Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje pilnie pomocy

W co sie ubrac do samolotu???

Polecane posty

Gość potrzebuje pilnie pomocy

otóz kolezanka mi ostatnio opowiadało ze na bramce zadzwoniło jej metalowe zapiecie w biustonoszu :-o i sie zastanawiam teraz jak to jest... moze macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej!ubierz sie kobieto normalnie,kolezanka ci bzdur naopowiadala,a ty wierzysz:O tyle razy juz lecialam samolotem i jakos nigdy nic mi nie pipkalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie popadaj w paranoje. Ubierz się normalnie jak człowiek, przecież nie jedna kobieta nosi stenik z fiżbinami i zapewniam Cię że nie każą Ci go zdejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż to prawda ze dzwoni
na bizuterii i KAZDYM elemencie metalowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrfrf
przechodzę przez bramki normalnie ubrana i jeszcze nigdy nie miałam problemu (a mam metalowe zamki w dżinsach i biżuterię) i np klamry w butach turystycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie nakładaj
większą sensancję na pokładzie zrobisz. I nic nie zabrzęczy🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostatnio metal w butach brzęczał bo potężne blaszki jak się okazało w nich były - buty a la męskie trzewiki dodam... na Okęciu na to nie wpadli, ze buty i odesłali mnie w ręce celniczki niezbyt przyjemnej dla oka takoż i w obyciu.... dopiero jak wracałam to w Goleniowie pod Szczecinem pan celnik stwierdził, ze pewnie buty i nawet mi pokazał na monitorze.... normalnie nie brzęczę - a noszę okulary a tu będzie wiecej metalu niż w fiszbinach... no i w większosci biustonoszy to teraz są plastikowe a nie metalowe fiszbiny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja matka dzwonila niedawno na bramce lotniskowej,okazalo sie,ze blaszka w bucie:-o,czego to nie musiala sciagac:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otóż to prawda ze dzwoni
jezu wspolczuje strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio leciałam do Londynu i na Okęciu nie kazali nam zdejmować butów a na Luton tak-każdy musiał,nawet dzieci. No i oczywiście paski,zegarki,biżuterię,kurtki...Ale z tym stanikiem to przesada:O Ubierz się normalnie,w jakieś wygodne ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeee
buty zdejmuje sie z powodu zagrozenia terrorystycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie pytanie w ogóleD
a mi nawet aparat na zebach nie piszczal. chyba bys musiala miec blachy w staniku zeby zalapalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sciaganie butow to pic na wode bramki chyba maja rozna czulosc jesli chodzi o metal, chyba tez zalezy od rodzaju metalu wez naszyjnik z ostrej amunicji i kolczyki z zyletek :classic_cool: jak beda kazali zdjac to powiedz ze to sa religijne parafenalia i ze dyskryminacja, powolaj sie na prawa czlowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×