Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość annawanna

jaki to jest mały bust a jaki duzy?

Polecane posty

Nie migam się tylko mi umknęło :P Proszę: Ewa Sonnet ok. 60J, Doda jakieś 60FF/G (obie szczuplutkie, pierwsza ma ponoć ok. 102 cm w biuście , druga ok. 90). kaskaaar, zaznij od mierzenia 70C, tylko wbieraj miękkie staniki na fiszbinach (w usztywnianych nie widać ewentualnych problemów). Zapinaj na zewnętrzną hafktę - ma być na niej ciasno. Pamiętaj, aby przed założeniem stanika solidnie skrócić ramiączka (wydłużysz je w miarę potrzeby potem) a potem dobrze wygarnąć piersi spod pach: http://tiny.pl/59cb Potem zobacz, czy cała pierś jest w miseczce, czy nic nie bułkuje, nie marszczy się (uwaga! marszczenie miseczki na czubku to znak, że jest ona za mała). Podskocz, podnieś ręce, zrób skłon etc. - czy po tej gimnastyce nic się nie przesunęło, obwód pozostał nieruchomo, biust leży w miseczkach tak jak go wcześniej ułożyłaś, jest wygodnie? Jeśli tak to stanik jest dobry. Jeśli nie, jeśli się przesuwa to trzeba sięgnąć po brytyjskie 65DD/E, polskie 65F. Zapraszam na Lobby Małobiuściastych i do innych linków z mojej sygnaturki po więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjlgsdif
Best Bra, wielkie dzięki, zwracam honor :) Nie da się ukryć, ze to są bardzo ciekawe informacje, bo w końcu mam jasny punkt odniesienia:) Moje obecne wymiary - 80 pod biustem (mierzone ciasno i na wydechu;) ) i 103 w biuście. Jeszcze miesiąc temu miałam w biuście 106, a pod biustem 83 (niezmiennie od dawna) i w związku z tym latem kupiłam 80E w Triumphie, bardzo jestem z tego stanika zadowolona, choć teraz, po schudnięciu (zaczęłam się w końcu odchudzać i zrzuciłam 3,5 kilo...!) widzę, że może następny kupię w innym rozmiarze, tzn. ciut mniejszym, bo, szczególnie pod koniec dnia, ten stanik mi trochę marszczy u góry. To taki miękki materiał, coś jak tiul, tylko bardzo elastyczny, odrobinę haftowany, stanik jest na fiszbinach - takie lubię. Co teraz powinnam kupić? w jakim rozmarze? :) takim, co ma 75 pod biustem? proszę, poradź:) moje jeszcze starsze staniki to już pewnie będzie dla ciebie totalnie niedobrany "kosmos", bo kupiłam wiosną z rozpędu dwa 85D, bo, kiedy szukałam, nigdzie nie było 80E ;) [ten 80E latem dostałam naprawdę fuksem:) ] jakos mi się je nosi, ale ich nie lubię, bo miski są za małe, biust mi wyłazi pod pachą... noszę, bo noszę;) właściwie na okrągło staram się nosić ten najnowszy - wieczorem go piorę (ręcznie), rano wkładam... na szczęście idzie gwiazdka i znów sobie coś kupię, a poza tym, wiem już, gdzie mogę dostać rozmiary inne, niż 75 ABCD:) Zaznaczam, że ciągle jestem na diecie i waga - mam nadzieję - ciagle mi będzie zjeżdżać, więc pewnie za dwa, trzy miesiące znów cię poproszę o nowe porady... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaaar
dzieki, bede musiala wyprobowac chociaz patrzac na siebie to nie mam wcale biustui nosze staniki push up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka1986
a ja mam inny problem bo mam 95e jak chce jakis fajny ciuch to sie w cyckach nie mieszcze bo 110 obwód :-( a wlasnie szukam czarnej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bjlgsdif, no na pewno nie 80, ale 75, a nawet 70. Z polskich marek wypadałoby ściśliwsze 75H/I (spróbuj np. modelu Sylvestrine z Mileny - jest na Dopasowanej za niecale 80 zł). Rozciągliwsze - 70K. Z brytyjczyków 75F/70G - rozejrzyj się na Dopasowanej, Brastopie, giełdzie Lobby Biuściastych :) I kup coś jak najszybciej bo jak pomyślę o tym 85D na Tobie to mnie biust boli ;) -- Wiolka1986, ale 95E jest na co najmniej 115 cm w biuście, naprawdę Ci pasuje jak masz 5 cm mniej? No i najważniejsze pytanie: czy aby na pewno masz pod biustem, ściśle i na wydechu, ok. 110 cm (bo na takie mniej więcej"podbiuście" pasuje dobrze dobrany obwód 95)? Jeśli tak to nie powinnaś mieć specjalnych problemów z kupnem ubrań bo byłabyś ogólnie bardzo puszysta i raczej przy kilku cm różnicy w obwodach w biuście i pod wchodziłabyś bez problemu w zwykłe ubrania. Ale jeśli - jak przypuszczam - to 95E to jest po prostu tragicznie dobrany rozmiar, to zacznij od zmiany biustonosza, bo jak biust będzie na odpowiednim poziomie, to i ubrania łatwiej będzie znaleźć. Nie wspominając o tym , że w 5 minut zgubisz wizualnie z 10 kilo, zobacz: http://tiny.pl/5z5w http://tiny.pl/stdj Zaś czarną sukienkę, idealnie dopasowaną (bo kupując wybierasz oddzielnie dopasowanie w biuście i w talii) możesz kupić tu: http://tiny.pl/sb38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×