Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niecierpliwa zdołowana

kiedy ubieracie choinkę?

Polecane posty

Gość niecierpliwa zdołowana

:) wiem, wiem dopiero listopad ale nastrój świąt zaczyna mi się udzielać powoli. Nie zabijam go w sobie bo ostatnie miesiące miałam straszego doła, nie wiem czy to nawet nie depresja i to pierwsze optymistyczne myśli w mojej głowie. Nie mogę się świąt doczekać, wczoraj kupiłam maleńką choineczkę, kilka bombek i tak mam chęć ją ubrać.... zawsze choinkę ubierałam w wigilię i podoba mi się ta tradycja, ale może przyspieszyć ją ze względów "terapeutycznych";)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit-t
Ja ubieram pare dni przed Wigilą, ponieważ zawsze wyjeżdżam na Święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 grudnia przed południem nie cierpię oszołomów którzy swiętują Boże Narodzenie od zaduszek do Walentynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHOINECZKA
a ja ubralam 4 dni temu ( niestety sztuczna ) ale na 22 grudnia mam termin porodu i chciałam się nacieszyć widokiem migajacych świ9atełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ubiore 2 grudnia czyli pierwszego snia adwentu. Dlaczego tak wczesnie? No wiec mieszkam za granica na swieta jade do polski ostatnio mam jakas depresje wiec chcialabym sie nia nacieszyc przez adwent, w wigilie lub tydzien przed nie ma sensu poniewaz nie bedzie mnie tutaj bede w polsce i bedziemy tam ubierac choinke, wiec tu bede miala troche nastroju swiatecznego a pozniej rodzinnie ubierzemy w polsce, mysle ze choinka jest dobrym sposobem na depresje, wiec juz nie moge sie doczekac jak ja ubiore, ale poczekam do 2 greudnia bo teraz to zawczesnio w listopadzie, co innego jakby byl juz adwent ale skoro jeszcze nie ma to tak ni z gruszki nie z pietruszki no i maz to chyba by mnie wysmial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa zdołowana
ja też będę ubierać jeszcze w wigilie u rodziców bo tam będę spędzać święta. do tej pory u siebie nawet nie stawiałam choinki, dopiero wczoraj kupiłam taką malusieńką. Poczekam jednak z jej ubieraniem bo teraz to przesada:) jednak sama myśl o tym że na mnie czeka poprawia mi humor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z moją rodzinką ubieramy
choinke zawsze w poludnie w dzień wigilii:) Kocham świąteczny czas..jest wtedy tak miło....:) ahhh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania z żagania
1 Grudnia jak co roku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robicie z miotełkami
mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka_a
ZAWSZE rano w Wigilię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co roku mam choinkę prawdziwą. dzień przed Wigilią montuję ją w stojak, a ubieram przed południem w Wigilię. Już się nie mogę doczekać. Kocham Święta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja domek stroję przed 10 grudnia a choinkę-żywą ubieram tydzień przed świętami,aby nacieszyć się tą świąteczną atmosferą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24 grudnia ...
Zawsze mam polew z ludzi ktorzy rozkladaja choinki 2 tygodnie przed swietami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień przed wigilią:D W wigilię jest jeszcze zawsze cos do zrobienia i nie ma czasu. No i przy moich kotach, nie moge wcześniej:D:D:D rozbieraja ja szybciej niz ja sprzatam bombki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie nie wiem jak to zrobic, bo jade na swieta do domu rodzinnego (a tam choinke sie ubiera dzien przed lub w wigilie rano) a co zrobic z mieszkaniem ktore wynajmuje i bede tam do 21.12 (o ile dostane urlop na wigilie:() ? Stoicie je? Kiedy? Choinke tez czy tylko jakies ozdoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jak wy macie czas w wigile ubierac choinke?ja jak wroce z pracy to juz nawet niemama czasu jedzenia przygotowac musze wczesniej.. wiec ubiore pewnie w sobote 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akukaraczej
W wigilie. Od ubierania choinki są dzieci i mąż. Ja sie zajmuje kuchnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni przed Wigilią - potem gotowanie :) Chociaż z reguły stawiamy ją chwilę wcześniej już, i taka sobie stoi goła jak z lasu, pachnąca :D Ale ostatnio już nam sie to z siostrą znudziło trochę niestety :( A nie ma kogo innego w to wrobic, od niepamiętnych czasów u mnie w domu to dzieci były od ubierania choinki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×