Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NEC

DLACZEGO MEZCZYZNI RANIA KOBIETY?

Polecane posty

Gość NEC

no wlasnie czy dlatego ze im na to pozwalamy i potrzebujemy ich bardziej do zycia niz oni nas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie bardzo
dlaczego jestesmy lepsze od nic? bo takimi stworzyl nas Bóg a oni są tylko dawcami nasieni, ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie bardzo
mamy zle podejscie. od dzisiaj my kobiety ustalamy reguly. Jakie reguly ustalimy? 1. Jezeli ja depiluje bikini to ty tez musisz depilowac bikini. 2. Jezeli chcesz miec potomka to musisz mnie blagac o odstawienie tabletek, podpisac umowe przedpotomkową w ktorej zaznaczone zostanie ze w twojej razie zdrady lub proby odejscia dostaję rozwód i caly majątek lącznie z wszystkimi twoimi samochodami i oszczednosciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfds
kobiety sa potrzebne tylko do obciagania z polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odgadniona jest psychika meska....Jedni ranienie kobiet traktuja jako hobby, inni poprostu juz maja to zapisane w genach, badz sa zakochani w sobie, albo zbyt głupi żeby to zauwazyc, mówiąc ogólnie nie mam pojecia dlaczego niektórzy faceci tak postepuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metlik w glowie
a co powiecie o mnie...jak narazie to tylko kobiety mnie ranią... dlaczego kobiety ranią miłych facetów a kochają drani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
Na pkt 1 się nie zgadzam. Na drugi tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie bardzo
tak jakos chce robic tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
ok. z tego wynika że muszę się dorobić paru samochodów. oczywiście po to by nie golić bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha45554545
czasami mam wrazenie, ze oni maja to jakos genetycznie zakodowane, zeby ranic. niektorzy umieja to robic tak perfidnie, ze sie zastanawiam czy nie istnieje jakas tajna organizacja, w ktorej sie tego ucza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli
podpisujemy? łatwiej wyobrazić sobie kolor niż przypomnieć umowę przedwstępną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×