silk & cashmere oriflame. Nie wysusza skóry a przy tym pięknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie dobry
jest Fa chyba wanilia i miod, dobrze nawilza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Polecam żele pod prysznic z Avonu z serii Senses, wprawdzie nie nawilżają ale są fajne. Te z serii Naturals też są warte spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, za wszystki odpowiedzi;) Szkoda, że takie zróżnicowane, ale może uda mi się wybrać najodpowiedniejszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmolive Mleko i Miod, po prostu boski, aromat ma cudowny, dlugo sie utrzymuje, jest wydajny i nadaje sie do pielegnacji skory wrazliwej... No i sentymentalne wspomnienia... Za kazdym razem jak uzywam tego wlasnie zelu pod przysnic, w myslach wracam do czasow pierwszej milosci... Ach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żele Dove nawilżają skórę, poza tym szukaj żeli z dodatkiem olejku, np. Nivea ma taki, albo o kremowej konsystencji, np. SSS Avonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×